#47
“Ochtendnevel”. Zeefdruk. 2/10. Onduidelijk gesigneerd.
#119
Een lot bestaande uit drie prenten en een aquarel.
#8Colette CleerenPeriod: °1953
#49
“Gevelzicht” & “Potagiepoort, Antwerpen”. Twee ingekleurde etsen. Resp. gesigneerd ‘Geudens’ & ‘Ruyten’. De eerste genummerd 260/350.
“Gevelzicht” et “Potagiepoort, Antwerpen”. Deux eaux-fortes en couleurs. Signées respectivement Geudens et Ruyten. La première numérotée 260/350.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 30 & 54 x 36 cmEstimate: € 40/50 -
#72
No longer availableOnline onlyDim. 47 x 61 cm -
#16Julien Van Santen
#43
“Le berger et son troupeau”. Lithographie. Signée et numérotée 187/350 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80/100 -
#53
#100Jean Bouvery
“Rouen”. Ets.
#128R. Bosschaert
Cinq petites lithos représentant des oiseaux de la mer. Signées et numérotées hors planche.No longer availableOnline onlyEstimate: € 100/150
#27G. Wagener
“Rivierlandschap”. Olieverf op paneel”. Gesigneerd.
“Paysage rupestre”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 59 x 79Estimate: € 80/120 -
#9N. Martens
“Koppel in een interieur”. Krijt op papier. Gesigneerd.
“Couple dans un intérieur”. Craie sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60 cmEstimate: € 60/80 -
#67P.J. Neuhaus
“Vrouw bij het haardvuur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Femme près de l’âtre”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 33 x 24 cmEstimate: € 200/240 -
#42
“Binnenhaven”. Zwart acryl op papier. Onleesbaar gesigneerd
“Port intérieur”. Acrylique noir sur papier. Illisiblement signé.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 47 cmEstimate: € 80/120 -
#3H. Veldeman
“Vrouwenportret”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Portrait de femme”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 47 x 38 cmEstimate: € 40/60 -
#161Aloys de Lignière
“Peersbos (sic)”. Huile sur panneau. Signé et daté 1927. Titre au verso.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 46 cmEstimate: € 120/200 -
#153Vlaamse School omstr. 1900
“De geheime boodschap”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening A. Duval.
“Le billet doux”. Huile sur toile. Porte une signature: A. Duval.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 31 x 23 cmEstimate: € 200/300 -
#25Camiel De Cock
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 85 cmEstimate: € 20/40 -
#77A. De Seck
Paar parkzichten. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Paire de vues de parc. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 58 cmEstimate: € 30/50 -
#122R. Colot
“Portret van een heer”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Portrait d’un homme barbu au chapeau noir”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 29 x 29 cmEstimate: € 25/40 -
#116
“Boszicht”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Paysage boisé”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#48G Durvaerts
“Mediterraan kustzicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1966.
“Côte méditerranéenne”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1966.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 50 cmEstimate: € 20/30