Other lots by Van Neste
#561Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969“Sint-Niklaasplaats”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Place Saint-Nicolas”. Eau-forte en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 40 x 36 cmEstimate: € 40 / 50 -
”De Burchtgracht”. Une eau-forte en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 60 x 51 cmEstimate: € 25 / 35
#623“Krijger”. Een beeld van gesculpteerd Chinees ivoor. Op houten sokkel. Omstreeks 1900.
#64“Land van Luikstraatje te Brussel”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1914.
”Pays de la rue de Liège à Bruxelles”. Huile sur toile. Signée au verso et datée 1914.No longer availableDim. 52 x 56 cmEstimate: € 100 / 120 -
#552Kinsen“Boerenkar in Indonesië”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Char dans un paysage en Indonésie”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 300 / 500 -
#531Kat van steengoed.
#387“Guldenboek der Vuurkaart”. Uitgave 1933-1934.
#373Een goudweegschaaltje met gewichtjes in houten etui. Eén gewichtje manco.
#248Een sobere eikenhouten dekenkist.
#290Een in smaragd geslepen natuurlijke geel bruine diamant in gesloten AIG certificaat van 0,99 ct. SI1.
Un diamant naturellement brun-jaune de taille émeraude dans un certificat fermé AIG. 0,99 ct. SI1.No longer availableEstimate: € 900 / 1000 -
#554Louis Van Overloop“Piëta”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
#711Een bronzen plaquette met een voorstelling van Boeddha in bas-reliëf.
#682Een golftas met elf golfclubs. Diverse merken.
Onze sticks à golf dans leur sac. Différentes marques.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 60 / 80