Similar lots by type
-
#299V. Châtillon
“Landschap met watermolen”. Gesigneerd en genummerd 159/250 buiten de plaat.
“Paysage au moulin à eau”. Signée et numérotée 159/250 hors planche.No longer availableDim. 50 x 58 cmEstimate: € 30/50 -
#589Marie-Jo Lafontaine
Een grafisch geassembleerd werk. Toegeschreven aan.
Assemblage graphique. Attribué.No longer availableDim. 56 x 83 cmEstimate: € 220/260 -
#730
Een lot van vier reproducties, twee schilderijen en een houtsnede.
Lot de quatre reproductions, deux peintures et une gravure sur bois.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#729Roger Hebbelinck
Een paar zichten op Hamme. Ingekleurde etsen. Gesigneerd buiten de plaat.
Paire de vues sur Hamme. Eaux fortes en couleurs. Signées hors planche.No longer availableDim. 32,5 x 42 cmEstimate: € 50/60 -
#540Oosterlynck
“Marine met zeilboot en meeuwen”. Lithografie. Gesigneerd en met “épreuve d’artiste” buiten de plaat.
“Marine au voilier et aux mouettes”. Lithographie. Signée et “épreuve d’artiste” hors planche.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 50/80 -
#344Charles PinotPeriod: 1817 - 1874
“Rue Daniette à Rouen”. Ets. Gesigneerd en genummerd 86/190 buiten de plaat.
“Rue Daniette à Rouen”. Eau-forte. Signée et numérotée 86/190 hors planche.No longer availableDim. 52 x 67 cmEstimate: € 30/40 -
#492
“Le sommeil”. Een litho naar een werk van Paul Delvaux, uitgegeven bij “Le bateau lavoir” 1972.
“Le Sommeil”. Litho d’après une oeuvre de Paul Delvaux. Ed. Le Bateau Lavoir 1972.No longer availableDim. 16 x 22 cmEstimate: € 200/300 -
#395Nicolaus Jansenius
Een oude rasterdruk met een kaart van Antwerpen en omgeving, omringd door afbeeldingen van haar grootste bijzonderheden. Ca. 1675. We voegen er een oude ingekleurde ets met een zicht op Antwerpen aan toe.
Ancienne carte d’Anvers et environs entourée des plus importants édifices. Vers 1675. Nous ajoutons une eau forte en couleurs représentant Anvers.No longer availableDim. 45 x 55 cmEstimate: € 120/200 -
#452
Een oude ingekleurde Japanse houtsnede. Gesigneerd.
Ancienne gravure sur bois japonaise. Signée.No longer availableDim. 34 x 23 cmEstimate: € 80/120 -
#392Georg Mathaus SeutterPeriod: 1678 - 1757
“Mappa Geographica, Regionem Mexicanam Et Floridam”. Een oude ingekleurde kaart. Ausberg, Ca. 1730.
“Mappa Geographica, Regionem Mexicanam Et Floridam”. Ancienne carte en couleurs. Ausberg, Ca. 1730.No longer availableDim. 48 x 57 cmEstimate: € 100/120 -
#399Johannes LuykenPeriod: 1649 - 1712
“Het belegh der Stadt Antwerpen in den Jaeren MDLXXXIV en MDLXXXV”. Een laat XVIIe eeuwse ets met een voorstelling van de slag om de Kouwensteinsedijk.
“Het belegh der Stadt Antwerpen in den Jaeren MDLXXXIV en MDLXXXV”. Eau forte de la fin du XVIIe siècle représentant la bataille de Kouwensteinsedijk.No longer availableDim. 27,5 x 35,5 cmEstimate: € 80/100 -
#519
Een paar oude Japanse ingekleurde houtsneden met Geisha’s en krijgers. Beide gesigneerd. XIXe eeuw.
Paire de gravures sur bois japonaises colorées. Représentant des geisha et des guerriers. Signées. XIXe siècle.No longer availableDim. 31 x 24 cmEstimate: € 80/120 -
#232Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962
“Vénération de la Vierge”. Gesigneerd en genummerd 53/100.
“Vénération de la Vierge”. Signée et numérotée 53/100.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 200/220 -
#394Johann Baptist HomannPeriod: 1664 - 1724
“Tabula Generalis Totius Belgii qua Provincia XVII Infer Germania olim fub S.R.I. Circulo Burgundia”. Een oude ingekleurde kaart. Duitsland, 1716.
