Other lots in this auction
-
#222Frans Van MontfortPeriod: 1889-1980“Studie”. Bruine inkt op papier. Gesigneerd en gedateerd 1927.
”Etude”. Encre brune sur papier. Signé et daté 1927.No longer availableDim. 24 x 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#78ACECEen oude elektrische naaimachine. In koffer.
Une ancienne machine à coudre électrique. Avec coffre.No longer availableDim. 33 x 24 x 45 cmEstimate: € 25 / 35 -
#69Georges Oudot“Vrouwelijk naakt”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 89/150 buiten de plaat.
”Nu féminin”. Une lithographie. Signée et numérotée 89/150 hors planche.No longer availableDim. 67 x 47 cmEstimate: € 40 / 50 -
#324Jakob SmitsPeriod: 1855 - 1928“Zichten op Achterbos”. Vermoedelijk twee potlood-en houtskooltekeningen op papier (recto verso). Gesigneerd met stempel en het papier met atelierstempel.
”Vues sur Achterbos”. Probablement deux dessins au crayon/fusain sur papier recto-verso. Signés et tampons d’atelier.No longer availableDim. 20 x 25,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#394“Palaeornis Derbianus” & “Le Petit Paradis Emeraude”. Twee XIXe eeuwse lithografieën, respectievelijk Engels en Frans.
”Palaeornis Derbianus” & “Le Petit Paradis Emeraude”. Deux lithographies, anglaise et française.No longer availableDim. 39 x 29 & & 37 x 25 cmEstimate: € 120 / 160 -
#175Een lange parelhalssnoer met tijgeroog.
Un long collier de perles avec un oeil de tigre.No longer availableDim. 39 cmEstimate: € 150 / 200 -
#330Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp en twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een centrale robijn van ± 0,15 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ancienne taille et deux brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et d’un rubis central de ± 0,15 ct.No longer availableDim. 2,69 gEstimate: € 350 / 450 -
#390Een ronde salontafel met gerainureerde poten en een gecanneerd tussenblad.
Une table de salon ronde à pieds à rayures et une tablette cannée au milieu.No longer availableDim. 60 x 69 cmEstimate: € 30 / 40 -
#224Henri Victor WolvensPeriod: 1896-1977“Steenweg te Brugge”. Potloodschets op papier. Gesigneerd.
”Chaussée à Bruges”. Esquisse sur papier. Signé.No longer availableDim. 18 x 27 cmEstimate: € 60 / 100 -
#385Een staande lamp, de voet opgebouwd uit een grijsgepatineerd uitschuifbaar statief.
Une lampe à pied à patine grise. Support mobile.No longer availableDim. h: 155 cmEstimate: € 100 / 120 -
#146Een paar tuinstoeltjes van Chinees porselein met een blauw-wit floraal decor.
Une paire de chaises de jardin en porcelaine de Chine, décor bleu-blanc floral.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 420 / 480 -
#93Twee grote potten van Belgische steengoed met een blauw op grijs decor van vogels.
Deux grands pots en faïence belge, décor bleu sur gris d’oiseaux.No longer availableDim. h: 33 & 39 cmEstimate: € 30 / 50

