Other lots by Eyskens
#614Harrie Sterk
#91
‘Muzikanten.” Twee bronzen beeldjes op roze marmer. Dragen handtekening.
#259Lode Van Vaernewijck
Een lot van 3 aquarellen op papier. Onderaan gesigneerd.
#111
Een koperen klokstel met een paar bijhorende 5-punts kandelaars.
A copper clock set with a pair of matching 5-point candlesticks.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#281Castleton & Co
#681Richard Sapper
Een fluitketel van Alessi genaamd Gun Kettle ontworpen door Richard Sapper .
#63
Een vroeg XXste eeuwse polychroom houten console.
#325
#319
A walnut and mahogany folding table with oval top Carved legs on wheels.No longer availableDim. 69 x 104 x 89cmEstimate: € 40 / 50 -
#117
“Allegorie op de arbeid.” Zamakken beeld, op onyxen sokkel.
#392
Een lot van 12 niet ingelijste gravures, buiten de plaat gesigneerd en genummerd. Bart d’Eyckermans, “Moet boven een renaissance landschap” (7/20). Goedele Peeters 1993, “Solid Ground” (zeefdruk, 22/25). ?, “Inflexio” (E.A. 25). H.B. 91, “De Hal” (47/50). Louis ‘74, “Daken”. Edwig 1973, “Nar en monster” (A.P.) en “Stadsscènes”. Marc De Boever, “Votez...” (37/80). Renaat Ivens, “Aankondiging van de Winter” (B 1/15). Goedele Peeters, “Verses” (1998, 2/20, 3/20)(1993, 1/25).(..)
Lot of 12 unframed engravings, signed and numbered outside the plate. Bart d'Eyckermans, “Must above a renaissance landscape” (7/20). Goedele Peeters 1993, “Solid Ground” (silkscreen, 22/25). ?, “Inflexio” (EA 25). HB 91, “De Hal” (47/50). Louis '74, “Rooftops”. Edwig 1973, “Jester and Monster” (AP) and “City Scenes”. Marc De Boever, “Votez...” (37/80). Renaat Ivens, “Announcement of Winter” (B 1/15). Goedele Peeters, “Verses” (1998, 2/20, 3/20)(1993, 1/25).(..)No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#620
Een Engelse staande klok.
An English longcase clock.No longer availableDim. 230 x 50 x 25 cmEstimate: € 100 / 150