Other lots by Timmermans
-
#53Felix TimmermansPeriod: 1886 - 1947Pallieterkalender van het jaar 1928.
Calendrier Pallieter , 1928.No longer availableDim. 33 x 19 cmEstimate: € 60 / 80 -
#14Felix TimmermansPeriod: 1886 - 1947Vier diverse prenten. Evenals een tekening van Fred Bogaerts (16 x 24 cm).
Quatre estampes divers. Et un dessin par Fred Bogaerts. (16 x 24 cm).No longer availableDim. 15 x 15 cm en kleinerEstimate: € 40 / 60 -
#22Felix TimmermansPeriod: 1886 - 1947“Bij de Leuvense stoof”. Ingekleurde houtsnede. Gesigneerd.
”Auprès du poêle de Louvain”. Une gravure sur bois en couleurs. Signée.No longer availableDim. 13 x 8 cmEstimate: € 20 / 30 -
#24Felix TimmermansPeriod: 1886 - 1947Zes kleurenprenten. Gesigneerd.
Six estampes en couleurs. Signées.No longer availableDim. 16,5 x 16,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#362Felix TimmermansPeriod: 1886 - 1947“Dorp”. Kleurpotlood op papier. Gesigneerd.
”Village”. Crayon couleur sur papier. Signé.No longer availableDim. 19 x 23 cmEstimate: € 50 / 80
Similar lots by type
-
#758Een handgeschilderde Chinese scroll met een afbeelding van een bok. Inkt op papier. Vochtvlekken.
Un scroll chinois peint à la main représentant un bouc. Encre sur papier. Tâches d’humidité.No longer availableDim. 131 x 34,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#709William Degouve de NuncquesPeriod: 1867 - 1935“De violist”. Potlood op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd ‘19.
”Le violoniste”. Crayon sur papier. Monogramme et daté ‘19.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 50 / 80 -
#454Emmanuel NotermanPeriod: 1808 - 1863“Nobele honden”. Potlood op papier. Gemonogrammeerd.
”Chiens de noblesse”.Crayon sur papier. Monogramme.No longer availableDim. 12 x 16 cmEstimate: € 100 / 120 -
#79Harry PrenenPeriod: 1915 - 1992“Winteravond”. Een gewassen pentekening. Gesigneerd en gedateerd 1960.
”Soirée hivernale”. Un dessin lavis à pointe sèche. Signé et daté 1960.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#429J. SeghersEen reeks van vijf landschappen, inkt op papier. Gesigneerd. Omstreeks 1900.
Une série de cinq paysages, encre sur papier. Signés. +- 1900.No longer availableDim. 14 x 19 cmEstimate: € 30 / 50 -
#623Een handgeschilderde Chinese scroll met tekens. Inkt op papier.
Un scroll chinois peint à la main, représentation de signes. Encre sur papier.No longer availableDim. 124 x 62 cmEstimate: € 200 / 240 -
#802Roger Somville“Personages”. Litho. Gesigneerd.
”Personnages”. Une lithographie. Signée.No longer availableDim. 69 x 49 cmEstimate: € 100 / 120 -
#439Henri EvenepoelPeriod: 1872 - 1899“Oude blinde man”. Een studietekening, pen op papier. Gemonogrammeerd.
”Vieil homme âgé”. Une étude , pointe sèche sur papier. Monogramme.No longer availableDim. 8 x 8,5 cmEstimate: € 150 / 180 -
#792Lode Bosmans“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 85 cmEstimate: € 80 / 100 -
#364De Linée(?)“Zicht op Parijs”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1939.
”Vue sur Paris”. Une aquarelle. Signée et datée 1939.No longer availableDim. 26 x 35 cmEstimate: € 40 / 80 -
#432Eugène VerboeckhovenPeriod: 1798 - 1881“Studie van geiten en schapen”. Potlood op papier. Gemonogrammeerd.
”Etude de moutons et de chèvres”. Crayon sur papier. Monogramme.No longer availableDim. 12 x 15 cmEstimate: € 100 / 120 -
#69“Oever”. Gouache op papier. Draagt handtekening ‘Henri Martin’.
“Bords de l’étang”. Gouache sur papier. Porte une signature “Henri Martin”.No longer availableDim. 30 x 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#422Henri Evenepoel“Personages”. Een studietekening op papier. Gesigneerd.
”Personnages”; Une étude sur papier. Signé.No longer availableDim. 22 x 20 cmEstimate: € 100 / 150 -
#124Gerard Cox“Heidelandschap”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Paysage de bruyères”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 43 x 33,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#754Dries Van den BroeckPeriod: 1923 - 1995“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Composition”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 85 cmEstimate: € 100 / 120 -
#748Een handgeschilderde Chinese scroll met een voorstelling van twee oude mannen bij een meer. Inkt op papier.
