Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Begijnhofpoort”. Een ets op papier, onder gesigneerd.
Raymond Delahaye

“Begijnhofpoort”. Een ets op papier, onder gesigneerd.

"Beguinage gate". An etching on paper, unsigned.
Dim. 33 x 27 cm
SKU: 0503240324.
Categories: Grafiek, Paneel.
Auction day: 5 March 2024 19:00
Catalogue #324
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #679
    Theo Verschaeren

    ‘Bedrijvigheid aan de kade’, ets op papier, getekend buiten de plaat Theo J. Verschaeren.

    "Activity at the quay", etching on paper, signed outside the plate by Theo J. Verschaeren.
    No longer available
    Dim. 34 x 27 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #434

    Een lot van 10 offsetprints van werk van Victor Vasarely.

    A lot of 10 offset prints by Victor Vasarely.
    No longer available
    Dim. 44 x 22 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #439
    Gaston Bogaert

    ‘Pluie d’avril’, een kleurenlitho van Gaston Bogaert, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 93/125.

    'Pluie d’avril', a color lithograph by Gaston Bogaert, signed outside the plate and numbered 93/125.
    No longer available
    Dim. 41 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #100

    Een 18 kt geelgouden schakelketting.

    An 18 kt yellow gold link chain.
    No longer available
    Dim. 38,40 g
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #519
    Paul Verdussen
    Period: 1868-1945

    Een lot van 3 schilderijen, met weide en hoevezichten, waarvan 1 olieverf op doek en 2 op board. Onderaan gesigneerd.

    A lot of 3 paintings, with pasture and farm views, 1 oil on canvas and 2 on board. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 31,5 x 40,5 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #115
    Christian Dotremont
    Period: 1922-1979

    "Dépassons l'anti-art", een litho van Christian Dotremont, een van de twee Belgen die betrokken waren bij de oprichting van de Cobra-beweging. nr 44/75, gesigneerd buiten de plaat.

    "Beyond anti-art", a lithograph by Christian Dotremont, one of the two Belgians involved in the founding of the Cobra movement. No. 44/75, signed outside of the plate.
    No longer available
    Dim. 27.5 x 20 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #214
    Idsidore Verheyden
    Period: 1846 - 1905

    “Koeien bij de rivier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Cows by the River". Oil paint on panel. Signed.
    No longer available
    Dim. 30 x 37 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #84
    Armand Apol

    ‘Boomgaard onder sneeuw’, een kleurenets van Valerius De Saedeleer door Armand Apol. Getekend buiten de plaat en genummerd 127/250.

    'Orchard under Snow', a color etching after Valerius De Saedeleer by Armand Apol. Signed outside the plate and numbered 127/250.
    No longer available
    Dim. 55x60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #682
    Alfons Blomme
    Period: Roeselare 1889-1979

    ‘Oostende’, een ets op papier, getekend buiten de plaat Alfons Blomme.

    'Ostend', an etching on paper, signed outside the plate by Alfons Blomme.
    No longer available
    Dim. 13 x 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #692
    Albert Geudens
    Period: 1869-1949

    ‘Interieur’, een ets in kleur, 250/300, getekend A. Geudens.

    ‘Interior’, a color etching, 250/300, signed by A. Geudens.
    No longer available
    Dim. 39 x 49 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #684
    Théo Verschaeren
    Period: 1888-1946

    ‘Boot onder de brug’, ets op papier, getekend Theo J. Verschaeren.

    'Boat under the bridge', etching on paper, signed by Theo J. Verschaeren.
    No longer available
    Dim. 39 x 26 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #689
    Théo Verschaeren

    ‘De Romboutstoren te Mechelen’, ets op papier, getekend Theo J. Verschaeren.

    'The Rombout Tower in Mechelen', etching on paper, signed by Theo J. Verschaeren.
    No longer available
    Dim. 51 x 33 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #664
    Alfons Blomme
    Period: Roeselare 1889-1979

    ‘Brabantse boerderij’, ets op papier, getekend buiten de plaat Alfons Blomme.

    ‘Brabant farmstead’, etching on paper, signed outside the plate by Alfons Blomme.
    No longer available
    Dim. 33 x 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #662

    ‘Kerk in het ochtendgloren’, ets op papier, draagt handtekening.

    'Church in the Morning Light', etching on paper, with signature.
    No longer available
    Dim. 31 x 40 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #264

    Een set van twee deuren met elks vier gravures met Engels jachtthema. C. Vernet et Levachez.

    A set of two doors, each with four engravings featuring English hunting scenes. C. Vernet and Levachez.
    No longer available
    Dim. 12 x 16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #449
    Gaston Bogaert

    ‘L’Eveil’, een kleurenlitho van Gaston Bogaert, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 79/125.

    ‘L’Eveil’, a color lithograph by Gaston Bogaert, signed outside the plate and numbered 79/125.
    No longer available
    Dim. 40 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #189
    Albert Jurardus Van Prooyen

    “Weidezicht met koeien”. Een schilderij, olieverf op koper. Onderaan gesigneerd “AJV Prooyen”.

    "Meadow view with cows". A painting, oil on copper. Signed at the bottom "AJV Prooyen".
    No longer available
    Dim. 16 x 24 cm
    Estimate: € 225 / 325
  • #339
    Albert Saverys
    Period: 1886-1964

    ‘Winterzicht’, een offset-litho door Albert Saverys.