“Tabula Generalis Totius Belgii qua Provincia XVII Infer Germania olim fub S.R.I. Circulo Burgundia”. Ancienne carte en couleurs. Allemagne, 1716.No longer availableDim. 51 x 59 cmEstimate: € 120/200 -
#724Frans Masereel
“Grand place - Bruxelles”. Een houtsnede. Gemonogrameerd en gedateerd 1961 binnen de plaat en gesigneerd buiten de plaat.
“Grand’Place - Bruxelles”. Gravure sur bois. Monogrammée et datée 1961 dans la planche et signée hors planche.No longer availableDim. 45 x 32 cmEstimate: € 100/120 -
#364Frans Hens
“Het vlot te Antwerpen” & “Hoevezicht”. Twee etsen. Gesigneerd en resp. genummerd 31/100 & 94/100 buiten de plaat.
“Le Radeau d’Anvers” et “Vue de ferme”. Deux eaux-fortes. Signées et respectivement numérotées 31/100 et 94/100 hors planche.No longer availableDim. 15 x 26 & 18 x 26 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#198
“Acropora Gravida”. Een witte koraal op een sokkeltje van kunststof.
“Acropora Gravida”. Un corail blanc sur un socle en plastique.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#265
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een turkooise cabochon van ± 16,30 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct et d’un cabochon de turquoise de ± 16,30 ct.No longer availableDim. 7,76 gEstimate: € 2000/2200 -
#18
Koffiestel van verzilverd metaal. Koffie-, melk- en suikerpot gemerkt EPNS en een toegevoegd dienblad.
Garniture à café en métal argenté. Cafetière, pot à lait et sucrier. Marqués EPNS. Nous ajoutons un plateau.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#100Marmi
Een dameshorloge met armband van 18 karaats wit goud.
Montre de dame et son bracelet en or blanc 18 ct.No longer availableDim. Bruto: 35,74 gEstimate: € 600/700 -
#479Iosef IserPeriod: 1881 - 1952
“Studie van een jonge vrouw”. Gemengde techniek op paneel.
“Etude d’une jeune femme”. Technique mixte sur panneau.No longer availableDim. 41 x 28 cmEstimate: € 800/1200 -
#552
Een gevarieerd lot glaswerk, bestaande uit karaffen en borreltjes, zes grote glazen, een toiletstel, schaaltjes en een vaasje.
Lot de verrerie varié comprenant des carafes, des gouttes, six verres, une garniture de toilette, des petits plats et un petit vase.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#672
Vijf grafische werken: twee tekeningen door Andor Komives (1993 en 1994), een dubbelzijdige aquarel door A. Cogun, een zeefdruk en een exemplaar van “Le Bonheur de ce Monde, Sonnet”.
Cinq oeuvres graphiques: deux dessins par Andor Komives (1993 et 1994); une double aquarelle par A. Cogun, une sérigraphie et un exemplaire du “Bonheur de ce Monde, Sonnet”.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#510
“Kerstmis” en “De Blijde Intrede”. Twee retabels uit Ayacucho (Peruviaanse Andes), bestaande uit een houten kastje met aardewerken figuren. Alles met de hand geschilderd. Gesigneerd.
“Noël” et “L’entrée joyeuse”. Deux retables d’Ayacucho (Andes péruvien), comprenant un théâtre miniature en bois peint et de nombreux personnages en faïence polychrome. Le tout peint à la main. Signés.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#448
Een lot van acht Ethiopische kruizen van verzilverd metaal.
Lot de huit crucifix éthiopiens en métal argenté.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#93
Sigarettenkistje van gefineerd en ingelegd hout. Met muziek: La canzione della grappa ( te herstellen), kleine letsels. Italiaans werk.
Boîte à cigarettes en bois de placage et incrusté. Avec musique: La canzione della grappa (à réparer), petits dégâs. Travail italien.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#766
Een bureau van witgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl met een kalfslederen blad.
Bureau à patine blanche de style Louis XV. Tablette en vachette.No longer availableDim. b: 140 cmEstimate: € 650/700 -
#50Petit Fils Roskopf
Een oude zakhorloge remontoir. Zwitsers werk.
Remontoir de poche ancien. Travail suisse.No longer availableEstimate: € 40/60