Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Baudouin Roi des Belges”. Een 22 karaats geel gouden munt.
“Baudouin Roi des Belges”. Een 22 karaats geel gouden munt.

“Baudouin Roi des Belges”. Een 22 karaats geel gouden munt.

Baudouin Roi des Belges . Une pièce en or jaune 22 carats.
Dim. 6,45 g
SKU: 1512200220.
Auction day: 15 December 2020 19:00
Catalogue #220
Estimate: € 200 / 250
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #237

    Een paar bronzen spelende meisjes op een stoel. Onderaan gemerkt.

    Une paire de filles en bronze jouant sur une chaise. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 1290 / 200
  • #96

    Een notenhouten armstoel in Louis-Philippe stijl.

    Un fauteuil en noyer de style Louis-Philippe.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #88

    Een runderhoorn met bronzen montuur en voet, versierd met een ramskop en gedragen door een putto. XIXe eeuw. Te restaureren.

    Une corne de bovin à monture et socle en bronze, décorée d'une tête de bélier et portée par un putto. XIXème siècle. A restaurer.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #582
    Van Herck (?)

    “Zittend figuur”. Olieverf en kantwerk op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘65. Handtekening moeilijk leesbaar.

    Personnage assis . Huile et dentelles sur toile. Signé et daté ' 65. Signature difficile à lire.
    No longer available
    Dim. 160 x 90 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #136

    Een paar gefineerde ronde nachtkastjes in art decostijl met twee laden.

    Paire de tables de chevet rondes en placage Art Déco à deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. Ø: 40 cm
    Estimate: € 400 / 440
  • #380

    Een antieke gietijzeren parapluhouder, gedragen door een hondje.

    Un ancien porte-parapluie en fonte, porté par un chien.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #306

    Een eikenhouten armstoel in Lodewijk XV-stijl.

    Un fauteuil en chêne de style Louis XV.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #495

    Een luchter met vijf dubbele lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.

    Un lustre à cinq bras doubles, décoré de pendentifs en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #211

    Twaalf zilveren lepeltjes in etui van Kempen & Berger.

    Douze petites cuillères en argent dans un étui de Kempen & Berger.
    No longer available
    Dim. l: 11,5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #666

    Een houten plantenstaander, versierd met gebeeldhouwde bloemen.

    Un support de plante en bois, décoré de fleurs sculptées.
    No longer available
    Dim. h: 114 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #126

    Twee bijzetkastjes van gefineerd hout in empirestijl met één deurtje, een lade en met een marmeren blad.

    Deux petites armoires en bois de placage, style Empire, à une porte, un tiroir et tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. 80 x 35 x 40 cm
    Estimate: € 600 / 650
  • #92

    “Latems landschap”. Olieverf op doek. Draagt een onleesbaar handtekening.

    “Paysage de Laethem”. Huile sur toile. Porte une signature illisible.
    No longer available
    Dim. 58 x 67 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 15 & 16 december 2020

700 Loten - de veiling is volledig. We gaan de dagen opsplitsen in 2 keer 350 loten, 2de dag begint dus met 351. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

15 December 2020 19:00
16 December 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 December 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More