Other lots in this auction
-
#872Val St. LambertEen grote sierschaal en een asbak van paars kristal. Het eerste jaren ‘60, de tweede jaren ‘50. Beide gemerkt.
Un grand plat de décoration et un cendrier en cristal mauve. Le premier des années ‘60, le deuxième des années ‘50. Marqués.No longer availableDim. Ø 38 cm h: 18 cmEstimate: € 25 / 40 -
#125Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 en smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Un bracelet à maillons en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1 ct et des émeraudes de ± 1 ct.No longer availableDim. 23,48 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#799Pol MaraPeriod: 1920-1998“Personages”. Litho. Gesigneerd.
”Personnages”. Une lithographie. Signée.No longer availableDim. 60 x 85 cmEstimate: € 200 / 220 -
#796KaradjaEen handgeknoopt Perzisch wollen lopertje.
Petit couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 168 x 60 cmEstimate: € 50 / 80 -
#496Een metalen luchtertje met drie lichtarmen en een centraal lichtpunt, eindigend in bloemvormige glazen kapjes.
Un petit lustre en métal à trois bras et un point lumineux central, se terminant en abat-jours en verre en forme de fleurs.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 20 / 30 -
#610Een Venetiaanse luchter met acht armen en kristallen pendeloques.
Un lustre vénitien à huit bras et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 120 / 200 -
#161“De Drie Gratiën”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel. Gemonogrammeerd M.D.
”Les trois Grâces”. une statue en bronze sur un socle en pierre de taille. Porte le monogramme M.D.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 400 / 500 -
#186Een eikenhouten commode met vier laden. Omstreeks 1900.
Une commode à quatre tiroirs en chêne. +- 1900.No longer availableDim. 105 x 104 x 67 cmEstimate: € 200 / 240 -
#440Een setje van twee zoutvaatjes met lepeltjes van porselein Limoges en een setje van vier glazen zoutstrooiertjes met zilveren monturen van Christofle. Beide in etui.
Une garniture de table à deux salières et cuillères en porcelaine de Limoges et une garniture de quatre salières saupoudroirs, montures en argent, Christofle. Dans leurs étuis.No longer availableEstimate: € 20° / 30 -
#900“Napoleon” & “Jongen met mand”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. XIXe eeuw. Eerste met kleine schilfer.
”Napoléon” & “ Garçon et panier”. Deux statues en porcelaine polychrome. XIXème siècle. Le premier à un éclat.No longer availableDim. h: 12 & 16 cmEstimate: € 32 / 40 -
#828Een tinnen visschaal op vier poten met warm water reservoir.
Un plat à poisson bain-marie en étain sur quatre pieds.No longer availableDim. 60 x 44 cmEstimate: € 30 / 40 -
#593Een grote vaas van Satsuma-aardewerk met een meerkleurig en verguld decor van fazanten en pioenen. Op houten sokkel.
Un grand vase en faïence Satsuma polychrome et doré, décoration de faisans et pivoines. Sur socle.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 30 / 50

