Other lots in this auction
-
#176Een staande klok met eikenhouten kast.
Une pendule de vestibule avec armoire en chêne.No longer availableDim. 245 x 52 x 27 cmEstimate: € 400 / 600 -
#709Twee oude ingekleurde Japanse houtsneden met acteurs. Beide gesigneerd.
Deux gravures sur bois japonaises en couleurs à acteurs. Signées.No longer availableDim. 36 x 24 & 36 x 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#224Célestine Vermoelen“Damesportret. Pauline Vermoelen-Peeters, 1837-1907”. Olieverf op doek. Belgische school, gesigneerd, omstreeks 1935.
”Portrait de dame. Pauline Vermoelen-Peeters, 1837 -1907”. Ecole belge, signée, +- 1935.No longer availableDim. 133 x 90 cmEstimate: € 1000 / 1400 -
#10Een zilveren ring 900 ‰ bezet met een aquamarijn van ± 10 ct.
Bague en argent 900 ‰ sertie d’une aigue-marine de ± 10 ct.No longer availableDim. 10,61 gEstimate: € 150 / 250 -
#595Een houten tuinbank.
Un banc de jardin en bois.No longer availableDim. 90 x 150 cmEstimate: € 120 / 200 -
#25Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamantbaguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,22 ct. en een ovale amethist van ± 1,32 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de baguettes de diamant ayant un poids total de ± 0,22 ct et d’une améthyste ovale de ± 1,32 ct.No longer availableDim. 3,17 gEstimate: € 300 / 400 -
#469Een gevarieerd lot kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit belletjes, vaasjes, asbakjes, enz.
Un lot de cristal et verre varié, comprenant des sonnettes, vases, cendriers, etc...No longer availableDim. h: 3-26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#391Boch La LouvièreKleine jardinière van porselein met polychroom decor. Onderaan gemerkt.
Une petite jardinière en porcelaine, décor polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 50 / 80 -
#812Spiegeltje met twee beschilderde panelen. Chinees werk. Slijtage.
Un petit miroir à deux panneaux. Travail chinois. Usures.No longer availableDim. H. 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#16Il BisonteVijf verschillende handtassen van leder en één van stof.
Six différents sacs à main dont cinq en cuir et un en tissu.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#776Een Perzische wollen karpet.
Une carpette de Perse en laine.No longer availableDim. 190 x 140 cmEstimate: € 50 / 80 -
#475Een lot van zes hoornvazen van Brussels porselein, waarbij twee paar en twee enkele. Eind XIXe eeuw. De grootste met kleine schilfer.
Une série de six cornets en porcelaine de Bruxelles, dont deux paires et deux seuls. Fin XIXème siècle. Le plus grand avec un éclat.No longer availableDim. h: 14 - 20 cmEstimate: € 60 / 80

