Similar lots by type
-
#560
“Marine”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening.
Marine. Technique mixte sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 14 x 10 cmEstimate: € 80 / 120 -
#429
“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Russische school.
Composition. Techniques mixtes sur papier. Ecole russe.No longer availableDim. 34 x 26 cmEstimate: € 180 / 240 -
#414
“Stilleven”. Olieverf op board. Draagt monogram.
Nature morte. Huile sur panneau. Monogramme.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
#409
“Vrouwelijk naakt”. Een inkttekening op papier. Draagt monogram ‘HM’.
Nu féminin. Un dessin à l'encre sur papier. Porte le monogramme 'HM'.No longer availableDim. 40 x 38 cmEstimate: € 150 / 200 -
#479Leonardo TorfsPeriod: 1927- 2020
“Fluitspeler in de sneeuw”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Joueur de flûte dans la neige. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 50 / 70 -
#439
“Zonder titel”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.
Sans titre. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 32 x 31 cmEstimate: € 50 / 70 -
#422
“Compositie”. Aquarel op papier. In de geest van André Lanskoy.
Composition. Aquarelle sur papier. Dans l'esprit d'André Lanskoy.No longer availableDim. 19 x 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#302Paul Claes
“Zandvliet”. Potloodtekening. Gesigneerd en gedateerd.
Zandvliet. Dessin au crayon. Signé et daté.No longer availableDim. 17 x 24 cmEstimate: € 35 / 45 -
#509Gust VerelstPeriod: 1901 -1978
“Vrouwenportret” & “Mannenportret”. Twee houtskooltekeningen op papier. Beide gesigneerd en de tweede gedateerd 30-3-21.
Portrait de femme & Portrait d'homme. Deux dessins au fusain sur papier. Tous deux signés et le second daté du 30/03/21.No longer availableDim. 39x 31 & 33 x 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#569
Een paar ovale schilderijtjes met afbeeldingen van Aziatische schepen.
Une paire de peintures ovales représentant des navires asiatiques.No longer availableDim. 12 x 16 cmEstimate: € 50 / 80 -
#559Jef Clerens
“De Watermolen”. Aquarel. Gesigneerd.
Le moulin à eau. Aquarelle. Signé.No longer availableDim. 32 x 26 cmEstimate: € 35 / 45 -
#385
“Landschap”. Aquarel op papier. In de geest van Dirk Smorenberg.
Paysage. Aquarelle sur papier. Dans l'esprit de Dirk Smorenberg.No longer availableDim. 19x 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#390
“Bruggetje”. Potlood op papier. Draagt handtekening.
Petit pont. Crayon sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 11 x 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#540
“Grossknupchen”. Gemengde techniek op papier in de geest van Brood.
Grossknupchen. Technique mixte sur papier dans l'esprit de Brood.No longer availableDim. 17 x 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#584Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949
“Traphal”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
"Hall à l’escalier". Une eau-forte en couleurs. Signée à l'extérieur de la plaque. Epreuve d'artiste.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#472Leonardo TorfsPeriod: 1927 - 2020
“Landschap” Aquarel op papier. Gesigneerd.
Paysage. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 35x25cmEstimate: € 60 / 80 -
#434
“Compositie”. Aquarel op papier. In de geest van Emile Nolde.
Composition. Aquarelle sur papier. Dans l'esprit d'Emile Nolde.No longer availableDim. 13 x 18 cmEstimate: € 50 / 80 -
#419
“Compositie”. Aquarel op papier. In de geest van André Lanskoy.
Composition. Aquarelle sur papier. Dans l'esprit d'André Lanskoy.No longer availableDim. 27 x 19 cmEstimate: € 120 / 160 -
#442
“Leeuwin”. Een houtskooltekening. In de geest van Pierre-Paul Jouve.
Lionne. Un dessin au fusain. Dans l'esprit de Pierre-Paul Jouve.No longer availableDim. 15,5 x 24 cmEstimate: € 120 / 160 -
#580
“Bergdorpje”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.
Village de montagne. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 15 x 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#186
“Vrouwenportret”. Pastel op papier. XVIIIe eeuw.
Portrait de femme. Pastel sur papier. XVIIIe siècle.No longer availableDim. 38 x 31 cmEstimate: € 150 / 200 -
#534Sylvie Alberghs
“Circusvrouwtje”. Een met aquarel en kleurpotlood opgehoogde druk. Gesigneerd.
