#610Een Venetiaanse luchter met acht armen en kristallen pendeloques.
#88710 diverse boeken Azië e.a.
#396Drie gigognetafeltjes in Lodewijk XVI-stijl.
#507Een bronzen Thaise Bodhisattva.
#693Twee verschillende glas-in-loodramen van omstreeks 1900.
#659“Golgotha”. Olieverf op paneel. Begin negentiende eeuw.
#735Matchbox Series 11, 12, 14, 16 & 17Vijf speelgoedautootjes in originele doosjes:- Jumbo crane.- Safari Land Rover.- Iso Grifo.- Scammell “Mountaineer Snowplough”.- 8-wheel tipper.
Cinq voitures jouets, emballages d’origine:- Jumbo crane.- Safari Land Rover.- Iso Grifo.- Scammell “Mountaineer Snowplough”.- 8-wheel tipper.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#175Een 18 karaats wit en geel gouden herenring bezet met een centrale diamant van ± 0,50 ct. en 20 diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Une bague pour hommes en or blanc et jaune 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,50 ct et 20 diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 8,88 gEstimate: € 1650 / 1750 -
Une passoire du XVIIIème siècle et une cafetière en laiton de Flandre.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 50 / 80