#210Een paar 14 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct. en roze saffier met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 14 carats serties de diamants d'un poids combiné de + - 0,25 ct. Et de saphir rose d'un poids combiné de + - 0,70 ct.No longer availableDim. 5,40 gEstimate: € 750 / 850 -
#662Een gepolychromeerd houten wandmasker en een deels witgepatineerd beeld.
#408Een miniatuurhoofdje. Jivaro, Peru.
#280Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten en diamantbaguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,82 ct. FVVS1.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants et de baguettes de diamants d'un poids combiné de + - 0,82 ct. FVVS1.No longer availableDim. 4,93 gEstimate: € 1400 / 1500 -
#27Een lot van drie replica’s van antieke kompassen.
#489Een Venetiaans glazen bolluster met koperen monturen.
#18Een lot van drie replica’s van antieke kompassen.
#491“Jager”. Een Afrikaans houten beeld.
#283“XVIIIe eeuws koppel”. Een paar beelden van meerkleurig biscuit.
Couple du XVIIIe siècle . Une paire de statues en biscuit multicolores.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
Un lot de cinq œufs en terre cuite Satsuma de différentes tailles. Avec des bases en bois.No longer availableDim. h: 11 - 31 cmEstimate: € 25 / 50