"Femme du cirque". Une estampe rehaussée à l'aquarelle et au crayon de couleur. Signé.No longer availableDim. 71 x 48 cmEstimate: € 75 / 100 -
#432
“Kaketoes”. Houtskool en pastel op papier. In de geest van Jan Mankes.
Caketoes. Fusain et pastel sur papier. Dans l'esprit de Jan Mankes.No longer availableDim. 50 x 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#494Gust VerelstPeriod: 1901 - 1978
“Moeke”. & “Vrouwelijk naakt”. Een potloodtekening en een houtskooltekening op papier. Beide gesigneerd en resp. gedateerd ‘Boom, 6-11-42’ & 16-5-44.
Moeke. & Femme nue. Un dessin au crayon et un dessin au fusain sur papier. Tous deux signés et datés 'Boom, 6-11-42' & 16-5-44.No longer availableDim. 25 x 20 & 36 x 45 cmEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#279
Twee diverse kristallen karaffen.
Deux carafes en cristal assorties.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 35 / 45 -
#462Lode Verhoeven
Een schouwspiegel met bovenaan een hoevezicht, olieverf op paneel. Zonder signatuur.
Miroir de cheminée avec vue sur la ferme en haut, huile sur panneau. Pas de signature.No longer availableDim. 75x145cm45x60cm(Schilderij)Estimate: € 75 / 100 -
#428
Een balustervaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van vogels en bloemen.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d'oiseaux et de fleurs.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 180 / 240 -
#41Jubilart, Brussels - Vestal
“Femme qui tire son bas”. Een sierschotel met afdruk van een werk van Henri de Toulouse-Lautrec. Portugese productie. Genummerd 21/1000.
Femme qui tire son bas. Plat décoratif avec estampe d'une oeuvre d'Henri de Toulouse-Lautrec. Production portugaise. Numéroté 21/1000.No longer availableDim. Ø: 32 cmEstimate: € 45 / 55 -
#211Val Saint Lambert
Een paar gegoten kleurloze glazen kandelaars met gesatineerde Heilig-Hartbeelden. Gemerkt.
Une paire de bougeoirs en verre transparent avec des images du Sacré-Cœur givrées. Signé.No longer availableDim. H:30cmEstimate: € 40 / 50 -
#330
Twee sets antilopenhoorns.
Deux paires de cornes d'antilope.No longer availableDim. 29 & 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#142Pieter Jan De ClercqPeriod: 1891 - 1964
“Zeilboten te Concarneau”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘37.
Voiliers à Concarneau. Huile sur panneau. Signé et daté '37.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 400 / 600 -
#340
Klein antiek, massief bronzen beeldje van een staande Boeddha (hand manco). Mihintale, Sri Lanka.
Petite statuette antique en bronze massif d'un Bouddha debout (main manco). Mihintale, Sri Lanka.No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#196
Een gefineerde notenhouten speeltafel met uitneembaar speelvlak met aan de ene kant fineer, aan de andere groen vilt en eronder een schaakbord. Onder het kantelblad een opbergruimte.
Une table de jeu en placage de noyer avec surface de jeu amovible avec placage d'un côté, feutre vert de l'autre et un échiquier en dessous. Espace de rangement sous le plateau basculant.No longer availableDim. 95x95x75cmEstimate: € 100 / 120 -
#587
Een lot antiek tin, bestaande uit een diepe schaal, vier borden, een klepkan, een peperbus, een schenkkannetje, een vaasje, een trechter, een maatbeker en een mosterdpotje.
Un lot d'étain ancien, composé d'un bol profond, de quatre assiettes, d'un pichet à couvercle, d'une poivrière, d'un pichet, d'un vase, d'un entonnoir, d'un gobelet doseur et d'un pot à moutarde.No longer availableDim. Ø:21-32cmH:7-20cmEstimate: € 80 / 120 -
#86
Een mahoniehouten secretaire met zes kleine laden en kleine laatjes achter het klapblad. Diverse beschadigingen.
Un bureau en acajou avec six petits tiroirs et de petits tiroirs derrière le dessus rabattable. Divers dégâts.No longer availableDim. 110 x 120 x 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#70
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 2,78 gEstimate: € 450 / 500