Other lots by Pauwels
Similar lots by type
-
#202Julien Van de Veegaete
“Moeder en kind bij het haardvuur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Mère et enfant prés du feu ouvert”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 80 cmEstimate: € 120/200 -
#219Alfred DuquennePeriod: 1874 - 1950
“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nu féminin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 150 cmEstimate: € 200/300 -
#189Edgard Breyne
“Stilleven met hortentia”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte, hortensia”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 60 cmEstimate: € 160/200 -
#564Hilde Hendrickx
“De danseres”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La danseuse”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 120 x 55 cmEstimate: € 40/50 -
#612A. Stepanov
“Boszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Met B. Sabinin.
“Verdure”. Huile sur panneau. Signé. Avec B. Sabinin.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#239Georges Claeys
“Biddende nonnen in een kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nonnes en prière dans une église”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 32 x 24 cmEstimate: € 100/150 -
#319Constant Simon
“Boer”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan, maar niet gesigneerd. Herkomst: familie van de schilder.
“Fermier”. Huile sur toile. Attribuée, mais pas signée. Provenance: famille du peintre.No longer availableDim. 40 x 27 cmEstimate: € 120/200 -
#314Constant Simon
“Landweg naast een riviertje”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan, maar niet gesigneerd. Herkomst: familie van de schilder.
“Sentier au bord d’une rivière”. Huile sur toile. Attribuée, mais pas signée. Provenance: famille du peintre.No longer availableDim. 40 x 26 cmEstimate: € 100/120 -
#572Antoon Heyboer
“Figuren”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Figures”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200/300 -
#204Albert DillensPeriod: °1844
“Portret van een burgervrouw”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1886. Gerestaureerd.
“Portait d’une bourgeoise”. Huile sur toile. Signée et datée 1886. Restaurée.No longer availableDim. 117 x 82 cmEstimate: € 20à/300 -
#172
“Stadszicht”. Olieverf op doek. Handtekening ‘Ziani’.
“Vue sur la ville”. Huile sur toile. Signée: “Ziani”.No longer availableDim. 31 x 40 cmEstimate: € 100/200 -
#199René De Lanoy
“Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Gesigneeerd.
“Tournesols”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 76 x 70 cmEstimate: € 160/200 -
#659Franz De VadderPeriod: 1862 - 1932
“Duinenzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue sur les dunes”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 200/300 -
#592Daniel GiermonprezPeriod: °1933
“Stilleven met vissen”. Olieverf op doek. Op de achterkant gesigneerd en gedateerd 25/9/57.
“Nature morte, poissons”. Huile sur toile. Signée à l’arrière et datée 25/9/57.No longer availableDim. 97 x 145 cmEstimate: € 250/350 -
#729
“Zicht op een moskee”. Olieverf op doek. handtekening ‘Sergant’.
“Vue sur la Mosquée”. Huile sur toile. Signée: “Sergant”.No longer availableDim. 30 x 21 cmEstimate: € 100/120 -
#652Cardy
“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue sur le port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 17 x 26 cmEstimate: € 35/50 -
#224G.C. Hansen
“Herder met schaapskudde”. Olieverf op doek. gesigneerd.
“Berger et troupeau de moutons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 92 x 116 cmEstimate: € 200/240 -
#216Louis Cortois
“Helena van Troje”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw. Herdoekt.
“Hélène de Troie”. Huile sur toile. Signée. XIXe siècle. Retoillée.No longer availableDim. 144 x 95 cmEstimate: € 600/1000 -
#329Theofiel De Bock
“Landschap”. Olieverf op schildersboard. Draagt een handtekening.
“Paysage”. Huile sur carton. Porte une signature.No longer availableDim. 14 x 19 cmEstimate: € 100/120 -
#232
“Landschap met bomen en bloemen”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Paysage d’arbres et de fleurs”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 35 x 50 cmEstimate: € 100/150 -
#312Henri RottiersPeriod: 1880 - 1958
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 21 x 23 cmEstimate: € 50/60 -
#589Egide P. Rosseels
“Winter in de kempen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“L’hiver à la Campine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 50/80 -
#797César De CockPeriod: 1823-1904
“Domein de Hulegenrode.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1862.
