#97Een paar hoge vazen van witgeglazuurd aardewerk.
#145Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen.
#78Een paar verguld bronzen appliques in Lodewijk XV-stijl met telkens twee lichtpunten.
#33Een geelkoperen olielamp omgezet op elektriciteit, versierd met gedreven friezen. Omstreeks 1900.
#577Antieke kris met mooi gesculpteerde schede en handvat in de vorm van een fohond.
Kris ancien à gaine joliment sculpté et manche en forme d’un chien de pho.No longer availableDim. L. 59 cmEstimate: € 120 / 200 -
#845Ligne RosetEen tafellamp, model ‘Ellipse’.
#721Villeroy & Boch, SeptfontainesEen theeservies van porselein met een veelkleurig decor “Acapulco”. Onderaan gemerkt. Bestaande uit een theepot, een dienblad, twee onderzetters, twee kopjes zonder oor, zes kopjes en zes schoteltjes.
Service à thé en porcelaine à décor polychrome “Acapulco”. Marque sous la base. Comprenant une théière, un plateau, deux sous-plats, deux tasses sans anses, six tasses et six soucoupes.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#582Maurice Bellemans“Windhond”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#22Een lot van drie decoratieve prenten m.b.t. het golfspel.
#96Een eikenhouten salontafel met gedraaide poten in H-verbinding.
Une table de salon en chêne, pieds et entretoise en H torsadés.No longer availableDim. 138 x 57 cmEstimate: € 100 / 150