Similar lots by type
-
#695
Een gesculpteerde Chinees hardhouten piedestal met marmeren blad.
Un piédestal en bois dur chinois sculpté avec dessus en marbre.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 100/120 -
#395
Een gefineerd houten scribaan met inlegwerk van verschillende houtsoorten, het blad vooraan met stermotief. Engeland, vroeg XVIIIe eeuw.
Un scribe en bois plaqué avec des incrustations de différents types de bois, le dessus avant avec un motif en étoile. Angleterre, début du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 24 x 53 x 48 cmEstimate: € 80/120 -
#605
Een witgepatineerde houten fauteuil in Lodewijk XV-stijl.
Fauteuil en bois patiné blanc de style Louis XV.No longer availableDim. H: 105cmEstimate: € 40/60 -
#689
Een paar witgepatineerde bijzetstoeltjes in Lodewijk XVI-stijl.
Paire de fauteuils d'appoint de style Louis XVI à patine blanche.No longer availableDim. H: 83cmEstimate: € 40/50 -
#595
Een gefineerde ronde tafel met vier laden in de gordel en met gevacheteerd blad.
Table ronde en placage à quatre tiroirs en ceinture et platetabclette recouverte de vachette.No longer availableDim. Ø: 100 cmEstimate: € 80/100 -
#346
Een niervormig bijzettafeltje van gefineerd hout met ingelegd bloemendecor van verschillende houtsoorten en met een lade in de gordel. Bronzen monturen, handvatten en trekker. XIXe eeuw.
Guéridon rognon en bois de placage à décor floral incrusté de différents bois et comportant un tiroir en ceinture. Armatures, poignées et gâchette en bronze. XIXème siècle.No longer availableDim. 72 x 56 x 36 cmEstimate: € 80/100 -
#354
Drie gesculpteerde gigognetafeltjes in Régencestijl met gecanneerd blad onder glas.
Trois tables gigognes sculptées de style Régence à tablette cannée sous verre.No longer availableDim. 42 x 65 cmEstimate: € 40/50 -
#286
Een gebeeldhouwd eikenhouten getorste zuil met Ionisch kapiteel.
Colonne torsadée en chêne sculpté à chapiteau ionique.No longer availableDim. h: 122 cmEstimate: € 120/200 -
#625
Een Chinese gebeeldhouwd hardhouten piedestal met marmeren blad en entretoise.
Guéridon chinois en bois dur sculpté avec plateau et entretoise en marbre.No longer availableDim. h: 80 cm Ø: 46 cmØEstimate: € 100/120 -
#580
Een tweezits canapé met gecapitoneerde stoffen bekleding.
Un canapé deux places avec un revêtement en tissu capitonné.No longer availableDim. 90 x 155 x 85 cmEstimate: € 60/100 -
#435
Een gesculpteerde houten salontafel met gecanneerd blad onder glas.
Table basse en bois sculpté à plateau à pans sous verre.No longer availableDim. 50 x 61 x 110 cmEstimate: € 35/45 -
#699
Een kleine eikenhouten bijzettafeltje met klapblaadjes.
Petite table d'appoint en chêne à abattants.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 50/70 -
#696
Drie messingen gigognetafeltjes met zwart spiegelblad.
Trois tables gigognes en laiton avec dessus en miroir noir.No longer availableDim. 50 x 38 x 58 cmEstimate: € 25/40 -
#266
Een naaitafeltje van wortelnootfineer en zwartgelakt hout op voluutpoten en met spiegel aan de binnenkant van het blad.
Table d’ouvrage en placage de ronce de noyer et bois laqué noir sur pieds volutes et avec miroir à l'intérieur du plateau.No longer availableDim. 72 x 39 x 56 cmEstimate: € 80/120 -
#575
Een verguld houten canapé in Louis XVI stijl. Te bekleden.
Canapé en bois doré de style Louis XVI. A recouvrir.No longer availableDim. 188 x 88 cmEstimate: € 65/75 -
#186
Een Brienzer bijzetstoeltje van gebeeldhouwd en ingelegd notenhout. Geïnspireerd op de Lodewijk XV-stijl met voluutpoten, een opbergvak onder de zitting (een muziekdoos ontbreekt) en een uitgewerkte rugleuning versierd met gebeeldhouwde edelweiss en bladmotieven en gepyrografieerde medaillons met pastorale en jachtscènes. Zwitserland, XIXde eeuw.
Une chaise d'appoint de Brienz en noyer sculpté et marqueté. Inspiré du style Louis XV avec des pieds en volute, une cachette sous l'assise (il manque la boîte à musique) et un dossier élaboré orné de motifs sculptés d'edelweiss et de feuilles et de médaillons pyrogravés représentant des scènes pastorales et de chasse. Suisse, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 92 cmEstimate: € 200/300 -
#694
Een gesculpteerde Chinees hardhouten piedestal met marmeren blad.
