#768Een bronzen vide-poche in de vorm van een vogeltje op een blad. Met inscriptie 1927 - 1952.
Un vide-poche en forme d’oiseau en bronze, sur un plateau. Porte l’inscription ‘1927 - 1952’.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 30 / 34 -
#1Twee fazanten van verzilverd metaal.
#122L. Lepage“Herder met schaapskudde”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine beschadiging.
”Berger et son troupeau de moutons”. Huile sur toile. Petit dégâts.No longer availableDim. 44 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#448Een juwelenkistje van wortelnootfineer. Enkele beschadigingen.
Un coffret à bijoux en bois de placage de ronce. Quelques dégâts.No longer availableDim. 13 x 38 x 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#552“Compositie”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Wolvecamp 78.
”Composition”. Huile sur toile. Porte la signature: Wolvecamp.No longer availableDim. 75 x 92 cmEstimate: € 200 / 240 -
#405MuranoEen staande clown met accordeon van meerkleurig glaspasta. Enkele beschadigingen.
#63“Liggende hond”. Een bronzen beeldje op groen marmeren sokkel.
#590Een baars van meerkleurig geglazuurd aardewerk. Frans werk.
Un lot d’objets de table, dont un ensemble à parfum en trois pièces.No longer availableEstimate: € 30 / 50