Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Bestekkoffer met bestek. Duits werk. Compleet voor 12 personen. Als nieuw.

Bestekkoffer met bestek. Duits werk. Compleet voor 12 personen. Als nieuw.

Ménagère et couverts. Travail allemand. Complet pour douze convives. Comme neuf.
SKU: 1911190298.
Auction day: 19 November 2019 19:00
Catalogue #298
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #300
    Longines Automatic

    Een 18 karaats geel gouden herenhorloge met 18 karaats geel gouden polsband.

    Une montre pour homme en or jaune 18 ct et bracelet en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 92,92 g
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #224
    Henri Victor Wolvens
    Period: 1896-1977

    “Steenweg te Brugge”. Potloodschets op papier. Gesigneerd.

    ”Chaussée à Bruges”. Esquisse sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 18 x 27 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #128

    Een paar grote runderhoorns op houten voetstukken.

    Une grande paire de cornes de boeuf sur socles en bois.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #340

    Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en twee smaragden van ± 0,10 ct.

    Une chaîne en or jaune 18 ct. avec un pendentif serti de brillants ayant un poids total de +- 0,20 ct et deux émeraudes de +- 0,10 ct.
    No longer available
    Dim. 8,27 g
    Estimate: € 300 / 350
  • #53

    20 boeken m.b.t. Stad Antwerpen en de Haven. A.J.J. Delen. “Iconographie van Antwerpen”. Ed. Kryn, Brussel, 1930. Genummerd 344/500. En 19 andere.

    20 livres en relation avec Anvers et le port.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #39

    Een lot van vijf verschillende XIXe eeuwse grafische werken.

    Un lot de cinq oeuvres graphiques, XIXème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #113

    Een paar bronzen boekensteunen in de vorm van vrouwen met bloemen. Op beige marmeren sokkels.

    Une paire de serre-livres en bronze sous forme de femme et de fleurs. Sur socles en marbre beige.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #385

    Een staande lamp, de voet opgebouwd uit een grijsgepatineerd uitschuifbaar statief.

    Une lampe à pied à patine grise. Support mobile.
    No longer available
    Dim. h: 155 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #265

    Een platina ring bezet met drie diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.

    Une bague en platine sertie de trois diamants ayant un poids total de ± 1 ct.
    No longer available
    Dim. 9,97 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #14
    Jules De Cort
    Period: 1918 - 1999

    “Stilleven met koper en fruit’. Olieverf op doek. Doek opnieuw op te spannen.

    ”Nature morte, cuivre et fruits”. Huile sur toile. Toile à resserrer.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #16

    Een cilindervormig kastje van licht mahoniehout met één deur en een marmeren blad. Tijdperk Charles X.

    Une armoire de forme cylindrique en acajou à une porte et tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm; Ø: 39 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #148

    Albasten tafelstuk in de vorm van een druiventros.

    Une pièce de table en albâtre sous forme de grappe de raisins.
    No longer available
    Dim. L. 37 cm
    Estimate: € 35 / 50
View all auction items ›

Veiling 19 November 2019

Eerste dag 450 loten - volledig. Tweede dag Wijn!

19 November 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More