Similar lots by type
-
#352Ferdinand De PrinsPeriod: Brecht 1859 - Reet 1908“Winters landschap met meer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage hivernal au lac”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 27 x 41 cmEstimate: € 180 / 240 -
#184“Boslandschap met een watermolen en twee bomen op de voorgrond”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening ‘Hobbema’ (toegeschreven aan).
“Vue d’un moulin à eau avec deux arbres au premier plan”. Huile sur panneau. Ecole hollandaise, début XIXième siècle. Porte la signature ‘Hobbema’ (attribué à).No longer availableDim. 66 x 87 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#670“Rozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Roses”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 27 x 23 cmEstimate: € 50 / 80 -
#649“Winters zicht bij een beek”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
“Paysage d’hiver au ruisseau”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 73 x 59 cmEstimate: € 80 / 120 -
#189Eugène JoorsPeriod: 1850 - 1910“Hyacinten in de tuin”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd Antwerpen, 1898.
“Jacinthes dans le jardin”. Huile sur toile. Signée et datée Anvers, 1898.No longer availableDim. 85 x 120 cmEstimate: € 900 / 1100 -
#652Marijan Kolesar“De Keyserlei - Neonregen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Keyserlei - Pluie de néon”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#654“Dorpszicht aan een stroom”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de village près d’une rivière”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 150 / 180 -
#244Pieter De MetsPeriod: 1880-1965.“Hoevezicht” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1935.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée et datée 1935.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 180 / 240 -
#522Nico Burssens“Exotische compositie met dieren”. Gemengde techniek op doek. Gesigneerd.
“Composition exotique avec animaux”. Techniques mixtes sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 120 cmEstimate: € 100 / 150 -
#549Jan Claessens“Weidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“ La prairie”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 34 x 43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#239Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Stoomschepen in de haven van Rotterdam”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paquebot dans le port de Rotterdam”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 64 x 93 cmEstimate: € 200 / 300 -
#564“Gestileerde voorstelling met vleermuis”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘63.
“Composition stylisée à la chauve-souris”. Huile sur toile. Signée et datée ‘63.No longer availableDim. 90 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#554“Compositie met zwart, groen en blauw. Olieverf op paneel. Draagt handtekening “Winter”.
“Composition en noir, vert et bleu”. Huile sur panneau. Porte une signature “Winter”.No longer availableDim. 50 x 45 cmEstimate: € 80 / 100 -
#729“Stilleven met speelgoed”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Nature morte aux jouets”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 50 / 100 -
#252A. Sonck“Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage hivernal”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 54 x 75 cmEstimate: € 80 / 120 -
#544Alfons VerstraetenPeriod: °1922“De kade te Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“ Les quais d’Anvers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 150 / 250 -
#662“Stilleven met stolp”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
“Nature morte au globe”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#221Cornelis“Goliath”. Hoofd van gebeeldhouwd en zwart gepatineerd hout. Gesigneerd.
“Goliath”. Tête en bois sculpté et noirci. Signée.No longer availableDim. H. 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#644Jacques G. L. Van den BogaertPeriod: 1867 - 1950“Landschap met het Kasteel van Heusden”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage et château de Heusden”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#249Jacques DelvauxPeriod: 1929 - 2010“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage à la ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 100 / 150 -
#254Romain SteppePeriod: Antwerpen, 1859-1927“Marine met schepen”. Olieverf op een schilderspalet in een kader.
“Marine et navires”. Huile sur palette du peintre dans un cadre.No longer availableDim. 25 x 36 cmEstimate: € 200 / 300 -
#724“De lijkwagen”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Zonder signatuur.
“Le corbillard”. Huile sur toile marouflée. Sans signature.No longer availableDim. 15 x 17 cmEstimate: € 60 / 100 -
#442“Herbergscène”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
“Scène d’auberge”. Huile sur panneau. XIXième siècle.No longer availableDim. 11 x 14,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#712Romain SteppePeriod: Antwerpen, 1859-1927“De afvaart”. Olieverf op ivoor. Gesigneerd.
