Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Begijnhof”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd en achteraan met label van de kunstenaar.
Jan Van Rijswijck

“Begijnhof”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd en achteraan met label van de kunstenaar.

”Béguinage”. Huile sur panneau. Monogrammé et label d’artiste au dos.
Dim. 30 x 35 cm
SKU: 2011180172.
Auction day: 20 November 2018 19:00
Catalogue #172
Estimate: € 300 / 400
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #376

    Een houten piëdestal met twee entretoises. Begin XXe eeuw.

    Un piédestal à deux entretoises. Début XXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 116 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #623

    Een eikenhouten buffetkast met onderaan twee deuren en vier laden. Bovenaan een deurtje en twee glazen schuifdeurtjes. Eerste helft XXe eeuw.

    Un buffet à deux corps en chêne. le dessous comporte deux portes et quatre tiroirs, le dessus une porte et deux portes coulissantes en verre. Première partie du XXième siècle.
    No longer available
    Dim. 185 x 158 x 52 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #288

    Een grote coupe op voet van geblazen en gecraqueleerd glas. Bijgevoegd dezelfde, kleinere coupe.

    Grande coupe sur pied en verre craquelé soufflé. Jointe la même coupe en petites dimensions.
    No longer available
    Dim. h: 24 &14,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #741

    Een kokervaas van Imariporselein. Barst bovenaan.

    Un vase cylindrique en porcelaine Imari. Fissure au dessus.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #330

    Een verguld koperen halllantaarn met gesatineerd glazen kap, versierd met guirlandes.

    Lanterne de vestibule en cuivre doré à abat-jour en verre satiné décoré” de guirlandes.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #63
    Val St. Lambert

    Twee verschillende lampenvoeten van mauve kristal. Gemerkt.

    Deux pieds de lampes différents en cristal mauve. Marqués.
    No longer available
    Dim. h: 35 & 39 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #202

    “Landschap met een meer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Paysage et lac”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #333
    A. Cardi

    Leeuw van aardewerk op marmeren voetstuk. Gemerkt en Made in Belgium.

    Un lion en faïence sur socle en marbre. Marque et fabrication belge.
    No longer available
    Dim. L. 48 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #454
    Ivan Good

    “Gestrand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1978.

    ”Echoué”. Huile sur panneau. Signé et daté 1978.
    No longer available
    Dim. 39 x 24 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #64
    Jules Van Ael
    Period: 1912 - 1997

    “Antwerpen - Academie voor Schone Kunsten”. Indische inkt op papier. Gesigneerd.

    ”Anvers - Académie des Arts”. Encre de Chine sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 39 x 54 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #339

    “Binnenschepen nabij Antwerpen”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd.

    ”Barges près d’Anvers”. Huile sur toile. Pas de signature.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #644
    Miel Verrecas

    “Zomerlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Paysage estival”; Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 59 x 69 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 november 2018

De veiling is volledig - 800 loten in de catalogus. Downloads in .xls en .pdf zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

20 November 2018 19:00
21 November 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 November 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More