#523Corneille“Scheermachine”. Een kleurrijk kunstwerk. Genummerd 238/500.
#16Il BisonteVijf verschillende handtassen van leder en één van stof.
#529KosonPeriod: 180& - 1866“Raaf op een tak”. Een ingekleurde Japanse houtsnede.
#400Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableEstimate: € 700 / 800 -
#868Een tulpenvaasje en een tabakspot van Vlaams aardewerk.
#445Drie vintage mechanische horloges, waarvan een Pontiac Supporter, een Kelton en een Grand Prix Election.
#182Vier topografische gravures. “Coenoium canonicarum regularium ordinis S. Augustini vulgo S. Petri ter Siecken”. Uit: Sanderus A., Chorographia Sacra Brabantiæ, 's Gravenhage, C. Van Lom, 1727 (39 x 31 cm). J. Troyen. “Praetorium generosi, praenobilisque viri D. Petri Van Achlen...”. Zicht op het Kasteel van Laken uit Sanderus, XVIIde eeuw (32 x 45 cm). “Neapolis Montis Acuti sive Aspricolensis in Brabantia vulgo Scerpeneuvel Anno 1660” (47 x 44 cm). Lucas Vorstermans jr. “Canonica Rubeae Vallis (..)
Quatre gravures topographiques:“Coenoium canonicarum regularium ordinis S. Augustini vulgo S. Petri ter Siecken”. Sanderus A., Chorographia Sacra Brabantiæ, 's Gravenhage, C. Van Lom, 1727 (39 x 31 cm). J. Troyen. “Praetorium generosi, praenobilisque viri D. Petri Van Achlen...”. Vue sur le chateau de Laken , Sanderus, XVIIè siècle (32 x 45 cm). “Neapolis Montis Acuti sive Aspricolensis in Brabantia vulgo Scerpeneuvel Anno 1660” (47 x 44 cm). Lucas Vorstermans jr. “Canonica Rubeae Vallis vulgo (..)No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#81Een zevendelig toiletstel met 800 ‰ zilveren monturen, bestaande uit twee parfumflesjes, twee poederdozen, een handspiegel en twee borstels.
Une garniture de toilette à montures en argent 800 ‰, comprenant deux flacons à parfum, deux poudriers, un petit miroir et deux brosses.No longer availableDim. h: 7 - 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#175Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een centrale robijn van ± 1 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct et d’un rubis central de ± 1,00 ct.No longer availableEstimate: € 700 / 800 -
#247Een paar Art Deco tafellampen.
Une paire de lampes de table Art Déco.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 220 / 240