Other lots in this auction
-
#720Drie verschillende wandklokjes met meerkleurig porseleinen front. Eén zonder gewichtje.
Trois petites pendules murales à fronts en porcelaine polychrome. Une sans poids.No longer availableDim. h: 16 & 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#297Een verzilverd metalen visbestek voor twaalf personen met benen handvatten en zilveren ring. In houten etui.
Un couvert à poisson pour douze convives en métal argenté et manches en os. Dans un étui en bois.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#611Een zittende Guan Yin van monochroom wit porselein in de geest van het blanc-de-Chine.
Un Guan Yin assis en porcelaine monochrome blanche dans l’esprit du blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 260 / 280 -
#476Beloutsj bidkleed van wol.
Un tapis de prière en laine Beloutch.No longer availableDim. 142 x 100 cmEstimate: € 30 / 40 -
#396Drie ronde bijzettafeltjes van messing met glazen bladen.
Trois petites tables rondes en laiton à tablettes en verre.No longer availableDim. Ø: 27 - 59 cmEstimate: € 40 / 50 -
#767Tafelscherm van eikenhout met vier panelen met beschilderd glas met bloementuilen. Omstreeks 1900.
Un paravent à quatre panneaux en chêne, verre peint de bouquets de fleurs. +- 1900.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#775Een Engelse ronde tafel met klapblad.
Une table ronde anglaise à tablette abattante.No longer availableDim. Ø: 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#736SaroukEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 250 x 243 cmEstimate: € 200 / 300 -
#374“Jachttafereel”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Draagt een handtekening.
”Scène de chasse”. Huile sur toile marouflée. Porte une signature.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#108“Moeder Gods met Christus”. Een Oekraïense icoon met fraai uitgewerkte messingen riza. Achter glas. XIXe eeuw.
”Mère Sainte et Christ”. Une icône ukrainienne à riza ajouré en laiton. Sous verre. XIXème siècle.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 200 / 240 -
#227Hergé“De Avonturen van Kuifjel: Het geheim van de Eenhoorn”. Ed. Casterman. Eerste uitgave, 1946. Matige staat. Restauratie aan de voorste kaft.
”De Avonturen van Kuifje: Het geheim van de Eekhoorn”. Ed. Casterman. Première édition, 1946. Bon état. Restauration à la couverture devant.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#352Willem“Grote markt Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Grand marché à Anvers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 46 x 56 cmEstimate: € 60 / 100

