Other lots in this auction
-
#386Een antieke houten kolenbak met koperbeslag en met schep.
Bac à charbon ancien en cuivre, avec pelle.No longer availableDim. 35 x 33 x 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#327Dr. George Meir“Pol De Mont, Zijn leven en werk.” & “Pol De Mont, Zijn Poëzie.” 1932. Genummerd 250 van 300.
“Pol De Mont, Zijn leven en werk.” et “Pol De Mont, Zijn Poëzie.” 1932. numéroté 250 de 300.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#188Een reeks van zes open zoutvaatjes van massief zilver, versierd met hermenfiguren. Parijse keuren, 1809-1819.
Suite de six salières ouvertes en argent massif, décorées de hermès. Poinçons de Paris, 1809-1819.No longer availableDim. h: 7 cmEstimate: € 220 / 260 -
#113“Koppel”. Twee beeldjes van meerkleurig Frans porselein. XIXe eeuw. Eén met letsel aan de arm en hand.
“Couple”. Deux statuettes en porcelaine française. XIXe siècle. Une avec dégâts au bras et à la main.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 50 / 60 -
#220Baume & Mercier GeneveEen roestvrij stalen horloge in originele doos. Swiss Made.
Montre en acier inoxydable dans sa boîte d’origine. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 750 / 900 -
#387Een paar messingen kandelaars met gegraveerde XVIIIe eeuwse motieven.
Paire de candélabres décorés de motifs gravés. XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 21,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#357Een lot van acht aardewerken borden met handgeschilderde decors. Voornamelijk Quimper.
Lot de huit assiettes en faïence aux décors peints à la main. En majorité de Quimper.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#211“Moeder en kind”. Een bronzen groep op zwart marmeren sokkel.
“Mère et enfant”. Groupe en bronze sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 300 / 500 -
#800Een rood- en geelkoperen lantaarn met groene glazen. Circa 1880.
Lanterne en cuivre rouge et jaune aux abat-jour verts. Vers 1880.No longer availableDim. H 85 cmEstimate: € 80 / 120 -
#708Een lot van vijf verschillende lampenvoeten, waarbij twee van verzilverd metaal, een houten, een zwart glazen en één van beschilderd metaal in marmerimitatie.
Lot de cinq différents pieds de lampe dont deux en métal argenté, un en bois, un en verre noir et un en métal peint imitant du marbre.No longer availableDim. h: 29 - 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#326Een klein eikenhouten kastje met twee laden.
Petit meuble à deux tiroirs en chêne.No longer availableDim. 90 x 60 x 33 cmEstimate: € 35 / 45 -
#42Twee Engelse jachtprenten, waarbij een lithografie en een ingekleurde ets.
Deux estampes de chasse anglaises dont une lithographie et une eau-forte colorée.No longer availableDim. 39 x 47 & 15 x 23 cmEstimate: € 40 / 60