    'Winter View', an offset lithograph by Albert Saverys.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #152
    Clement Van Droogenbroek
    Period: 1875-1966

    “Stilleven met haring en sardines”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.

    "Still Life with Herring and Sardines". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 63 x 71 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #249

    “Landschap met rivier”. Een schilderij, olieverf op paneel, onderaan onleesbaar gesigneerd.

    "Landscape with River". A painting, oil on panel, signed illegibly at the bottom.
    No longer available
    Dim. 17 x 21,5 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #354
    Gommaar Timmermans
    Period: 1930-1923

    “Mijnheer pastoor”. Hoogdruk op papier. Getekend Got (Gommaar Timmermans, zoon van Felix). Genummerd 226/600.

    "Mr. Priest". High-pressure print on paper. Signed Got (Gommaar Timmermans, son of Felix). Numbered 226/600.
    No longer available
    Dim. 13,5 x 13,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #234
    R. Mulders

    “Straatgezicht”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.

    "Street view" - A painting, oil on board. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 55 x 47cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #209
    Samuel De Wilde
    Period: 1748 - 1832

    “Taverne interieur met dienstmeid en pijprokers”. Een schilderij, olieverf op paneel. Maakte oorspronkelijk deel uit van een paar, waarvan het ander met signatuur.

    "Tavern interior with maid and pipe smokers". A painting, oil on panel. Originally part of a pair, the other with signature.
    No longer available
    Dim. 32 x 27,5cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #462

    Een lot van 3 Chinese houtsneden met diverse landschappen en personages in het decor. Enkele zegel met tekst.

    A lot of 3 Chinese woodcuts with various landscapes and characters in the setting. Some seals with text.
    No longer available
    Dim. 37,5 x 34,5cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #119

    Een paar grijs gebeitste spiegels met rocaillelijst in reliëf.

    A pair of gray stained mirrors with an embossed rocaille frame.
    No longer available
    Dim. 76 x 38 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #57

    Een art nouveau lampenvoet van Limoges porselein met verguld metalen montuur. Gesigneerd Chamely.

    An Art Nouveau lamp base made of Limoges porcelain with a gilded metal mount. Signed Chamely.
    No longer available
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #630

    Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct. en een grijze parel.

    An 18 kt white gold necklace with a pendant set with diamonds with a total weight of approximately 0.15 ct and a grey pearl.
    No longer available
    Dim. 3,65 g
    Estimate: € 450 / 500
  • #646

    Een Indo-Hamadan loper van wol. Handgeknoopt.

    An Indo-Hamadan wool runner. Hand-knotted.
    No longer available
    Dim. 337 x 85 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #316

    Een houten armstoel met gebogen lijnen en gecanneerde zitting. Barst onderaan zitting.

    A wooden armchair with curved lines and caned seat. Crack at the bottom of the seat.
    No longer available
    Dim. 81 x 55 x 55 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #199

    Een paar landschappen met personages. Houtskool op papier. Engelse School XIXde eeuw. Onleesbaar gesigneerd, kleine letsels. (AID2907).

    A few landscapes with characters. Charcoal on paper. English School XIXth century. Illegibly signed, small injuries. (AID2907).
    No longer available
    Dim. 29 x 23,5
    Estimate: € 200 / 300
  • #591
    Trek

    Een koersfiets van Trek, 24 versnellingen met kopschakeling, maat 54.

    A Trek road bike with 24 gears and top shifting, size 54.
    No longer available
    Dim. 94x170 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #350
    Val Saint Lambert

    Een lot van twee kristallen vaasjes, Val Saint Lambert, roze in de massa en kleurloos. Beide onderaan gesigneerd.

    A lot of two crystal vases, Val Saint Lambert, pink in the mass and colorless. Both signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 18.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #379
    Mattel

    Een vintage lot van Mattel, bestaande uit een draagbaar kleerkastje met opschrift ‘Skipper’ en ‘Scooter’, een Skipper pop en een lot kledij voor Skipper. Toegevoegd een vintafe popje (niet Mattel).

    A vintage lot from Mattel, consisting of a portable wardrobe labeled 'Skipper' and 'Scooter', a Skipper doll, and a lot of clothing for Skipper. Also included is a vintage doll (not Mattel).
    No longer available
    Dim. 28 x 19 x 13 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #576
    Claudio Dondoli and Marco Pocci Pedrali

    “Grace 411”. Een lot van 6 stapelbare zwarte conferentiestoelen uit kunststof en gechromeerd metalen frame met sledepoten. Ontwerp door Claudio Dondoli and Marco Pocci voor Pedrali.

    "Grace 411": A lot of 6 stackable black conference chairs made of plastic and chromed metal frame with sled legs. Designed by Claudio Dondoli and Marco Pocci for Pedrali.
    No longer available
    Dim. 77 x 55 x 53 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #686

    Een handgeknoopte Bidjar loper.

    A hand-knotted Bidjar runner.
    No longer available
    Dim. 190x60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #698

    Een bonbonnière van verzilverd metaal en glas.

    A silver-plated metal and glass bonbonnière.
    No longer available
    Dim. h 14 x 28 x 23 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 5 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More