Similar lots by type
-
#63Een pendule in Lodewijk XV-stijl versierd naar het “Vernis Martin”.
Pendule de style Louis XV décorée dans le style des Vernis Martin.No longer availableDim. H 44 cmEstimate: € 60 / 100 -
#91Een wandklok van gedreven geel koper in barokke stijl met geëmailleerde romeinse cijfers.
Pendule murale en cuivre repoussé de style baroque. Cadran émaillé aux chiffres romains.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#755Ls. Gaye à LestelleEen comtoiseklok van gedreven geel koper met geëmailleerde wijzerplaat. Compleet met sleuteltje en gewichten.
Pendule comtoise en cuivre repoussé au cadran émaillé. Complète aux clé et poids.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#780Een Oostenrijks wandklokje met een gedrukt landschapsdecor. Gewichten ontbreken.
Pendule murale autrichienne au décor d’un paysage imprimé. Poids manquent.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#760Een lot van zes klokjes van polychroom hout en kunststof met een slinger in de vorm van een schommelend meisje.
Lot de six petites pendules en bois polychrome et plastique. Balancier en forme d’une fille sur un balançoire.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#630Een staande klok van gesculpteerd eikenhout . Tijdperk Régence. Compleet met slinger en gewichten.
Horloge de vestibule en chêne sculpté d’époque Régence. Complète avec poids et balancier.No longer availableEstimate: € 240 / 360 -
#736Een staande klok van groengepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl. Compleet met slinger en gewichten.
Horloge de vestibule en bois à patine verte de style Louis XV. Complète avec balancier et poids.No longer availableDim. h: 216 cmEstimate: € 100 / 150 -
#217Een schouwpendule van gedeeltelijk goudgepatineerd brons in empirestijl. Onderaan versierd met een kleine plaquette en het uurwerk gedragen door een paard.
Pendule en bronze partiellement doré de style Empire. Le bas orné d’une petite plaquette, le mouvement porté par un cheval.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 100 / 120 -
#765Een lot van vier koekoeksklokken, bestaande uit drie kleine en een groot exemplaar. Twee slingers ontbreken.
Lot de quatre pendules coucou comprenant trois petites et une plus grande. Deux balancier manquent.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#750Een lot van zeven koekoeksklokjes van polychroom hout, waarvan vijf met een slinger in de vorm van een schommelend meisje en twee zonder slinger.
Lot de sept pendules coucou en bois polychrome dont cinq aux balancier en forme d’une fille sur un balançoire et deux sans balancier.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#2WarminkEen kleine staande klok.
Petite horloge de vestibule.No longer availableDim. H 183 cmEstimate: € 80 / 120 -
#745Een lot van zeven koekoeksklokjes van hout en kunststof, waarvan vier met een slinger in de vorm van een schommelend meisje en drie zonder slinger.
Lot de sept pendules coucou en bois et plastique dont quatre aux balanciers en forme d’une fille sur un balançoire et trois sans balanciers.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#655Een wandklok van gedeeltelijk zwart gelakt hout en versierd met een gedrukt landschapsdecor. Omstreeks 1850. Duits werk.
Pendule murale en bois partiellement laquée noir et décorée d’un paysage imprimé. Allemagne, vers 1850.No longer availableDim. H 75 cmEstimate: € 100 / 120 -
#680Een schouwpendule van arduin en brons, bovenaan getooid met een musicerend koppel.
Pendule en pierre de taille et bronze, surmontée d’un couple de musiciens.No longer availableEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#296L & F Moreau“Mignon”. Een driedelig klokstel van kunstbrons, bestaande uit een pendule en twee siervaasjes.
“Mignon”. Garniture de cheminée trois pièces en régule comprenant une pendule et deux vases décoratifs.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 380 / 450 -
#207Een designvaas van groen en mauve glaspasta. Onderaan gemerkt en getiteld ‘Coquille’.
Vase design en pâte de verre vert et mauve. Marque sous la base et le titre “Coquille”.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#588Een kom van meerkleurig Japans porselein. Arita, XIXe eeuw. Onderaan gemerkt.
Bol en porcelaine polychrome du Japon. Arita, XIXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#268Royal DuxTwee aardewerken siervazen in art nouveaustijl, versierd met twee vrouwen in hoogreliëf op de buik. Onderaan gemerkt.
Deux vases en faïence de style art nouveau décorés sur la panse de deux femmes en relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 350 / 00 -
#762Een kruidenrek van gesculpteerd hout. We voegen er een brievenhouder aan toe.
Etagère murale en chêne. Nous joignons un porte-lettre.No longer availableDim. H 62 cmEstimate: € 40 / 60 -
#564Helleu“Portret van een jonge vrouw”. Zwart en rood krijt op papier. Gesigneerd.
“Portrait de jeune femme”. Craie rouge et noire sur papier. Signé.No longer availableDim. 29 x 22,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#44Een punchstel van paars glas en verguld metalen monturen, bestaande uit een bowl en acht glazen. Met serveerlepel.
Garniture à punch en verre mauve aux montures en métal argenté comprenant un bol et huit verres. Avec louche.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#148Een vaasje van meerkleurig geglazuurd terracotta in art nouveaustijl. Kleine randschilfer.
Petit vase en terre cuite à glaçure polychrome de style art nouveau. Petit éclat.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 60 / 100 -
#269“Romantisch landschap met koeien”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
“Paysage romantique aux vaches”. Huile sur panneau. XIXe siècle.No longer availableDim. 27 x 36 cmEstimate: € 200 / 300 -
#567Paar vazen met personages. Chinees porselein, onderaan gemerkt.
Paire de vases aux personnages. Porcelaine de Chine, marque sous la base.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#702“Binnenhaven”. Zwart acryl op papier. Onleesbaar gesigneerd
“Port intérieur”. Acrylique noir sur papier. Illisiblement signé.No longer availableDim. 37 x 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#8ATA RoyalEen lotje Gouda-aardewerk, bestaande uit een vaasje, een schaaltje en een kandelaar met oor. Onderaan gemerkt.
Lot de pâtes tendres de Gouda dont un vase, un plat et un bougeoir. Marques sous les bases.No longer availableEstimate: € 30 / 50

