#321Een lot postzegels, voornamelijk interbellum en Wereldoorlog II.
#242“Portret van een dame.” Olieverf op paneel. XIXde eeuw.
#573Een paar balustervaasjes (H. 28 cm) van polychroom Chinees porselein met decor van personages, vogels, vlinders en bloemen in uitsparingen op witte fond. Canton, XIXde eeuw. Eén haarscheur. En een dito balustervaasje met fo-honden en draken op de hals (H. 25,5 cm, schade aan de bovenrand).
Paire de petits vases (H. 28 cm) en porcelaine polychrome de Chine à décor famille rose de personnages, d’oiseaux, de papillons et de fleurs dans des cartouches sur fond blanc. Canton XIXe siècle. Un cheveu. Ainsi qu’un petit vase balustre similaire aux dragons et chiens de Pho sur le col (H. 25,5 cm, dégât au bord supérieur).No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#362“Huis met achtertuin”. Gouache. Draagt een handtekening: Anna De Weert.
#716Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#736Twee verschillende handgeknoopte Afghaanse wollen karpetjes.
#333Een lot van zeven oude fotocamera’s en een verrekijker.
#77Russische icoon met het leven van Christus met centraal
, de Verrijzenis. XIXde eeuw.
#273Een Carcano M91 grendelgeweer, gemaakt in de Fabrica d’armi Terni. Gedateerd 1917. Onklaar gemaakt.
#482Boddhisatva van verguld koper. Thais werk.
Paire de vases couverts en porcelaine de Chine polychrome aux cols droits et à décor famille rose de personnages, d’oiseaux et de plantes dans des cartouches entourés de fleurs et de papillons sur fond vert et rose. Sur les épaules un dragon doré tenant une balle rouille. Fretels en forme de Chiens de Pho. Canton, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 51 cmEstimate: € 1000 / 1500