Similar lots by type
-
#474
“Marine, Ibiza The Sea”.
”Marine, Ibiza The Sea”.No longer availableDim. 37 x 45 cmEstimate: € 300 / 400 -
#787
Twee kopjes en twee schoteltjes van Chinees porselein met capucinedecor.
Deux tasses et sous-tasses en porcelaine chinoise, décor Capucine.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#798
Lot blauw en wit Chinees porselein met zes kopjes en acht schoteltjes.
Un lot de porcelaine chinoise bleue et blanche, six tasses et huit sous-tasses.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#766Bochara
Karpet van wol met een Gül-motief op rode fond. Handgeknoopt.
Carpette d’Orient en laine à motif Gül sur fond rouge. Nouée main.No longer availableDim. 156 x 108 cmEstimate: € 80 / 100 -
#858
Chinese bowl met onderschotel, decor van bloemen in uitsparingen op gele fond.
Un bol chinois avec sous-bol, décor de fleurs sur fond jaune.No longer availableDim. h: 7 cmEstimate: € 30 / 50 -
#200
Een 18 karaats wit gouden ketting met bloemvormige hanger en bijpassende ring bezet met diamanten en markiezen met een gezamenlijk gewicht van ± 4 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif en forme de fleur et bague assortie sertie de diamants et marquises ayant un poids total de ± 4 ct.No longer availableDim. 20,54 gEstimate: € 2500 / 3500 -
#505
Vier diverse theepotjes van Chinees en Japans porselein. Eén met een toegevoegd dekseltje, één met een beschadigd dekseltje.
Quatre théières différentes en porcelaine chinoise et japonaise. Une avec couvercle ajouté, une autre avec couvercle endommagé.No longer availableDim. h: 12 cm en kleinerEstimate: € 30 / 50 -
#538
Paar compotes met famille rose decor. Beide met een haartje.
Une paire de compotiers, décor famille-rose. Tout deux avec un cheveu.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#864Val St. Lambert
Een kristallen lampenvoet, groen gekleurd in de massa. Gemerkt.
Pied de lampe en cristal coloré vert dans la masse. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#778
Kopje en schoteltje met een decor in ossenbloed en goud met stieren.
Tasse et sous-tasse, décor sang-de-boeuf, dorure et taureaux.No longer availableDim. h: 7 cm Ø 13 cmEstimate: € 50 / 60 -
#475
Theepot van Chinees porselein met decor van lange lijzen in uitsparingen.
Une théière en porcelaine de Chine, décor de longues elises .No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#803
Een bordje van Chinees porselein met een famille rose decor van een familiescène. Onderaan Qinglong merk in blauw onder glazuur.
Une assiette en porcelaine chinoise, décor famille-rose d’une scène familiale. Marque Qinglong sous la base en bleue, sous glaçure.No longer availableDim. Ø 21 cmEstimate: € 30 / 40
Other lots in this auction
-
#875Corgi Toys 222
“Renault Floride”. Een speelgoedauto in originele doos. Goede staat.
”Renault Floride”. une voiture jouet, emballage d’origine. Bon état.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#891
Een reeks geslepen kleurloos kristallen glazen. 3 waterglazen, 5 aperitiefglazen en 6 borrelglazen.
Une série de verres en cristal taillé, comprenant trois verres à eau, cinq verres apéritif et six verres à liqueur.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#243Pierre-Emmanuel I DielmanPeriod: 1800 - 1858
“Schapen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Moutons”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 21 x 29 cmEstimate: € 250 / 400 -
#439Henri EvenepoelPeriod: 1872 - 1899
“Oude blinde man”. Een studietekening, pen op papier. Gemonogrammeerd.
”Vieil homme âgé”. Une étude , pointe sèche sur papier. Monogramme.No longer availableDim. 8 x 8,5 cmEstimate: € 150 / 180 -
#592Theo BogaertPeriod: 1915 - 2000
“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage à la ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 37 x 49 cmEstimate: € 100 / 150 -
#380
Een 14 karaats wit en geel gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Un bracelet en or blanc et jaune 14 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 18, 04 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#418
Een speculaasvorm in de vorm van een herder.
Un moule à spéculoos en forme de berger.No longer availableDim. 62,5 x 27,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#693
Twee verschillende glas-in-loodramen van omstreeks 1900.
Deux vitraux différents, vers 1900.No longer availableDim. 98 x 52 & 69 x 37 cmEstimate: € 80 / 100 -
#471
Een houten wandklok met een handgeschilderd bloemendecor. Zonder slinger.
Une pendule murale en bois à décor fleuri peint à la main. Sans balancier.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 30 / 50 -
#608
Afrikaans beeld in de vorm van een ramskop. Igbo, Nigeria.
Une statue africaine en forme de tête de bélier. Igbo, Niger.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#408
Vijf verschillende koffiekannen van tin, waarbij één zonder deksel.
Cinq cafetières en étain, dont une sans couvercle.No longer availableDim. h: 20 - 37 cmEstimate: € 35 / 50 -
#111Guerin
Een grote vaas van Vlaams aardewerk met een decor van een vredesduif, de Ijzertoren en een Vlaamse leeuw. Onderaan gemerkt.
Un grand vase en faïence flamande, décor de pigeons de paix, la tour de l’Yser et lion de Flandre. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 120 / 140