Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Barokke spiegel met deels vergulde, deels gefineerde lijst. Bovenaan versierd met bloemenguirlandes en een schelp.

Barokke spiegel met deels vergulde, deels gefineerde lijst. Bovenaan versierd met bloemenguirlandes en een schelp.

Miroir baroque avec cadre en partie doré et en partie plaqué. Décoré en haut de guirlandes florales et d'une coquille.
Dim. 185 x 74 cm
SKU: 2306200665.
Category: Spiegel.
Auction day: 24 June 2020 19:00
Catalogue #665
Estimate: € 180 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #684

    Een gebeeldhouwd eikenhouten spiegel.

    Un miroir en chêne sculpté.
    No longer available
    Dim. 102 x 80 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #224

    Spiegel met vergulde lijst in Lodewijk XIV-stijl. Grote uitgewerkte kroonlijst

    Miroir avec cadre plaqué or de style Louis XIV. Grande corniche élaborée.
    No longer available
    Dim. 151 x 79 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #252

    Een antieke Venetiaanse spiegel met gegraveerde bloemendecors en met geslepen bladeren in de hoeken.

    Miroir de Venise ancien aux fleurs gravées et avec feuillettes taillés sur les coins.
    No longer available
    Dim. 59 x 39 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #9

    Een spiegel van gesculpteerd hout in barokke stijl.

    Un miroir en bois sculpté de style baroque.
    No longer available
    Dim. 70 x 44 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #789

    Een eikenhouten spiegel in Mechelse renaissancestijl.

    Un miroir en chêne de style Renaissance de Malines.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #74

    Een gebeeldhouwde spiegel, bovenaan versierd met een siervaas met bloemen en lauriertakken.

    Un miroir sculpté, décoré au sommet d'un vase ornemental de fleurs et de branches de laurier.
    No longer available
    Dim. 105 x 68 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #816
    Capodimonte

    Een spiegel in porseleinen lijst, versierd met meerkleurige bloemen in reliëf.

    Miroir à cadre en porcelaine décoré de fleurs multicolores en relief.
    No longer available
    Dim. 67 x 57 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #719

    Een antieke butlerspiegel in goudgepatineerde lijst van hout en plaaster. Randschade.

    Un miroir de majordome antique en bois patiné or et cadre en plâtre. Dommages aux bords.
    No longer available
    Dim. Ø: 65 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #817

    Een grote schouwspiegel van gebeeldhouwd eikenhout in Mechelse renaissancestijl.

    Grand trumeau en chêne sculpté de style malinois.
    No longer available
    Dim. 207 x 121 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #518

    “Abstract”. Een zwartgepatineerd beeld van terracotta. Onderaan gemonogrammeerd ‘HH’ (voor Hartung?) en genummerd.

    Abstrait . Une statue en terre cuite patinée noire. Monogrammée HH (pour Hartung?) Et numérotée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #63

    Een bronzen lampenvoet in de vorm van een reiger bij een lantaarn met meerkleurig glas.

    Un pied de lampe en bronze en forme de héron avec une lanterne en verre multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #339
    Norbert Ceulemans

    “Antwerpen anno 1985”. Gesigneerd buiten de plaat.

    Anvers en 1985 . Signé à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 76 x 115 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #578

    Een Chinese porseleinen Wanli schotel.

    Un plat chinois en porcelaine de Wanli.
    No longer available
    Dim. Ø 25 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #49
    Jean Pons
    Period: 1913 - 2005

    “Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd op 63/99 en respectievelijk gedateerd ‘50.

    Composition . Une lithographie. Signée, numérotée 63/99 et datée 50 respectivement .
    No longer available
    Dim. 39,5 x 57 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #271

    Twee slabestekken van hoorn met zilveren heften en een verzilverde taartschep.

    Deux couverts à salade en corne avec des poignées en argent et une pelle à gâteau en métal argenté.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #203

    “Christus Pantokrator”. Een Russische icoon met gedreven zilveren riza. Gemerkt: 84 Zolotnik met makersmerk ‘A.A.’ en datum 1830.

    Christ Pantokrator . Une icône russe avec riza en argent entraîné. Marqué: 84 Zolotnik avec la marque de fabricant A.A. et la date 1830.
    No longer available
    Dim. 18 x 14,5 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #758

    Twee verschillende handgemaakte glaspasta vaasjes.

    Deux vases différents en pâte de verre faits à la main.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #557

    Een vaas van Cantonporselein met scènes van de hofhouding in cartouches op een achtergrond van pioenen en perziken. De handvatten in de vorm van twee aapjes met een bal. Omstreeks 1900.

    Un vase en porcelaine de Canton avec des scènes de la maison royale en cartouches sur fond de pivoines et de pêches. Les anses en forme de deux singes avec une boule. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #285

    Een 18 karaats geel gouden ketting met roze gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,18 ct. en een peridot van ± 6,50 ct.

    Un collier en or jaune 18 carats avec un pendentif en or rose serti de diamants taillés en brillant d'un poids combiné de ± 0,18 ct. Et d'un péridot de ± 6,50 ct.
    No longer available
    Dim. 6,04 g
    Estimate: € 650 / 750
  • #396

    Een rotan salontafel. Sletig.

    Une table basse en rotin. Usée.
    No longer available
    Dim. 76 x 62 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #106

    Een grenenhouten koffer met drie compartimenten en drie laden onderaan.

    Un coffre en pin avec trois compartiments et trois tiroirs en bas.
    No longer available
    Dim. b: 102 x 160 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling 23 & 24 Juni 2020

Deze veiling is volledig - 820 loten. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

23 June 2020 19:00
24 June 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 June 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More