#73Een fruitschaal van zilver. Gemerkt Elandt.
#280EthiopieDrie verschillende munten waarvan één “Maria Theresia” van zilver en één met ketting van koord en zilver 10 ‰. Vier verschillende halssnoeren van zilver 10 ‰. Ter plaatse aangekocht in 1985.
#575Een zeefdruk naar een werk van Dali uit de reeks “Les Chevaux Daliniens”.
#110Een paar wit en geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 5,48 gEstimate: € 650 / 750 -
#271Een paar eieren van cloisonné op rood koper met een bloemendecor.
#222“Ovaal damesportret.” Pastel op papier. Vroeg XIXde eeuw.
#726Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#576BidjarEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#275Een lot fantasiejuwelen allerlei in juwelendoos. We voegen er een art deco zakhorloge gemerkt Invar aan toe.
#295Een tweeledig meubel met twee paneeldeuren.
Suite de huit verres en cristal taillé et doré. Murano.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 20 / 30