Other lots by Van de Vyver
#194Prosper De Troyer
“Stilleven met konijn”. Een grafiettekening. Gesigneerd.
#493
“Dame in een sedan”. Een groep van Duits porselein. Kleine beschadiging aan de jurk.
#79Marie Calot
“Cap d’Ail”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#338
#402
“Zeehond”. Een bronzen beeldje.
#130
Un collier en or blanc 18 kt avec pendentif serti de diamants et de diamants baguettes, un poids combiné de +- 0,80 ct.No longer availableDim. 5,48 gEstimate: € 650 / 750 -
#509Romain SteppePeriod: 1859 - 1927
“Zeegezicht bij avondzon met pakketboot in de verte”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#199Edward Joris MoerenhoutPeriod: 1801- 1893
“Herder met geitjes aan de kust”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso.
"Berger avec des chèvres sur la côte". Huile sur toile. Signeé et au verso.No longer availableDim. 38 x 66 cmEstimate: € 300 / 400 -
#78
"Danseuse". Un groupe en plâtre de style Art Déco à patine verte. Sur un socle en marbre rouge.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 60 / 80 -
#54Gino MilaniPeriod: °1921
#287
Een lot kleurloos kristal bestaande uit twee karaffen en een asbak.
#685
Een vintage designlampje van plexiglas en messing. Jaren ‘70.
Une lampe design vintage en plexiglas et laiton. Années 70.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 45