Other lots by Christofle
#615
Een Vlaamse eikenhouten opbergkoffer met gesculpteerde zijpanelen.
#338
#68Rode Pelikaan Ambal Metal de Duffel
Een groot cilindervormige koffie doos met opschrift “Café Torréfié” & “Le Pélican Rouge”. Gemerkt “Ambal Metal de Duffel”.
A large cylindrical coffee tin with the inscription "Café Torréfié" & "Le Pélican Rouge". Marked "Ambal Metal de Duffel".No longer availableDim. 50 x Ø31cmEstimate: € 60/80 -
Een glazen luchter met 5 lichtpunten.
#318Val Saint Lambert
Een lot van 3 persglazen voorwerpen uit de jaren 30 van de vorige eeuw, coupe ‘Noémie van Val Saint Lambert, een uraniumglas bonbonniere met een vogeltje op het deksel en een rookglazen vaasje.
#137Delvaux
Een eikenhouten presentatiemeubel met 4 niveaus en spiegeltje bovenaan.
#464Félix LabissePeriod: 1905-1982
Een houten secretaire met 4 laden.
#481
Een Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.
#686
Een vierkante massief eiken salontafel.