Similar lots by type
-
#1
“Pulcino”. Oranje vogel van mondgeblazen glas op koperen pootjes. Jaren 60. Naar het ontwerp van Allessandro Pianon. Minuscule schilfer aan linkeroog.
Pulcino . Oiseau orange en verre soufflé à la bouche sur pieds en cuivre. Années 1960. Conçu par Allessandro Pianon. Eclat minuscule à l'oeil gauche.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 200/300 -
#146
Een Georgian lavabobuffet van gefineerd mahoniehout. Twee laden in de gordel boven twee paneeldeuren, twee schuifbladen in de zijkanten. Een gemarquetteerd klapblad geeft toegang tot de wastafel. Kleine letsels.
Un buffet-lavabo géorgien en placage d'acajou. Deux tiroirs dans la ceinture au-dessus de deux portes à panneaux, deux vantaux coulissants sur les côtés. Un abattant donne accès à la partie lavabo. Dégâts mineurs.No longer availableDim. 93 x 113 x 60 cmEstimate: € 200/300 -
#182
Een paar gebeeldhouwde en polychrome Indonesische reliëfs
Une paire de reliefs indonésiens en bois sculpté et polychromé.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#125
Een 18 karaats geel en wit gouden omkeerbare halssnoer.
Un collier réversible en or jaune et blanc 18 carats.No longer availableDim. 22,24 gEstimate: € 600/800 -
#187
Den Bibel. : Inhoudende het oude ende nieuwe Testament met grooter neerstichheyt ouerghesteldt ende ghecorrigeert na dat oprecht Latijnsch exemplaer. In den welcken daer toe ghedaen sijn die beduytselen der capittelen oft sommarien, ende oock concordantien met veel schoone figueren verchiert oock mede die tafel vanden epistelen ende evangelien”. Ed. Hans De Laet, Antwerpen, 1565. In bruine lederen band. Diverse pagina’s gerestaureerd.
Den Bibel. : Inhoudende het oude ende nieuwe Testament met grooter neerstichheyt ouerghesteldt ende ghecorrigeert na dat oprecht Latijnsch exemplaer. In den welcken daer toe ghedaen sijn die beduytselen der capittelen oft sommarien, ende oock concordantien met veel schoone figueren verchiert oock mede die tafel vanden epistelen ende evangelien”. Ed. Hans De Laet, Anvers, 1565. Reliure en cuir marron. Plusieurs pages restaurées.No longer availableDim. 32,5 x 22 cmEstimate: € 1800/2200 -
#188Maryse RaynPeriod: °1958
Koning en Koningin. Keramiek met polychromie. Gesigneerd en gedateerd 1997. Kleine herstelling.
Roi et Reine. Céramique avec polychromie. Signé et daté 1997. Petite réparation.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 250/350 -
#256
Een ronde tafel met centrale vierpoot. Intarsia van diverse houtsoorten. Het blad ingelegd met stermotieven van ebbenhout en been. Ø 115 cm
Une table ronde à quatre pieds centraux. Intarsia de différents types de bois. Le plateau incrusté de motifs étoiles d'ébène et d'os. Ø 115 cmNo longer availableDim. h: 76 cm Ø 115 cmEstimate: € 200/300 -
#254
Drie schilderijen met vissersboten op zee. Doek. Dragen een handtekening: Frans Van Der Heide. Eén zonder lijst. 60 x 80 en 50 x 60 cm.
Trois tableaux représentant des bateaux de pêche en mer. Toile. Avec une signature: Frans Van Der Heide. Un sans cadre. 60 x 80 et 50 x 60 cm.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#89
Compositie in rood, wit en zwart. Achteraan gemerkt IMI en IK90.
Composition en rouge, blanc et noir. Marqué à l'arrière IMI et IK90.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#161Ford Focus 2004
Benzinemotor 1600 cc, lichte carrosserieschade. Met boordpapieren, groene kaart. Met trekhaak. Ongeveer 80.000 effectieve km.
Moteur à benzine 1600 cc, légers dégâts à la carosserie. Avec papiers et carte verte. Avec barre de remorquage. Environs 80.000 km effectifs.No longer availableEstimate: € 1000/2000 -
#100Baume & Mercier Genève
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden polsband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct. Quartz.
Une montre pour femme en or jaune 18 carats avec bracelet en or jaune 18 carats serti de diamants d'un poids combiné de + - 0,70 ct. Quartz.No longer availableDim. bruto: 60 gEstimate: € 1400/1800 -
#274
Drie schilderijen met vissersboten op zee. Doek. Dragen een handtekening: Frans Van Der Heide. 60 x 80 en 40 x 60 cm.
Trois peintures de bateaux de pêche en mer. Toile. Avec une signature: Frans Van Der Heide. 60 x 80 et 40 x 60 cm.No longer availableEstimate: € 180/240 -
#366
“Gestileerde olifant”. Geschilderd hout. Herstelling aan slurf.
Éléphant stylisé . Bois peint. Réparation à la trompe.No longer availableDim. H. 153 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#78
Een lot varia bestek van verzilverd metaal, o.m. Christofle.
Lot de couverts varié en métal argenté dont Christofle.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#99
Drie Russische composities.
Trois compositions russes.No longer availableDim. (38 x 28 cm) x 3Estimate: € 120/200 -
#84
“Indisch Herfstlandschap”. Aquarel.
Paysage d'automne indien . Aquarelle.No longer availableDim. 23 x 15 cmEstimate: € 40/60 -
#154Frans Simons
“Slagveld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Champs de bataille . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 60 x 73 cmEstimate: € 200/300 -
#3Goebel, Germany
“Vlijtig Liesje” & “Terug van de markt”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan.
Vlijtig Liesje & Retour du marché . Deux figurines de biscuit multicolore concues par M.I. Hummel. Toutes deux marquées en bas.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 50/60 -
#29Van Beeck
“Antwerpen, de rede +/- 1870”. Een inkttekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1989.
" Anvers, rade +/- 1870 ". Un dessin à l'encre sur papier. Signé et daté 1989.No longer availableDim. 18 x 53 cmEstimate: € 100/120 -
#51Christofle, Paris
Een lot van 27 verzilverde kerstversieringen. Jaarlijkse uitgaven in originele doosjes. 1984 - 2010.
Un lot de 27 décorations de Noël en métal argenté. Editions annuelles dans les boîtes d'origine. 1984 - 2010.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#206
Een uit drie delen opgebouwde tulpenvaas van Chinees porselein, versierd met blauw op wit floraal decor.
Un vase tulipe en porcelaine de Chine en trois parties, décoré de fleurs bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 260/280 -
#92
“Bergdorp”. Gemengde techniek. Gemerkt LC67.
Village de montagne . Technique mixte. Marqué LC67.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 120/200 -
#320
Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met briljanten en diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de brillants et de diamants taille ancienne d'un poids combiné de + - 0,40 ct.No longer availableDim. 2,50 ctEstimate: € 400/500 -
#222
Een bronzen kreeft.
Un homard en bronze.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 190/210 -
#216
Vitrine van gefineerd hout met één beglaase deur en bronsbeslag. Empire-stijl.
Vitrine en bois de placage avec une porte vitrée et garnitures en bronze. Style Empire.No longer availableDim. 175 x 75 x 45 cmEstimate: € 200/300