Other lots in this auction
-
#345Drie verschillende 18 karaats wit en geel gouden sluitingen en één 14 karaats geel gouden pen.
Trois différentes fermoirs en or blanc et jaune 18 carats et une épingle en or jaune 14 carats.No longer availableDim. 2,10 gEstimate: € 50 / 80 -
#461Veertien diverse blauw en witte borden en bordjes, Imari bordjes en een melk-en bloed bordje. Chinees, Japans en Engels.
Quatorze assiettes et assiettes bleues et blanches assorties, assiettes Imari et une assiette sang de boeuf. Chinois, japonais et anglais.No longer availableDim. Ø 25 cmEstimate: € 100 / 160 -
#23Een paar boekensteunen van monochroom wit aardewerk, ze stellen een man en een vrouw voor en vormen een rokersset met drie kleine losse asbakjes.
Une paire de serre-livres monochromes en faïence blanche, représentant un homme et une femme, formant un ensemble fumeur avec trois petits cendriers amovibles.No longer availableDim. H. 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#101Een sierkan van zachte pasta, versierd met een meerkleurig en verguld decor van zwanen op het water en de tuit en handvat versierd met bladeren in reliëf. Tijdperk art nouveau. Restauratie aan de bladeren.
Une cruche à pâtes molle ornementale, décorée d'un décor multicolore et doré de cygnes sur l'eau et le bec et la poignée décorés de feuilles en relief. Epoque Art Nouveau.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#509Rita ReychlerPeriod: 1933 - 2020Een kruisvormige assemblage met olieverfschilderij op paneel.
Assemblage en forme de croix avec peinture à l’huile sur panneau.No longer availableDim. 120 x 160 cmEstimate: € 150 / 300 -
#499Rita ReychlerPeriod: 1933 - 2020“Vlakken in roze”. Een vierluik met olieverfschilderijen op paneel. Gesigneerd en gedateerd 2001.
Surfaces en rose . Quatre panneaux avec peintures à l'huile sur panneau. Signé et daté 2001.No longer availableDim. 60 x 120 cm (x4)Estimate: € 200 / 400 -
#451Drie beeldjes: “de apenkoning” en “Li Tigu” in speksteen en een groene stenen snuffbottle.
Trois statuettes: Le Roi Singe et Li Tigu en stéatite et un flacon à priser en pierre verte.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#5602 gouden munten van 100 Roebel “Olympiade 1980”. Au 900/1000. USSR 1978 en 1979.
2 pièces de 100 rouble “Olympiade 1980”. Au 900/1000. URSS 1978 et 1979.No longer availableDim. 34,64 gEstimate: € 1450 / 1600 -
#668Goebel, Germany“Violist”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 4.
Violonist . Une figurine en biscuit multicolore de la série par M.I. Hummel. Marquée en bas. No. 4.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 50 / 60 -
#354Utagawa HiroshigePeriod: 1797 - 1858“Zeilschepen” & “Huizen aan een meer”. Twee ingekleurde Japanse houtsneden. Gesigneerd.
”Voiliers” & “Maisons au bord du lac”. Deux gravures sur bois japonaises. Signées.No longer availableDim. 12 x 25 cmEstimate: € 150 / 200 -
#408Een lot van 8 kleurloze kristallen en glazen karaffen, kruikjes en een doosje. (één stop gebroken, enkele kleine letsels).
Un lot de 8 carafes en cristal et verre incolores, des cruches et une boîte. (Un bouchon cassé, quelques dégâts mineurs).No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 60 / 100 -
#474Raphaël MoharPeriod: 1906 - 1962“Nature morte cubiste”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1956. Notitie op de verso: Vroegere collectie Baron Roger Avermaete.
Nature morte cubiste . Huile sur panneau. Signée et datée 1956. Note au dos: Ancienne collection Baron Roger Avermaete.No longer availableDim. 121 x 63 cmEstimate: € 200 / 240


