#607“Aphrodite”. Een sculptuur van ivoor. Begin XXe eeuw.
#447Vier beeldjes van ivoor, Afrikaans en Chinees.
#84Een oude Engelse eigendomsakte of ‘indenture’ op perkament. Opgesteld op 8 september 1771. Mooi ingelijst achter glas.
#371Vijf oude bolvormige glazen kappen.
#414“Kasteel van Duffel”. Een oude gravure. Met de hand ingekleurd.
#306Een XVIIIe eeuwse eikenhouten dekenkist.
#425Een lot van boekjes met facsimile foto’s van talrijke Belgische gemeenten. En enkele andere. Ed. Europese Bibliotheek te Zaltbommel, 1972.
Un lot de livrets à photographies fascimile de plusieurs communes belges. Ed. Europese Bibliotheek à Zaltbommel, 1972.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#278Maria van Magdalena naar Jan Borreman & het grafbeeld van Isabella van Bourbon. Twee beelden van meerkleurig plaaster op houten sokkel.
”Marie Magdalène & “Isabella de Bourbon”. Deux statues en plâtre polychrome sur socles en bois.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#284“Danseres met tamboerijn”. Olieverf op doek. Achteraan toegeschreven aan Alfred Stevens.
”Danseuse et tambourin”. Huile sur toile. Attribution à Alfred Stevens à l’arrière.No longer availableDim. 82 x 35 cmEstimate: € 200 / 300