Other lots in this auction
-
#198Robert Van de VeldePeriod: 1895-1978“Drie vrouwenfiguren”. Terra cotta gesigneerd.
”Trois figures féminines”. Une statue en terre cuite. Signée.No longer availableDim. h 38 cmEstimate: € 150 / 200 -
#383Longwy, FranceEen aardewerken sierschotel met gegolfde rand en met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Un plat en faïence, aile en vague et décor à fleurs polychrome. marque sous la base.No longer availableDim. 24 x 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#246Een gefineerde tafel, versierd met verguld bronsbeslag en met een wit marmeren blad.
Une table en bois de placage, montures en bronze doré et tablette en marbre blanc.No longer availableDim. Ø: 77 cmEstimate: € 260 / 300 -
#555Märklin 3031Een tenderlocomotief van de Duitse spoorwegen voor spoortype HO. In originele doos.
Une locomotive ‘tender’ des voies ferrées allemandes pour type de rails HO. Emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#28Een paar hondjes van meerkleurig aardewerk van Staffordshire.
Une paire de chiens en faïence de Staffordshire.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 50 / 80 -
#417Een vintage lamp van steengoed. West-Duitsland. Jaren ‘60.
Une lampe ‘vintage’ en faïence. Allemagne de l’Est. Années ‘60.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 20 / 30 -
#387Een lot met zeven verschillende kleine reisklokjes in diverse uitvoeringen. Met sleuteltjes.
Un lot de sept pendules de voyage, divers. Avec clés.No longer availableDim. h: 8 - 20 cmEstimate: € 70 / 100 -
#771Twee kleine koekoeksklokjes van hout en kunststof. Eén zonder slinger en één zonder sleutel.
Deux petits coucous en bois et plastique. un sans balancier et un sans clé.No longer availableDim. h: 17 & 19 cmEstimate: € 10 / 20 -
#403Red EagleEen oude tennisracket. Met houder.
Une ancienne raquette de tennis avec support.No longer availableDim. 24 x 67 cmEstimate: € 35 / 45 -
#192J. BeeckhoutTwee stadszichten naar de Hollandse School. Een paar pendanten. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Une paire de pendants, deux vues de villes d’après l’école hollandaise. Huile sur panneau. Signés.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 350 / 450 -
#704Marcel Louis Baugniet“Abstract mannengezicht”. Gemengde techniek op linnen. Gesigneerd en gedateerd 1919.
”Visage d’homme abstrait”. Techniques mixtes sur lin. Signé et daté 1919.No longer availableDim. 22,5 x 9,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#601Een bol vaasje van Chinees aardewerk met een vogel in het decor.
Un vase sphérique en faïence chinoise, décor d’un oiseau.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 160 / 180

