Similar lots by type
-
#597Een smeedijzeren stoel door Agnès Emery. Met plantaardig motief.
Chaise en fer forgé par Agnès Emery. Motif végétal.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#680“Hoeve aan het water” & “Molenlandschap”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd.
“Ferme au bord de l’eau” et “Paysage au moulin”. Huile sur toile. Les deux signées.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#376Indische schrijfkoffer met koperen beslag. Aangekocht in Zanzibar.
Ecritoire indien en bois à montures en cuivre. Acheté au Zanzibar.No longer availableDim. 56 x 36 cmEstimate: € 100 / 120 -
#386Een paar zwartgelakte houten corbeillefauteuils, recent bekleed met gestreepte stof. Voluutpoten vooraan.
Paire de fauteuils corbeille en bois laqué noir. Récemment recouverts de tissu strié. Pieds avant en volute.No longer availableDim. H.111 cmEstimate: € 100 / 120 -
#627“Don Quichote”. Standbeeld gemaakt van recuperatiemateriaal, metaalkleurig gespoten.
“Don Quichotte”. Sculpture en matériel de récupération. En peinture métalique.No longer availableDim. H.220 cmEstimate: € 200 / 300 -
#735Een lot van zes schilderijen. Olieverf en aquarel.
Lot de six tableaux. Huile et aquarelle.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#211“Aartsengel”. Olieverf op doek. Peruviaans werk.
“Archange”. Huile sur toile. Travail péruvien.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 100 / 120 -
#670Mahoniehouten arts and crafts armstoel. Hoge rugleuning met drie spijlen in de vorm van gestileerde bloemenstengels. Oorspronkelijke bekleding van William Morris.
Chaise art nouveau en acajou. Haut dossier à trois lattes en forme de fleurs stylisées. Tissu d’origine par William Morris.No longer availableDim. H.123 cmEstimate: € 300 / 400 -
#695Een tanka (40 x 31 cm) en twee mandalas (14 x 30 cm) in gouache op papier. Indisch werk.
Tanka (40 x 31 cm) et deux mandala (14 x 30 cm) en gouache sur papier. Travail indien.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#651J. Thielens“Vijverzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1944.
“Vue d’étang”. Huile sur toile. Signée et datée 1944.No longer availableDim. 72 x 90 cmEstimate: € 50 / 80 -
#791Drie bankjes: een poef met klauwpoten, een zitbankje met voluutpoten en armleuningen en een rechthoekig bankje met vier gedraaide poten.
Trois banquettes: un pouf aux pieds griffes, un banc aux pieds volutes et aux accotoirs et une banquette rectangulaire à quatre pieds tournés.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#653Een paar corbeillefauteuils van donker hout, recent bekleed met rode stof. Napoléon III.
Paire de fauteuils corbeilles en bois foncé récemment recouverts de tissu rouge. Napoléon III.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#730Een lot van vier reproducties, twee schilderijen en een houtsnede.
Lot de quatre reproductions, deux peintures et une gravure sur bois.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#633Paar hoofden van gebeeldhouwd hout. Makonde, Tanzanië. Met bijpassende sokkels.
Paire de têtes en bois sculpté. Makonde Tanzanie. Avec sellettes assorties.No longer availableDim. 75 x 44 cmEstimate: € 100 / 120 -
#625Een processie van dertien bronzen beeldjes. Met een bijpassende console van zwartgelakt hout.
Procession de treize statuettes en bronze. Avec console assorti en bois laqué noir.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#677“Rivierlandschap” & “De oogst”. Resp. olieverf op doek en op paneel. Beide gesigneerd ‘Karl’.
“Paysage rupestre”. et “La moisson”. Huile sur toile respectivement sur panneau. Les deux signés Karl.No longer availableDim. 65 x 75 & 47 x 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#594Prinselijke troon uit één stuk gebeeldhouwd. Ethiopië.
Trône princier sculpté en une pièce de bois. Ethiopie.No longer availableDim. H.107 cmEstimate: € 200 / 240 -
#639Chaise longue. Naar een ontwerp van Le Corbusier.
