Other lots by Van Neste
#561Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969
“Sint-Niklaasplaats”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Place Saint-Nicolas”. Eau-forte en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 40 x 36 cmEstimate: € 40/50 -
#69Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969
“Burchtgracht”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
”De Burchtgracht”. Une eau-forte en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 60 x 51 cmEstimate: € 25/35
#353
Een inktstel van zwart marmer met een koperen en een glazen inktpotje.
Un encrier en marbre noir et cuivre, pot à encre en verre.No longer availableDim. b: 28 cmEstimate: € 30/50 -
#460
Een 18 karaats wit gouden ring met bezet met een diamant van ± 0,25 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 3,46 gEstimate: € 300/400 -
#553
Een Tibetaanse Boeddha van verzilverd brons.
#793
Een lampenvoet van deels zwartgepatineerd koper in Empirestijl.
#589Albert De BoisPeriod: °1938
Twee zwart-wit litho’s. Gesigneerd, gedateerd 1978 en genummerd A18 buiten de plaat.
Deux lithos en noir et blanc. Signées, datée 1978 et numérotée A18 hors planche.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 200/240 -
#4Christofle
Een lot van twaalf verzilverd metalen bestekleggers.
Een kaarsenluchtertje met paars windglas. Omstreeks 1900.
#554Louis Van Overloop
“Piëta”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
“Piéta”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 47 x 39 cmEstimate: € 50/80 -
#338
Coupe van geslepen kleurloos kristal.
#564
“Liggend naakt”. Olieverf op board.
”Nu couché”. Huile sur carton.No longer availableDim. 45 x 67 cmEstimate: € 200/250 -
#788
Een messingen lampenvoet met drie lichtarmen.
#766
Een bijzettafeltje met tussenblad en een magazinerekje.
Table d’appoint avec entretoise et avec porte-journaux.No longer availableDim. b: 40 & 48 cmEstimate: € 40/60