#137DelvauxEen zijden foulard in originele doos.
#589Reno“Woman and fish” & “Carnaval”. Acryl op board. Beide op de verso gesigneerd en respectievelijk gedateerd 1999 & 2001.
#507Twee Imari bordjes, een Japans dessertservies met een schotel, borden, koppen en schoteltjes, met de hand beschilderd, een gedeelte Japans theeservies met deels handgeschilderd decor en zes Europese dessertbordjes met ajour-rand en handgeschilderde rozelaars op het plat. Begin XXste eeuw.
Deux assiettes Imari, un service à dessert japonais, un plat, des assiettes, des tasses et soucoupes, un service à thé partiellement peint à la main, six assiettes à dessert européennes aux bords ajourés et des rosiers peints à la main dans le centre. Début XXe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#635Een bronzen lantaarn met Griekse motieven.
#600Een wassen madonna en kind met volledige originele kleding, versierd met kant. In oorspronkelijke vitrine. XIXde eeuw.
#454Een poppenwagen van ijzer en hout.
#626LillihanOosterse wollen tapijt. Handgeknoopt.
#163“Hond in jas”. Een beeld met bruin en groen patina. Met stempel en genummerd 7/8.
“Chien dans un manteau”. Sculpture en bronze brun et vert. Avec cachet et numéro 7/8.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 120 / 200 -
#11“Museo Storico Alfa Romeo-The Catalogue”. Ed. Giorgio Nada. Milaan, 2015.
“Musea Storico Alfa-Romeo - The Catalogue”. Ed. Giorgio Nadan, Milano 2015.No longer availableEstimate: € 22 / 24