#232“Golgotha”. Olieverf op paneel. Begin negentiende eeuw.
”Mont du Calvaire”. Huile sur panneau. Début XIXième siècle.No longer availableDim. 25 x 19 cmEstimate: € 200 / 300 -
#686Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#491Een vaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor van personages.
Un vase en porcelaine de Chine à décor famille-rose de personnages.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 60 / 100 -
#89Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Zicht op de Groenplaats te Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur la Groenplaats à Anvers”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#73Een fruitschaal van zilver. Gemerkt Elandt.
#566HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#540“Antilopen”. Een art deco groep van aardewerk.
#587“Guan Yin met bloemen”. Een beeld van gesculpteerd ivoor. Begin XXe eeuw. Op houten sokkel.
”Guan Yin et fleurs”. Une statue en ivoire sculptée. Début XXième siècle. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 260 / 280 -
#189Louis Van KuyckPeriod: 1821 - 1871“Scène in de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Scène dans l’étable”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 35 cmEstimate: € 400 / 500 -
#575Een zeefdruk naar een werk van Dali uit de reeks “Les Chevaux Daliniens”.
#58Twee hondjes in brons.
Deux petits chiens en bronze.No longer availableEstimate: € 60 / 80