Un piédestal en bois dur chinois sculpté avec dessus en marbre.No longer availableDim. h: 46 cm Ø: 40 cmEstimate: € 100/120 -
#226
Een vitrine met deurtjes aan de zijkanten op hoge voet, versierd met gesculpteerde barokke motieven en op leeuwenpoten.
Vitrine à portes latérales sur pied haut, décorée de motifs baroques sculptés et sur pattes de lion.No longer availableDim. h: 182 cmEstimate: € 120/200 -
#690
Een reeks van drie notenhouten armstoelen in Lodewijk XVI-stijl.
Suite de trois fauteuils en noyer de style Louis XVI.No longer availableDim. H: 98cmEstimate: € 80/120 -
#336
Drie witgepatineerd houten tafeltjes met drie poten en met handgeschilderde bloemendecors.
Trois tables en bois patiné blanc à trois pieds et à décors floraux peints à la main.No longer availableDim. Ø: 38 - 55 cmEstimate: € 35/50 -
#698
Een achthoekig mahoniehouten naaitafeltje op drie poten.
Une table à couture octogonale en acajou sur trois pieds.No longer availableEstimate: € 85/100 -
#326
Een eikenhouten stoel in neogotische stijl, versierd met gesculpteerde leeuwtjes met schild op de rug.
Chaise en chêne de style néo-gothique, à décor de lions sculptés avec un écusson sur le dos.No longer availableDim. h: 124 cmEstimate: € 50/80 -
#296
Een gebeeldhouwd eikenhouten kinderstoel in barokke stijl.
Chaise d'enfant en chêne sculpté de style baroque.No longer availableDim. 109 x 40 cmEstimate: € 30/40 -
#355
Drie gesculpteerde gigognetafeltjes in Régencestijl met gecanneerd blad onder glas.
Trois tables gigognes sculptées de style Régence à tablette cannée sous verre.No longer availableDim. 37 x 55; 33 x 44 & 29 x 33 cmEstimate: € 40/45
Other lots in this auction
-
#219
Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
Miroir de majordome dans un cadre en bois doré.No longer availableDim. Ø: 63 cmEstimate: € 80/120 -
#209Bosmans
“Heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage de bruyère". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 cm x 90 cmEstimate: € 50/80 -
#126
Een notenhouten tweedeursvitrinekast in Hollandse stijl met drie laden onderaan en op leeuwenpoten. XXe eeuw.
Vitrine hollandaise à deux portes en noyer avec trois tiroirs en partie basse et sur pattes de lion. XXe siècle.No longer availableDim. 230 x 195 x 45 cmEstimate: € 200/300 -
#420
Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met robijn, saffier en briljant met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de rubis, de saphirs et de brillants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 4,60 gEstimate: € 250/300 -
#445
Een rond glazen tafeltje met een voet in de vorm van een palmboom.
Petite table ronde en verre, la base en forme de palmier.No longer availableDim. Ø 50 cmEstimate: € 190/220 -
#622
“Rode Driehoek.” Gouache op papier. Draagt monogram.
"Triangle rouge". Gouache sur papier. Porte un monogramme.No longer availableDim. 27 x 34 cmEstimate: € 60/80 -
#351
“Vogeltje”. Een gepolychromeerd Weens bronzen beeldje op arduinen sokkeltje. Recent werk.
“Petit oiseau” . Une statue en bronze viennois polychrome sur socle en pierre bleue. Travail récent.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 80/120 -
#438
Een paar hoge gemberpotten van Chinees porselein met tekens in het decor op florale achtergrond.
Paire de grands pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor de personnages sur fond floral.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 120/140 -
#349
Een boudoirstoel in kelimstijl bekleed en met zwartgebeitste boiserie. Tijdperk Napoléon III.
Une chaise de boudoir recouverte de style kilim à boiserie teintée en noir. Epoque Napoléon III.No longer availableDim. H. 94 cmEstimate: € 40/60 -
#11
Een paar kleine terrines met deksels van Frans porselein met een verguld en lichtblauw decor. Zonder merk.
Paire de petites terrines à couvercles en porcelaine de France à décor or et bleu clair. Sans marque.No longer availableDim. L. 24 cm, H. 16 cmEstimate: € 40/60 -
#562Van Cleef
“Korhoen”. Pastel op papier. Gesigneerd.
"Grouse noire". Pastels sur papier. Signé.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 40/60 -
#319Le Dauphin, France
Een lampenvoet van robijnrood en verguld aardewerk. Gemerkt.
Un pied de lampe en faïence rouge rubis et doré. Marqué.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 65/85