Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Begijnhof te Lier met Sint-Margaretastraat”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd P.C. 1930.

“Begijnhof te Lier met Sint-Margaretastraat”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd P.C. 1930.

“Béguinage de Lierre et rue Sainte-Marguerite”. Huile sur panneau. Monogrammé P.C. 1930.
Dim. 45 x 36 cm
SKU: 2310180484.
Auction day: 24 October 2018 19:00
Catalogue #484
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #173
    E. Rousseau

    “Een man die zijn pijp aansteekt aan een lantaarn.” Een bronzen beeld. Gesigneerd.

    ”Homme allumant sa pipe auprès d’une lanterne”. Une statue en bronze. Signée.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 320 / 400
  • #198

    Een tafellamp met glazen kap, gedragen door een bronzen cobra op zwart marmeren sokkel.

    Une lampe avec abat-jour en verre, porté par un cobra en bronze sur un socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 560 / 600
  • #720
    Märklin

    Een elektrisch schaalmodel stoomlocomotief met wagon voor spoortype HO. We voegen er een transformator en een twintigtal sporen aan toe.

    Un modèle électrique d’une locomotive à vapeur avec wagon pour rails de type HO. Nous ajoutons un transformateur et des rails ( +- 20 pièces).
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #264

    “Dorpstafereel”. Olieverf op doek. In de geest van de XIXe eeuw. Apocrief gesigneerd

    ”Scène de village”. Huile sur toile. Dans l’esprit du XIXième siècle. Signature apocryphe.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #423

    Een karaf en een asbak van kleurloos geslepen kristal. De asbak gemerkt van Val St. Lambert. Met randbeschadiging.

    Une carafe et un cendrier en cristal taillé incolore. Le cendrier porte la marque Val St. Lambert. Dégâts au bords.
    No longer available
    Dim. h: 25 Ø: 16 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #280
    Ethiopie

    Drie verschillende munten waarvan één “Maria Theresia” van zilver en één met ketting van koord en zilver 10 ‰. Vier verschillende halssnoeren van zilver 10 ‰. Ter plaatse aangekocht in 1985.

    Trois différentes pièces de monnaie, dont une “Marie-Thérèse” en argent et une en “argent” 10‰ suspendue à une corde. Quatre colliers en “argent” 10‰. Deux différents colliers en “argent” 10‰. Achetées sur place en 1985.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #274
    H. Marinus

    “Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1836. Herdoekt.

    ”Vue sur le village”. Huile sur toile. Signée et datée 1836. A été retoilée.
    No longer available
    Dim. 37 x 46 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #74
    Edouard De Block

    “Kanaal in Zeeland”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1913.

    ”Canal à Zélande”. Huile sur toile. Signée et datée 1913.
    No longer available
    Dim. 40 x 61 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #12
    P. Maudet

    “Zich op de Isère te Grenoble”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Vue sur l’Isère à Grenoble”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 20 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #771

    Een bolle vaas van Booms glas. Tijdperk Art deco.

    Un vase sphérique en verre de Boom. Art Déco.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #575

    Een zeefdruk naar een werk van Dali uit de reeks “Les Chevaux Daliniens”.

    Sérigraphie d’après un oeuvre de Dali dans la série “Les chevaux daliniens”.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #785
    Val St. Lambert

    Een designvaas van geblazen groen kristal. We voegen er een tweede gelijksoortige designcoupe van Nederlandse makelij aan toe.

    Vase design en cristal soufflé vert. Nous ajoutons un deuxième dans le même genre de fabrication néerlandaise.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 50
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 oktober 2018

De veiling is volledig - 800 loten. De .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.  

23 October 2018 19:00
24 October 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 October 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More