Chaise longue. D’après le modèle par Le Corbusier.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#794Friedrich Thomas“Meisjesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1853.
“Portrait de Fille”. Huile sur toile. Signée et datée de 1853.No longer availableDim. 45 x 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#685“Moeder en dochter met schaap op binnenkoer” & “Converserende mannen in een interieur”. Beide olieverf op doek.
“Mère et fille avec leur mouton”. et “Hommes conversant dans un intérieur”. Huile sur toile.No longer availableDim. 33 x 45 & 50 x 71 cmEstimate: € 80 / 120 -
#613Een diptiek (46 x 41 cm gesloten) en een triptiek (45 x 32 cm gesloten) met rustieke religieuze voorstellingen. Handgeschilderd en met leder ingebonden.
Diptyque (46 x 41 cm fermé) et triptyque (45 x 32 cm fermé) avec représentations religieuses rustiques. Peints à la main et reliés en cuir.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#2Indische schrijfkoffer met koperen beslag. Aangekocht in Zanzibar.
Ecritoire indien en bois à montures en cuivre. Acheté au Zanzibar.No longer availableDim. 56 x 36 cmEstimate: € 50 / 80 -
#700Lot van vijf diverse naïeve schilderijen en aquarels.
Lot de cinq tableaux et aquarelles naïfs.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#732“Premier baiser” & “ Dame met paraplu”. Olieverf op paneel. De tweede gemonogrameerd “E.V.”. Omstreeks 1900.
“Premier baiser” et “Dame au parapluie”. Huile sur panneau. Le deuxième monogrammé E.V. Vers 1900.No longer availableDim. 13 x 9 cmEstimate: € 200 / 240
Other lots in this auction
-
#731Een Afrikaans masker van ebbenhout en ivoor.
Masque africaine en ébène et ivoire.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 100 / 160 -
#480Mr. Mkumba“Afrekening op de markt te Matola”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Règlement au marché de Matola”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 72 x 70 cmEstimate: € 80 / 100 -
#126Eikenhouten bibliotheek met twee gevitreerde deuren. Gedraaide poten en gesculpteerde onderlijst. Begin XXste eeuw.
Bibliothèque en chêne à deux portes vitrées. Pieds torsadés et bas sculpté. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 300 / 500 -
#415Een paar gietijzeren jardinières in classicistische stijl.
Paire de jardinières en fonte de style classique.No longer availableEstimate: € 300 / 350 -
#105Een 18 karaats wit gouden dubbel geweven halssnoer bezet met een parel.
Collier en or blanc 18 ct double tressé serti d’une perle.No longer availableDim. 22,63 gEstimate: € 550 / 650 -
#198“Acropora Gravida”. Een witte koraal op een sokkeltje van kunststof.
“Acropora Gravida”. Un corail blanc sur un socle en plastique.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#38Val St. LambertEen vaas van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa. Gemerkt. Schilfer.
Vase en cristal taillé coloré vert dans la masse. Avec marque. Eclat.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#165Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger in de vorm van een mandje met bloemen bezet met parelmoer en diamantjes, robijntjes, saffiertjes en smaragdjes.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif en forme de corbeille aux fleurs serti de nacre et de petits diamants, rubis, saphirs et émeraudes.No longer availableDim. 3,10 gEstimate: € 650 / 750 -
#799Een paar levensgrote liggende stenen leeuwen.
Paire de lions couchés en pierre de taille nature.No longer availableDim. H. 77 x L. 152 cmEstimate: € 2000 / 4000 -
#237Twee Madonna’s met kind. Op doek. Zuid-Amerikaans werk.
“Deux Vierges à l’Enfant”. Sur toile. Travail Sud-Américain.No longer availableDim. 48 x 39 & 60 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#258Een aardewerken schotel met een blauw en wit decor van vruchten. Delft, XVIIIe eeuw.
Plat en faïence à décor bleu et blanc de fruits. Delft, XVIIIe siècle.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#624“Compositie”. Gemengde techniek. Draagt handtekening R***. Duitse school.
“Composition”. Technique mixte. Porte une signature R***. Ecole allemande.No longer availableDim. 51 x 65 cmEstimate: € 200 / 300

