#688Een geslepen glazen karaf.
#290Een 18 karaats wit en geel gouden halve Amerikaanse trouwring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,68 ct.
Une demie alliance en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,68 ct.No longer availableDim. 5,65 gEstimate: € 550 / 650 -
#526Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Lichte verkleuring.
#151Een houten replica van een meesterstuk in de vorm van een trappenhuis.
#46Drie gefineerde gigognetafeltjes in Régencestijl.
#239Vincent De VosPeriod: 1829-1875“Het boze hondje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Petit chien fâché”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 33 x 43 cmEstimate: € 500 / 600 -
#565Märklin 3052Een elektrische locomotief "Krokodil" BR 1020.31 van de ÖBB voor spoortype HO. In originele doos. Zeldzaam.
Une locomotive électrique “Krokodil” BR 1020.31 ÖBB pour type de rails HO. Emballage d’origine. Pièce rare et précieuse.No longer availableEstimate: € 500 / 700 -
#642Vonk“Bloemenstilleven” & “Surrealistisch landschap”. Olieverf op paneel. Langs beide kanten beschilderd. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs” & “Paysage surréaliste”. Huile sur panneau. Peint sur les deux faces. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 200 / 300