Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Berglandschap”. Een schilderij, aquarel op papier. Gesigneerd, vermoedelijk Clara Porges.

“Berglandschap”. Een schilderij, aquarel op papier. Gesigneerd, vermoedelijk Clara Porges.

"Mountain Landscape". A painting, watercolor on paper. Signed, presumably by Clara Porges.
Dim. 30 x 25cm
SKU: 2410230412.
Categories: Papier, Schilderij.
Auction day: 25 October 2023 19:00
Catalogue #412
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #239

    ‘Dorpsgezicht’, Schelle, 1943, olieverf op board gesigneerd, draagt handtekening links onder.

    'Village View', Schelle, 1943’, oil on board, signed, bears signature lower left.
    No longer available
    Dim. h 51 x b 59 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #602
    C. Vermoelen

    ‘Interieur met spelende kittens’, olieverf op doek gesigneerd C. Vermoelen.

    'Interior with playing kittens', oil on canvas signed C. Vermoelen.
    No longer available
    Dim. h 70 x b 53 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #304

    ‘Bloemenstilleven’, olieverf op doek in vergulde kader, draagt handtekening.

    "Flower still life", oil on canvas in a gilded frame, bears signature.
    No longer available
    Dim. h 50 x b 40 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #219

    ‘Schaapskudde met herder’, olieverf op doek, draagt handtekening rechts onder.

    'Sheep flock with shepherd', oil on canvas, signed lower right.
    No longer available
    Dim. h 60 x b 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #359
    Leo Jordaens
    Period: 1944-2000

    ‘5 bomen op de heide’, olieverf op paneel, getekend Jordaens.

    '5 trees on the heath', oil on panel, signed Jordaens.
    No longer available
    Dim. h 27 x b 22 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #172
    Frans Van Tongerloo

    “Kalmthoutse Heide”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1917.

    "Kalmthout Heath". A painting, oil on canvas. Signed and dated 1917 at the bottom.
    No longer available
    Dim. 64 x 99cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #379
    Sergio Zaffanello

    ‘Zicht op huizen’, olieverf op koperen plaat, gesigneerd en met certificaat door Sergio Zaffanello, gedateerd 1984.

    "View of Houses", oil on copper plate, signed and comes with certificate by Sergio Zaffanello, dated 1984.
    No longer available
    Dim. h 40 x b 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #289
    Cor Van Reken

    ‘Plas op de heide’, olieverf op doek in groenig gepatineerde vergulde kader, getekend C. Van Reken.

    "‘Pond on the heath’, oil on canvas in greenish-patinated gilded frame, signed C. Van Reken."
    No longer available
    Dim. h 50 x b 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #184
    Salvador Dali

    “Le Jugement de Paris”. Een kleurenets op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd.

    "The Judgment of Paris." A color etching on paper, signed at the bottom outside the plate.
    No longer available
    Dim. 64 x 55cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #229
    Frans Van Tongerloo

    “Hooimijten”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1913.

    "Haystacks". A painting, oil on canvas. Signed and dated 1913 at the bottom.
    No longer available
    Dim. 33 x 44,5cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #322

    ‘Zeemeeuwen’, olieverf op doek in een witte kader getekend Y. Segers.

    "Seagulls", oil on canvas in a white frame, signed Y. Segers.
    No longer available
    Dim. h 70 x b 80 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #279

    “Divine intervention”. Een schilderij, olieverf op paneel. Monogram S onderaan. Onderging zware restauratie. 19e eeuws.

    "Divine intervention". A painting, oil on panel. Monogram S at the bottom. Underwent extensive restoration. 19th century.
    No longer available
    Dim. 70 x 50cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #374
    Jan de Praet

    “Dame met hoed”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan en verso gesigneerd, gedateerd 1908.

    "Lady with Hat." A painting, oil on board. Signed and dated 1908 at the bottom and on the back.
    No longer available
    Dim. 22,5 x 14cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #14
    Burnett

    “Straatzicht Parijs”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Street view Paris". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 39 x 29cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #338
    Tardy

    ‘La Pendule Francaise’, een set van 3 naslagwerken uitgebracht door Tardy in 1974.

    'La Pendule Francaise', a set of 3 reference books released by Tardy in 1974.
    No longer available
    Dim. 32 x 23.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #189
    Jacobus Leonardus van der Meide

    “Le port d’Anvers”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    "Le port d'Anvers". A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 60 x 100cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #182
    Frans Van Tongerloo

    “Vennezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1921.

    "Heath view". A painting, oil on canvas. Signed and dated 1921 at the bottom.
    No longer available
    Dim. 64 x 88cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #234

    “Boswegel”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd, vermoedelijk “J. van Lint”.