Un scroll chinois peint à la main représentant deux vieux hommes auprès d’un lac. Encre sur papier.No longer availableDim. 131,5 x 51 cmEstimate: € 60 / 100 -
#332Ripa“Zicht op Parijs”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1952.
”Vue sur Paris”. Huile sur toile. Signée et datée 1952.No longer availableDim. 44 x 36 cmEstimate: € 50 / 70 -
#372“De Leurder”. Een man presenteert zijn waren aan een gezin in een landelijk interieur. Oost-Indische inkt op papier. Gesigneerd.
”Le Colporteur”. Un homme présente sa marchandise à une famille dans un intérieur rural. Encre de Chine sur papier. Signé.No longer availableDim. 78 x 62 cmEstimate: € 25 / 30 -
#424“Vrouwelijk naakt”. Kleurpotlood op papier. Draagt handtekening ‘Rassenfosse 1924’.
”Nu féminin”. Crayons de couleurs sur papier. Porte la signature: ‘Rassenfosse 1924’.No longer availableDim. 24 x 14 cmEstimate: € 100 / 120 -
#799Pol MaraPeriod: 1920-1998“Personages”. Litho. Gesigneerd.
”Personnages”. Une lithographie. Signée.No longer availableDim. 60 x 85 cmEstimate: € 200 / 220
Other lots in this auction
-
#288PrakticaEen lot van vier vintage camera’s:- MTL 5 in tas.- MTL 5 B in tas- MTL 5 B zonder tas.- LB in tas.
Un lot de quatre caméras:- MTL 5 avec sac.- MTL 5 B avec sac.- MTL 5 B sans sac.- LB avec sac.No longer availableEstimate: € 65 / 80 -
#586KayseriEen Turks kleedje met vijf mirhabs.
Une carpette turque à cinq mirhabs.No longer availableDim. 140 x 71 cmEstimate: € 150 / 250 -
#191Een reeks van twaalf Napoleontische officiers en soldaten van meerkleurig en verguld porselein. Onderaan gemerkt ‘CVD’ in een vogeltje.
Une série de douze soldats officiers Napoléon en porcelaine polychrome et dorée. Marque sous la base ‘CVD’ dans un oiseau;No longer availableDim. h: +/- 32 cmEstimate: € 250 / 350 -
#451Twee vechtende hanen van goudgepatineerd brons.
Deux coqs qui se battent en bronze à patine dorée.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#356Een Engelse commode van mahoniehoutfineer met vier gebogen laden.
Une commode anglaise en bois de placage acajou et quatre tiroirs courbés.No longer availableDim. 104 x 108 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#450Val Saint- LambertEen lampenvoet van blauw kristal.
Un pied de lampe en cristal bleu.No longer availableDim. H: 38 cmEstimate: € 25 / 40 -
#211Een sierkruik van meerkleurig glas met een geëtste decor van wijnbladeren en versierd met twee huisjesslakken. Draagt merkteken ‘Daum, Nancy’.
Une carafe de décoration en verre polychrome et décor gravé de feuilles de vigne et deux escargots. porte la marque ‘Daum, Nancy’.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 450 / 550 -
#77536; 37; 38 & 39 Matchbox SeriesVier speelgoedautootjes in originele doosjes:- Opel Diplomat.- Dodge beestenwagen.- Honda motorfiets op aanhangwagen.- Ford tractor.
Quatre voitures jouets, emballages d’origine:- Opel Diplomat.- Dodge fourgon animalier.- Honda moto sur remorque.- Ford tracteur.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#674Jan Van Rijswijck“Begijnhof”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd en achteraan met label van de kunstenaar.
”Béguinage”. Huile sur panneau. Monogrammé et label d’artiste au dos.No longer availableDim. 30 x 35 cmEstimate: € 300 / 400 -
#643Een lot van drie bronzen snuffbottles, waarbij één in de vorm van een vaasje, het dopje versierd met bloemen, één druppelvormig met opengewerkte dop en met sporen van rode lak en een derde in de vorm van een paard. Indisch werk, omstreeks 1900.
Un lot de trois flacons en bronze, dont un en forme de vase avec capuchon au décor de fleurs, un en forme de goutte avec capuchon ajouré et restes de laque rouge et le troisième en forme de cheval. Travail indien, +- 1900.No longer availableEstimate: € 130 / 150 -
#421Een paar zittende honden van Staffordshire-aardewerk.
Une paire de chiens assis, faïence Staffordshire.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#298Een lot van vijf vintage camera’s:- Asahi Pentax Spotmatic F.- Pentax K1000.- Chinon CS.- Olympus Trip 35.- Olympus PEN EE-3.
Un lot de cinq caméras vintage:- Asahi Pentax Spotmatic F.- Pentax K1000.- Chinon CS.- Olympus Trip 35.- Olympus PEN EE-3.No longer availableEstimate: € 200 / 240

