Similar lots by type
-
#43
“De schapenhoeder”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 187/350 buiten de plaat.
“Le berger et son troupeau”. Lithographie. Signée et numérotée 187/350 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80/100 -
#119
Een lot bestaande uit drie prenten en een aquarel.
Lot comprenant trois estampes, deux eaux-fortes et une aquarelle.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60/80 -
#72
“Ancienne cathédrale de St. Lambert à Liège. Vue prise du palais épiscopal”. Gravure naar een ontwerp van Deneumoullin. Gebroken glas en waterschade.
No longer availableOnline onlyDim. 47 x 61 cm -
#100Jean Bouvery
“Rouen”. Ets.
“Rouen”. Eau-forte.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30/50 -
#16Julien Van Santen
“Begijnhof - ‘Aprés Vèpres.’”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat. Genummerd 165/300.
“Béguinage Après Vèpres”. Litho. Signée hors planche. Numérotée 165/300.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/60 -
#49
“Gevelzicht” & “Potagiepoort, Antwerpen”. Twee ingekleurde etsen. Resp. gesigneerd ‘Geudens’ & ‘Ruyten’. De eerste genummerd 260/350.
“Gevelzicht” et “Potagiepoort, Antwerpen”. Deux eaux-fortes en couleurs. Signées respectivement Geudens et Ruyten. La première numérotée 260/350.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 30 & 54 x 36 cmEstimate: € 40/50 -
#47
“Ochtendnevel”. Zeefdruk. 2/10. Onduidelijk gesigneerd.
“Brume du matin”. Sérigraphie. Numérotée 2/10. Illisiblement signée.No longer availableOnline onlyDim. 55 x 36,5 cmEstimate: € 20/30 -
#53
“Tweelingen” en “Kreeft”. Twee kleurlitho’s. Genummerd 61/ 250 en 186/250 buiten de plaat. Onleesbaar gesigneerd.
“Gémeaux” et “Cancer”. Deux lithos en couleurs. Numérotées 61/250 et 186/250 hors planche. Signées illisiblement.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 23 cmEstimate: € 40/60 -
#8Colette CleerenPeriod: °1953
“Ontmoetingen met Claude van den Berge”. Ets en aquatint. Gesigneerd, gedateerd 1986 en genummerd 6/24
“Rencontres avec Claude van den Berge”. Eau-forte et aquatinte. Signée, datée 1986 et numérotée 6/24.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 44 cmEstimate: € 20/30 -
#128R. Bosschaert
Vijf kleine litho’s met betrekking tot zeevogels. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
Cinq petites lithos représentant des oiseaux de la mer. Signées et numérotées hors planche.No longer availableOnline onlyEstimate: € 100/150
Other lots in this auction
-
#46G. Wagener
“Polderhuisje aan Grauwsedijk”. Olieverf op papier. Gesigneerd op verso.
“Petite maison des polders au Grauwsedijk”. Huile sur papier. Signé au verso.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 65 cmEstimate: € 60/100 -
#44G. Sijssens
“Compositie”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd Brasschaat 2001.
“Composition”. Technique mixte. Signée et datée Brasschaat 2001.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#84Ludwine Fieux
“Kind gij zijt de morgen en mijn geest is de vlakte”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1974.
“Kind gij zijt de morgen en mijn geest is de vlakte”. Huile sur toile. Signée et datée 1974.No longer availableOnline onlyDim. 41 x 31 cmEstimate: € 80/120 -
#96Jos Pas
“De beek. Winterlandschap”. Kleurenets. Gesigneerd en genummerd 75/75 buiten de plaat.
“Le ruisseau en hiver”. Eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 75/75 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 18 cmEstimate: € 20/30 -
#98Lei Tomsin
“Boefje”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1949.
“Le petit escroc”. Huile sur toile. Signée et datée 1949.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 45 cmEstimate: € 80/120 -
#10Leo Van PaemelPeriod: 1914-1995
“Landschap met knotwilgen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1963.
“Paysage aux saules têtards”. Huile sur toile. Signée et datée 1963.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100/150 -
#130Janvier
“Avondlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage au crépuscule”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 24 cmEstimate: € 150/200 -
#57
Twee pentekeningen:- Georges Cornet. “Duinen” (30 x 15 cm). Oost-Indische inkt. Gesigneerd en gedateerd 1929.- Willy Cools. “Man met snor” (20 x 24 cm). Oost-Indische inkt. Gesigneerd.
Deux dessins à l’encre:- Georges Cornet. “Dunes” (30 x 15 cm). Encre de Chine. Signé et daté 1929.- Willy Cools. “Homme aux moustaches” (20 x 24 cm). Encre de Chine. Signé.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/60 -
#13Milenko Divjak
“Ocean day”. Olieverf op doek.
“Ocean Day”. Huile sur toile.No longer availableOnline onlyDim. 84 x 61 cmEstimate: € 60/100 -
#147Etienne Bosch
“Vrouw met mand”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Femme au panier”. Eau-forte. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 20 x 12 cmEstimate: € 80/120 -
#85R. Brogniet
“Huizen aan de rand van een bergmeer”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Paysage montagnard”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 26 cmEstimate: € 40/80 -
#2Urbain. GerloPeriod: Waasmunster 1897-1986
“Religieus stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte religieuse”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 75 x 65Estimate: € 40/60