#198Paar vergulde kandelaars met 6 lichtpunten gedragen door indianen. Omstreeks 1880. Bevestiging van één lichtarm te herstellen.
Une paire de candélabres à six points lumineux portés par des indiens. +- 1880. Un bras nécessite une réparation.No longer availableDim. H. 68 cmEstimate: € 400 / 500 -
#808Langhalsvaas van polychroom Chinees porselein.
Un vase à long col en porcelaine de Chine polychrome.No longer availableDim. H. 44 cmEstimate: € 60 / 80 -
#834Een gedeelte servies van Boch, bestaande uit enkele ovale schotels, een theepot, twee sauskommen, drie diepe borden en een pollepel. Onderaan gemerkt. We voegen er acht keukenpotten en een olie en een azijnflesje, eveneens met een immortelle-de-Saxedecor aan toe.
Une partie d’un service de table Boch, comprenant quelques plats, une théière, deux saucières, trois assiettes profondes et une louche. Marque sous la base. Nous ajoutons huit pots de cuisine, une bouteille à huile et une bouteille à vinaigre à décor à l’immortelle-de-Saxe.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#491Een antiek Japans juwelenkistje van gelakt hout met uitklapbaar spiegeltje.
#97Een album met ca. 50 oude reeksen van Liebig Chromo’s.
#415Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,34 ct. en een ovale saffier van ± 1,16 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,34 ct et d’un saphir ovale de ± 1,16 ct.No longer availableDim. 3,79 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#1Warner Bros.“Tweety”. Een beeld van kunststof. Gemerkt en gedateerd 2000.
”Tweety”. Une statue en plastique. Marque et datée 2000.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 40 / 60