#481Een paar theepotten van meerkleurig Chinees porselein. Beide onderaan gemerkt.
#388Een lot van vier beeldjes van Brussels porselein en een heiligenbeeldje van meerkleurig biscuit. Drie stuks beschadigd.
Un lot de quatre statues en porcelaine de Bruxelles et une statue de saint en biscuit polychrome. trois pièces sont endommagées.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#800Een Venetiaanse luchter met tien lichtpunten en kristallen pendeloques.
#74Edouard De Block“Kanaal in Zeeland”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1913.
#136Een piëdestal met tussenblad van gefineerd hout met wit marmeren blad en verguld bronsbeslag.
Un piédestal à entretoise en bois de placage et tablette en marbre blanc, montures en bronze.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 190 / 220 -
#638“Georg Hirth’s Formenschatz - L’Art Pratique”. Georg Hirth’s Kunstverlag, München & Leipzig. Jaargangen 1892, ‘93, ‘95, ‘96, ‘98, ‘99, 1902, ‘04, ‘05, ‘06, 07 (niet volledig, in 11 hulzen).
#235Een ketting met hanger en bijpassende ring bezet met obsidiaan en van 925 ‰ zilver. Een hanger en speld van 925 ‰ sterling zilver bezet met onyx. We voegen er twee verschillende Touareg kruisen van zilver bezet met halfedelstenen aan toe.
Une chaîne et son pendentif et une bague assortie sertis d’obsidienne à monture en argent 925‰. Pendentif et épingle en argent sterling 925‰ sertis d’onyx. Et deux croix Touareg en argent serties de pierres sémi-précieuses.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#293“Kinderkopje”. Een bronzen ornament op houten sokkel.
#605Een grote gietijzeren harpoen.
Harpon en fonte.No longer availableDim. l: 185 cmEstimate: € 100 / 120