Other lots by Lladro
-
#587LladroEen paard van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.
Un cheval en porcelaine espagnole multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 200 / 280 -
#338Lladro“Op de wipplank”. Een groepje van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt. Eén vingertje gerestaureerd.
Sur la bascule. Un groupe de porcelaine espagnole multicolore. Marqué en bas. Un doigt restauré.No longer availableDim. h: 24,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#411Lladro“Drie eenden” & “Bloemenmeisje”. Twee beeldjes van meerkleurig Spaans porselein. Beide gemerkt onderaan. Gaaf.
Trois canards & Fille aux fleurs . Deux figurines en porcelaine espagnole multicolores. Toutes deux marquées en bas. Intact.No longer availableDim. h: 15 & 22 cmEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#102L. Smets“Vissersboot”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Bateau de pêche”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 42 x 52 cmEstimate: € 40 / 60 -
#61Een diamantzaag van messing, gietijzer en staal.
Scie à diamant en laiton, fonte et acier.No longer availableDim. L. 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#194Een lot van twaalf antieke glazen fluitglazen, waarbij elf met Franse lelie, zes kristallen champagneglazen met ‘2000’ in de voet en een geslepen kleurloze karaf.
Lot de douze flûtes à champagne anciennes dont onze décoré d’un lys français, six verres à champagne en cristal inscrits “2000” dans le pied et une carafe en cristal taillé incolore.No longer availableDim. h: 25, 26 & 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#431“Trompetspeler”. Metalen beeld op marmeren voetstuk.
Trompette . Statue en métal sur socle en marbre.No longer availableDim. H. 80 mEstimate: € 100 / 150 -
#435Een lot van drie stenen Boeddha-hoofden.
Un lot de trois têtes de Bouddha en pierre.No longer availableDim. h: 30 & 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#260Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en een druppelvormige saffier van +- 1 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,60 ct. Et un saphir en forme de goutte de + - 1 ct.No longer availableDim. 7,75 gEstimate: € 400 / 500 -
#138Driedelig klokstel van brons in eclectische stijl. Gemerkt : Cie des Bronzes.
Garniture de cheminée trois pièces de style éclectique. Marque: Cie des Bronzes.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#66Een gebeeldhouwde houten piëdestal in neogotische stijl. Breedte basis: 58 cm
Un piédestal en bois sculpté de style néo-gothique. Largeur base: 58 cmNo longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#106Een oude hutkoffer met lederen handgrepen.
Une vieille malle avec des poignées en cuir.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#541Een recente bolle vaas van Chinees porselein met decor van bloesems en vogels.
Un vase rond en porcelaine chinoise récent à décor de fleurs et d'oiseaux.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 100 / 120 -
#398Een lot van zes recente iconen (1 repro), waarbij twee met riza.
Un lot de six icônes récentes (1 repro), deux avec riza.No longer availableDim. 13 x 11 - 38 x 28 cmEstimate: € 100 / 150 -
#460Een paar stenen tempelleeuwen.
Une paire de lions du temple en pierre.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 120 / 200


