Similar lots by type
-
#46Alfred Richard
“Vrouw met hooischoof”. Terracotta beeld, te gebruiken als vaas. UItgegeven bij Firma Van Hasselt. Gesigneerd.
“Femme à la gerbe de foin”. Sculpture en terre cuite, pouvant servir comme vase. Ed. Firme Van Hasselt. Signée.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 220/280 -
#490Fassianos, Daum France
Hoofdje in profiel van blauw gesatineerd glas. Onderaan gemerkt en gesigneerd.
Petite tête en profil en verre bleu satiné. Marque et signature sous la base.No longer availableDim. H. 8,5 cmEstimate: € 40/50 -
#637
“Duivelsfiguur met hanenkam”. Gebeeldhouwd houten beeld. Makonde.
“Diable à la coiffure de coq”. Sculpture en bois. Makonde.No longer availableDim. H. 74 cmEstimate: € 100/160 -
#204
“Struisvogel”. Een beeld van bruingepatineerd brons op arduinen voetstuk. Naar een werk van E. Frémiet.
“Autruche”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. D’après une oeuvre de E. Frémiet.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 250/300 -
#691
Een lot porselein en aardewerk, bestaande uit een voorstelling van Napoleon, een officier, een groep met flamingo’s (afgebroken kop), een personage met hondenkar en keizer en keizerin en een pique-fleur in de vorm van een duif.
Lot de porcelaine et de faïence comprenant une représentation de Napoléon, un officier, un groupe de flamands (une tête cassée), un personnage aux char à chien, un empereur et impératrice et un pique-fleurs en forme de pigeon.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#510
“Kerstmis” en “De Blijde Intrede”. Twee retabels uit Ayacucho (Peruviaanse Andes), bestaande uit een houten kastje met aardewerken figuren. Alles met de hand geschilderd. Gesigneerd.
“Noël” et “L’entrée joyeuse”. Deux retables d’Ayacucho (Andes péruvien), comprenant un théâtre miniature en bois peint et de nombreux personnages en faïence polychrome. Le tout peint à la main. Signés.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#789
Een gevarieerd lot aardewerken en porseleinen borden, schotels en terrines.
Lot d’assiettes, de plats et de terrines en faïence et en porcelaine.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#643
Afrikaans masker van gebeeldhouwd en gekleurd hout en met vlechtwerk achteraan. Lwena, Angola en Kongo. Op metalen sokkel.
Masque africain en bois sculpté et peint, cordes tissées vers l’arrière. Lwena, Angola et Congo. Sur socle en métal.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 100/150 -
#648
Bronzen beeld van de godin Durga op haar tijger. Dokha, Bengalen. Schade aan een poot en de staart van de tijger.
Sculpture en bronze représentant la déesse Durga sur son tigre. Dokha, Bengale. Dégâts à la queue et une patte du tigre.No longer availableDim. 98 x 68 cmEstimate: € 100/120 -
#207
“De lange denker”. Een beeld van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel.
“Le long penseur”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 160/200 -
#781
Een lot porselein en aardewerk, bestaande uit keukenpotten, een asbak, een paar tegels, een drageoir, enz.
Lot de porcelaine et de faïence comprenant des pot de cuisine, un cendrier, une paire de carreaux un drageoir etc.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#420
Een paar kleine ovale hoogreliëfjes van terracotta, waarbij één met een afbeelding van een pater met een kruisbeeld en het andere met een Onze-Lieve-Vrouw.
Paire de reliefs ovale en terre cuite dont un représentant un prêtre au crucifix et une Sainte Vierge.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#525
Ranke vrouwenfiguur met kind. Gebeeldhouwd ebbenhout. Makonde, Tanzanië.
Femme allongée et enfant en ébène sculpté. Makonde, Tanzanie.No longer availableDim. 98 x 68 cmEstimate: € 80/120 -
#227Paule BismanPeriod: 1897 - 1973
“Liggend naakt”. Een beeld van groengepatineerd brons op een arduinen sokkel. Gesigneerd en genummerd 1/12.
“Nu couché”. Sculpture en bronze à patine verte sur socle en pierre de taille. Signée et numérotée 1/12.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 800/1000 -
#407
“De denker”. Een beeld van donkergepatineerd brons. Naar een werk van Rodin.
“Le Penseur”. Sculpture en bronze à patine foncée. D’après Rodin.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 1200/1300 -
#515
Twee replica’s van precolombiaanse urnen van gekleurd aardewerk.
Deux répliques d’urnes précolombiennes en faïence polychrome.No longer availableDim. H. 33 & 20 cmEstimate: € 40/50 -
#379
Een lot aardewerk en porselein, bestaande uit vijftien opengewerkte schoteltjes, tien kommetjes met een Old-willowdecor, twee borden met John en Robert Kennedy, vier wandschotels met Luxemburgse dorpen, twee borden met Nederlandse zichten, enz.
