Similar lots by type
-
#384“Marktscène”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
"Scène de marché". Aquarelle sur papier. Signature présente mais illisible.No longer availableDim. 50 x 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#345Een heren- en een damesportret. Pastel op papier. Het eerste gesigneerd en gedateerd 1849.
Un portrait de femme et un portrait d'homme. Pastel sur papier. Le deuxième est signé et daté 1849.No longer availableDim. 28 x 21,5 & 43 x 32 cmEstimate: € 60 / 80 -
#242Carlu“Bloemenstilleven”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Nature morte, fleurs". Aquarelle sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 70 x 55 cmEstimate: € 60 / 100 -
#184Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“O.L.Vrouwenbeeldje, St. Andries” & “Werf, Lier”. Twee etsen. Gesigneerd en de eerste genummerd 38/150 buiten de plaat.
"Statue de Notre-Dame, St Andries" et "Chantier, Lier". Deux eaux fortes. Signées et la première numérotée 38/150 hors planche.No longer availableDim. 33,5 x 10 & 13,5 x 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#229“Vrouwelijk naakt”. Potlood op papier. Zonder signatuur. Omstreeks 1900.
"Nu féminin". Crayon sur papier. Ne porte pas de signature. +- 1900.No longer availableDim. 74 x 50 cmEstimate: € 120 / 160 -
#169Brigitte“Kinderen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
"Enfants". Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 50 / 80 -
#249Alfons Van MeirvennePeriod: °1932“Uil”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1962.
"Hibou". Techniques mixtes sur papier. Signé et daté 1962.No longer availableDim. 49,5 x 34,5 cmEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#154Henri Schouten“Melkmeisje met koe”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Doek beschadigd in neutrale zone.
"Laitière et vache". Huile sur toile. Signée mais illisible. XIXième siècle. Déchirure dans la zone neutrale.No longer availableDim. 59 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#231“Vishandelaar”. Een netsuké van ivoor. Japans werk, begin XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
"Marchant de poissons". Un netsuké en ivoire. Oeuvre japonaise, début XXième siècle. Porte une marque en dessous.No longer availableDim. h: 3,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#217“Jonge clown”. Een beeld van meersoortig marmer.
“Jeune clown”. Sculpture en marbre de différentes couleurs.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 750 / 900 -
#134“Landschap”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: G.C. Ariot.
"Paysage". techniques mixtes. Porte la signature: G.C. Ariot.No longer availableDim. 26 x 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#387Een vijfdelig kaststel van meerkleurig aardewerk, versierd met een landschapsdecor, bestaande uit een jardinière, een paar grote en een paar kleine vaasjes.
Garniture cinq pièces en faïence polychrome décorée d’un paysage. Comprenant une jardinière, une paire de grands et une paire de plus petits vases.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#181Een bronzen beeld van een jonge fluitspeler naar en met handtekening Auguste Moreau.
Sculpture en bronze représentant un jeune flûtiste. D’après et avec signature Auguste Moreau.No longer availableDim. H. 67 cmEstimate: € 400 / 500 -
#54Een handgeknoopt wollen Pakistaans tapijt.
Tapis du Pakistan en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#180Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en een smaragd van ± 7 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de ± 1 ct. et une émeraude de ± 7 ct.No longer availableDim. 7,59 gEstimate: € 5200 / 5500 -
#93Een schotel van glas met handgeschilderd decor.
Plat en verre à décor peint à la main.No longer availableDim. Ø 35,50 cmEstimate: € 25 / 35 -
#355H. Goovaerts“Binnenhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"La cour". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 49 cmEstimate: € 50 / 80 -
#164Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“O.L.Vrouw van Vlaanderen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 10/50 buiten de plaat. We voegen er een ets met een dorpszicht van een ander kunstenaar aan toe.
"Notre-Dame de Flandres". Une gravure. Signée et numérotée 10/50 hors planche. Nous ajoutons une gravure avec une vue sur village d'un autre artiste.No longer availableDim. 39,5 x 28,5 & 17 x 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#206Een eikenhouten garderobekast met twee deuren met kussens. Omstreeks 1800.
Une garde-robe en chêne à deux portes avec coussins. +- 1800.No longer availableDim. 177 x 162 cmEstimate: € 50 / 100

