#356Een lot van 3 handgeknoopte Perzische tapijtjes.
#465Een houten marqueterie buikcommode met marmeren blad, 2 laden, bronzen hengsels en florale elementen ingelegd. Voetornament te herstellen en 1 hengsel manco.
#206Een grote eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde panelen, 2 laden binnenin. 19e eeuws.
#187A. Gennai“Dame met kap”. Een uit marmer en albast gesculpteerde buste. Achteraan gesigneerd, medio 1900.
#539Een Balinese Tanka, begin 20ste eeuw. Met afbeelding van de viering van het bereiken van nirvana.
#140Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliants with a total weight of approximately 0.70 ct.No longer availableEstimate: € 600 / 800 -
#402“Rivier De IJssel met Kampen in het verschiet”. Een schilderij, aquarel op papier. Draagt monogram.
"River IJssel with Kampen in the distance". A painting, watercolor on paper. Bears monogram.No longer availableDim. 9 x 19cmEstimate: € 120 / 180 -
#448NankingEen Chinees aardewerken Nanking vaas met meerkleurig krijgstafereel in het decor. Onderaan gemerkt.
#476NaïnEen Iranees handgeknoopt Naïn tapijt met floraal motief.
An Iranian hand-knotted Naïn carpet with floral motif.No longer availableDim. 305 x 200cmEstimate: € 275 / 325 -
#611Lladro‘Traveling in style’, een Lladro beeld, modelnr 5680 in originele verpakking.
"Traveling in style", a Lladro figurine, model number 5680 in original packaging.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 30 / 50 -
#332Een kunstof etalagepop, model kind. Op glazen voet.
A plastic mannequin, child model. On a glass base.No longer availableDim. 120cmEstimate: € 45 / 90