“Le départ”. Huile sur ivoire. Signé.No longer availableDim. 13,5 x 18 cmEstimate: € 200 / 250
Other lots in this auction
-
#195Een 18 karaats wit gouden bloemvormige ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Bague en or blanc 18 ct de forme fleur sertie de brillants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 5,87 gEstimate: € 900 / 1000 -
#643Een grote arduinen vijzel.
Grand mortier en pierre de taille.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 100 / 120 -
#478Een Hindoeïstisch godsbeeld van deels blauwgepatineerd brons.
Divinité bouddhiste partiellement en bronze polychrome.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#541Een paar kraagvazen van blauw en wit Chinees porselein, versierd met een decor van bloesems. Eén met restauratie.
Paire de vases aux cols allongés en porcelaine de Chine bleue et blanche décorés de fleurs. Une restauration.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 200 / 300 -
#324Jozef TilleuxPeriod: 1896-1978“Dorpszicht door het bos.” Olieverf op board. Achteraan gesigneerd.
“Vue sur le village par le bois”. Huile sur panneau. Signé à l’arrière.No longer availableDim. 32 x 25 cmEstimate: € 100 / 150 -
#542CorneilleEen lithografie zonder lijst. Gesigneerd, gedateerd ‘98 en genummerd op 150 exemplaren.
Une lithographie sans cadre. Signée, datée ‘98 et numérotée sur 150 exemplaires.No longer availableDim. 67 x 56 cmEstimate: € 220 / 240 -
#7Val Saint LambertDrie stuks kleurloos kristal: twee asbakken en een vaas. Gemerkt.
Trois pièces en cristal incolore: deux cendriers et un vase avec marque à la base.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#253Een kam en een spiegel van zilver. In etui.
Un peigne et un miroir en argent. Dans un étui.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#484Hugo Duchateau“Pop art”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 17/225 buiten de plaat.
“Pop Art”. Une lithographie. Signée et numérotée 17/225 hors planche.No longer availableDim. 56 x 56 cmEstimate: € 60 / 100 -
#250Postzegels in tien albums: - Polen (Davo, leeg). - Vatikaan (1867-1969)(Leuchtturm, matig gevuld). Vatikaan (1970-1985)(Leuchtturm, behoorlijk gevuld). Liechtenstein (Davo, enkele oude zegels). - Malta (1899-1973)(Davo, weinig zegels). - Hongarije (1871-1966)(Schaubek, redelijk gevuld). - Spanje (1945-1945 en enkele oudere)(Davo, redelijk gevuld). - Italië (1863-1972)(steekalbum met veel dubbele). - Europa (1956-1985)(Davo, redelijk gevuld). - Europa (Davo, leeg).
Dix albums de timbres-poste: - Pologne (Davo, vide). - Vatican (1867-1969)(Leuchtturm, moyennement rempli). Vatican (1970-1985)(Leuchtturm, bien rempli). Liechtenstein (Davo, quelques timbres anciens). - Malte (1899-1973)(Davo, peu de timbres). - Hongrie (1871-1966)(Schaubek, bien rempli). - Espagne (1945-1945 et quelques plus vieux)(Davo, moyennement rempli). - Italie (1863-1972)(album d’insertion avec beaucoup de dubles). - Europe (1956-1985)(Davo, moyennement rempli). - Europe (Davo, vide).(..)No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#680Een driedelig kaststel van blauw en wit aardewerk, bestaande uit een dekselvaas en twee kraagvazen.
Garniture de cheminée trois pièces en faïence bleue et blanche comprenant un vase couvert et deux cornets.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 50 / 60 -
#491Een vijfdelig koffie- en theestel van porselein met een handgeschilderd bloemendecor en vergulde details. Omstreeks 1900.
Garniture à café et à thé en porcelaine à décor de fleurs peintes à la main et au détails dorés. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 80 / 120