“Domaine d’Hulegenrode”. Huile sur toile. Signée. Datée 1862.No longer availableDim. 99 x 69 cmEstimate: € 1500/2500 -
#649Roger Vlaminck
“Dorpszicht”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd.
“Vue sur le village”. Huile sur panneau. Non signé.No longer availableDim. 26 x 31 cmEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#626
Een eikenhouten bibliotheekkast met twee gevitreerde deuren met facetgeslepen glas.
Une bibliothèque à deux portes vitrées en verre à facettes.No longer availableDim. 202 x 128 x 43 cmEstimate: € 200/240 -
#150
Een 18 karaats twee kleurige gouden halssnoer bezet met saffier cabochons met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Collier en or bicolore 18 ct serti de cabochons de saphir ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 54,71 gEstimate: € 1600/2000 -
#375
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 5,29 gEstimate: € 750/850 -
#328
Een lot Brussels porselein, bestaande uit vier hoornvaasjes, waarbij twee onder stolp en twee Mariabeeldjes, waarbij één onder stolp. Grotendeels XIXe eeuw.
Un lot d’objets en porcelaine bruxelloise comprenant quatre vases corne sous cloche et deux statues de la Sainte Vièrge dont une sous cloche. XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#477Willy Vandersteen
Suske en Wiske. “De Speelgoedzaaier”. Rode Reeks. Eerste druk. 1954. Rug gelost, middenpagina’s los. En “De Ijzeren Schelvis”. Rode Reeks. Eerste druk. 1955. Redelijke staat.
Suske en Wiske. “De Speelgoedzaaier”. Série Rouge. Première édition. Dos détaché ainsi que le bloc. “De Ijzeren Schelvis”. Série Rouge. Première édition. 1955. En état.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#88
Twee verschillende kannetjes en een bord van Gouda-aardewerk. Onderaan gemerkt.
Deux petites verseuses différentes et une assiette en faïence Gouda. Marque à la base.No longer availableDim. h: 16 & 19 cmEstimate: € 30/40 -
#461
Een Chinese keizer en keizerin, opgebouwd uit plaatjes ivoor.
Deux statues en plaquettes d’ivoire représentant un empereur et une impératrice.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120/200 -
#316Heriz
Een Oosters wollen karpet. Handgeknoopt.
Un tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 232 x177 cmEstimate: € 80/120 -
#51
Vier verschillende muziekdozen in de vorm van Zwitserse huisjes.
Quatre boîtes à musique en forme de chalets Suisse.No longer availableDim. H: 10 cmEstimate: € 40/80 -
#196
Een verlengbare tafel van mahonie- en wortelhoutfineer met zwartgelakte elementen, het blad gedragen door vier gesculpteerd eikenhouten poten met voluten en gecanneleerde zuiltjes. XIXe eeuw. En met drie verlengbladen.
Table à allonges en placage d’acajou et de ronce aux éléments laqués noirs. Tablette portée par quatre pieds sculptés en chêne décorés de volutes et de colonnettes cannelées. XIXe siècle.No longer availableDim. 144 x 110 x 80Estimate: € 400/600 -
#283
Een mahoniehouten wandconsole in drie niveaus op wieltjes. Engeland, XIXe eeuw.
Console en acajou à trois niveau. Sur roulettes. Angleterre, XIXe siècle.No longer availableDim. 107 x 103 x 41 cmEstimate: € 200/240 -
#502Vladimir Suchanek
“Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 24/35 en gedateerd 1969 buiten de plaat.
“Composition”. Une lithographie. Signée et numérotée 24/35, datée 1969 hors planche.No longer availableDim. 49 x 38 cmEstimate: € 80/120