Lot de faïences et de porcelaines comprenant quinze petit plats ajourés, dix petits bols à décor Old Willow, deux assiettes représentant John et Robert Kennedy, quatre plats muraux aux villages luxembourgeois, deux assiettes aux paysages néerlandais etc.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#719
Gebeeldhouwde ebbenhouten trom in de vorm van een vrouwenromp met twee benen. Zonder trommelvel. Makonde.
Tambour en ébène sculpté en forme d’un corps féminin sur deux jambes. Makonde.No longer availableDim. H. 80 cmEstimate: € 100/160 -
#609
“De belaagde olifant”. Een groep van bruingepatineerd brons.
“L’éléphant assailli”. Groupe en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 450/550 -
#372
Een paard van gebeeldhouwd jade. We voegen er vier Chinese personages van gesculpteerd hout aan toe. ( Eén met beschadiging).
Un cheval en jade sculpté. Nous ajoutons quatre personnages chinois en bis sculpté. Un dégât.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#777
Een lot aardewerk en porselein, bestaande uit enkele reeksen borden van Regout, een sauskom, een terrine, enz.
Lot de faïence et de porcelaine comprenant quelques séries d’assiettes de Regout, une saucière, une terrine etc.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#146
Meisjeshoofd van monochroom wit aardewerk. Zonder signatuur of merk. Genummerd 952. Enkele haarscheurtjes.
Tête de fille en faïence monochrome blanche. Sans marque mais numérotée 952. Quelques cheveux.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 60/100 -
#403
Een moeder en een vader met kinderen en een jonge dame en heer van meerkleurig biscuit. Enkele beschadigingen.
Une mère et un père avec des enfants et une jeune femme et un jeune homme en biscuit polychrome. Quelques dégâts.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#555
Een modern sculptuur van brons met een een lauriertak op houten sokkel.
Sculpture moderne en bronze avec une branche de laurier sur socle en bois.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 120/180
Other lots in this auction
-
#365Swatch Irony
Een roestvrij stalen herenhorloge. Water resistant.
Montre d’homme en acier inoxydable. Imperméable.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#300
Een lot varia, bestaande uit een zakhorloge met verzilverd metalen kast van Roskopf, een herdenkingsmunt van 500 Frank ter gelegenheid van 150 jaar België en een kunsthanger van zilver.
Lot varié comprenant une montre de poche en métal argenté de Roskopf, une pièce de monnaie commémorative de 500 francs à l’occasion de 150 ans de Belgique et un pendentif en argent.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#284Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903-1983
“Duinenlandschap” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage aux dunes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 64 x 99 cmEstimate: € 120/200 -
#389
Een groot en een klein Oosters wollen karpet. Handgeknoopt.
Une grande et une petite carpette d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableDim. 185 x 118 & 112 x 79 cmEstimate: € 30/60 -
#672
Vijf grafische werken: twee tekeningen door Andor Komives (1993 en 1994), een dubbelzijdige aquarel door A. Cogun, een zeefdruk en een exemplaar van “Le Bonheur de ce Monde, Sonnet”.
Cinq oeuvres graphiques: deux dessins par Andor Komives (1993 et 1994); une double aquarelle par A. Cogun, une sérigraphie et un exemplaire du “Bonheur de ce Monde, Sonnet”.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#223Hel. Verbist
“Bloemenstilleven”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 94 x 71 cmEstimate: € 50/100 -
#127Vitorio Sabadin
Een reeks van drie verschillende musicerende clowns van meerkleurig en verguld porselein. Italiaans werk.
Suite de trois différents clowns musiciens en porcelaine polychrome et dorée. Travail italien.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 60/80 -
#533
Een schaaltje met bijpassend mesje van 800‰ zilver.
Petit plat et couteau assorti en argent. 800‰.No longer availableDim. 132,90 gEstimate: € 50/80 -
#398
Een lot porselein, bestaande uit een jongen en een meisje met bloemen, twee zittende dames en vijf hangeschilderde kleine plaquettes als broches van Limogesporselein.
No longer availableEstimate: € 50/80 -
#340
Een lot van zeven oude zakhorloges, waarvan drie met zilveren kast. Beschadigingen
Lot de sept montres de poche dont trois à boîtier en argent. Dégâts.No longer availableEstimate: € 70/80 -
#661
Twee reeksen van zes Russische theeglazen in verzilverd metalen montuur. Enkele pootjes manco. We voegen er een klepkan met verzilverd metalen montuur aan toe.
Deux suites de six verres à thé russes en métal argenté et verre. Quelques pieds manquent. Nous ajoutons une chope couverte en métal argenté.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#71Amphora
Een vaas van meerkleurig aardewerk met een decor van florale motieven en een vogel in reliëf. Onderaan gemerkt.
Vase en faïence polychrome à décor de fleurs et d’un oiseaux en relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 200/250