    "Forrest road." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom, presumably "J. van Lint."
    No longer available
    Dim. 23 x 53cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #254
    Frans Van Tongerloo

    “Katwijk aan Zee”. Een ingekleurde gravure op papier, buiten de plaat gesigneerd en getiteld.

    "Katwijk aan Zee". A colored engraving on paper, signed and titled outside the plate.
    No longer available
    Dim. 21 x 25cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #194
    Salvador Dali

    “Le Vaisseau fantôme”. Een droge naald ets op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 101/145.

    "Le Vaisseau fantôme". Drypoint etching on paper. Signed and numbered 101/145 outside the plate at the bottom.
    No longer available
    Dim. 59 x 44cm
    Estimate: € 275 / 325
  • #259
    De Koninck

    “Winterlandschap in Vlaanderen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Winter landscape in Flanders". Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #24
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “L’Escaut á Anvers”. Een ets op papier, buiten de plaat gesigneerd en genummerd 66/100.

    "The River Scheldt and Antwerp". An etching on paper, signed and numbered 66/100 outside the plate.
    No longer available
    Dim. 25 x 34,5cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #192
    Cor Van Reken

    ‘Onweerswolken boven de heide’, olieverf op doek in een vergulde kader, getekend C Van Reken.

    "Thunder clouds over the heath", oil paint on canvas in a gilded frame, signed C Van Reken.
    No longer available
    Dim. h 60 x b 80 cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #558

    Een donker eikenhouten staande klok met vergulde klepel en gewichten.

    A dark oak standing clock with gilded pendulum and weights.
    No longer available
    Dim. 200 x 54 x 30 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #659

    Een lot van 6 gesculpteerde houten stoelen met rieten bekleding. Waarvan 1 met een beschadigde poot.

    A lot of six carved wooden chairs with wicker seats. One with a damaged leg.
    No longer available
    Dim. 104 x 48 x 48cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #324

    Een metalen luchter met 6 lichtpunten en versierd met glazen ornamenten.

    Metal chandelier with 6 lights and with glass ornaments.
    No longer available
    Dim. 70 x 60cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #235

    Een houten eettafel op wieltjes, verlengbaar met 3 panelen. Totale lengte 290cm.

    A wooden dining table on wheels, extendable with 3 panels. Total length 290cm.
    No longer available
    Dim. 75 x 107 x 127cm
    Estimate: € 100 / 110
  • #193
    Meissen
    Period: 1850-1924

    Een porseleinen schaal met bloemendecor. Verso gemerkt.

    A porcelain dish with flower decoration. Marked on the back.
    No longer available
    Dim. 47 x 33,cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #393

    Een paar marmeren beeldjes van Geisha’s uit marmer gesculpteerd.

    A pair of marble sculptures depicting Geishas.
    No longer available
    Dim. 33cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #329

    Een houten kwartvormig hoekrekje met draaipoten en 3 verdiepen.

    A wooden quarter-shaped corner shelf with swivel legs and 3 tiers.
    No longer available
    Dim. 97 x 43 x 43cm
    Estimate: € 35 / 70
  • #215

    Een grote vintage luchter bestaande uit vele bloemen in parelmoer, 1 bloem ontbreekt en enkele blaadjes hebben lichte schade.

    A large vintage chandelier consisting of many mother-of-pearl flowers, 1 flower is missing and some leaves have minor damage.
    No longer available
    Dim. Ø 57 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #158
    Lladro

    ‘Springtime in Japan’, limited edition Lladro beeld, modelnr 1445 in originele verpakking.

    'Springtime in Japan', limited edition Lladro figurine, model number 1445 in original packaging.
    No longer available
    Dim. H: 32cm L: 35cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #695
    Lladro

    ‘Innocence in bloom’, een Lladro beeld, modelnr 07644 in originele verpakking.

    'Innocence in Bloom', a Lladro figurine, model number 07644, in original packaging.
    No longer available
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #92
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    ‘Hoevezicht’, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    'Farm view', a painting, oil on canvas, signed.
    No longer available
    Dim. h 60 x b 90 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #624

    Een porseleinen theeservies met verguld motief. Gelobde buik. 12 schotels, 9 tassen, koffiepot, theepot, melkpot, suikerpot en kom.

    A porcelain tea set with a gilded motif. Lobed belly.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #190

    Een 18kt witgouden hanger met ketting, met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,53 ct.

    An 18kt white gold pendant with chain, set with diamonds with a total weight of 0.53 ct.
    No longer available
    Dim. 2,60 g
    Estimate: € 700 / 800
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Oktober 2023

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 20 & Zaterdag 21 oktober van 10.00 tot 17.00

24 October 2023 19:00
25 October 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 October 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More