Similar lots by type
-
#582
Een grote zeshoekige Chinese lantaarn in hout en geëtst glas met een decor van ijskristallen. Restauratie aan een houten decoratie bovenaan.
A large hexagonal Chinese lantern in wood and etched glass with a decoration of ice crystals. Restoration to a wooden decoration on top. -
#336
Een handbeschilderde houten piëdestal. Draagt een bordje met opschrift: Les membres honoraires de la sociéte philharmonique Ostendaise a leur president Ed Decuyper, le 21 novembre 1898.
A hand-painted wooden plant stand. Bears a plaque with the inscription: The honorary members of the Ostend Philharmonic Society to their president Ed Decuyper, on November 21, 1898. -
#519Jean-Baptiste Daveloose
“Landschap met hoeve”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd. Verso gelabeled, gedateerd 1840.
"Landscape with farmhouse." A painting, oil on panel. Signed at the bottom. Labeled and dated 1840 on the reverse. -
#558
Een Chinese lachende Boeddha in steen gehouwen, in zittende positie.
A Chinese laughing Buddha carved in stone, seated position. -
#542Frans De BruynPeriod: 1867-1943
“Landschap met hoeves en drinkende koeien aan de vijver”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
"Landscape with farms and drinking cows by the pond." A painting, oil on canvas, signed at the bottom. -
#265Boch Frères Keramis
Een paar aardewerken vazen met rozen versierd in reliëf. Circa 1870.
A pair of earthenware vases with rose decoration in relief. Circa 1870. -
#165
Een lot van 3 kazuifels en stola, diverse modellen en borduursel.
A lot of 3 copes and a stole, various designs and embroideries.Place a bid ›Estimate: € 200/300 -
#706
Een geëboniseerde vitrine met glas-in-lood, twee basreliëf tegels en een jonkheer- en dame op koperen plaatjes.
An ebonized display case with stained glass, two bas-relief tiles, and a young gentleman and lady on copper plates. -
#696
Een paar Franse Empire-stijl armstoelen met vergulde delen, bekleed in een groene stof met goudkleurige Chinoiserie motieven.
A set of French Empire-style armchairs with gilded parts, upholstered in green fabric with gold Chinoiserie motifs. -
#246
Een massief eikenhouten pupiter/kastje, aan de 4 zijden afgewerkt om als vrijstaand meubel te kunnen dienen. 19e eeuws.
A solid oak lectern/cabinet, finished on all 4 sides to be used as a freestanding piece of furniture. 19th century. -
#236
Een grote massief eiken dekenkoffer met paneelfronten.
A large solid oak blanket chest with panelled fronts. -
#255
Een militair parade-kostuum met bijhorende kepi en een badge met opschrift Reigersvliet.
A military parade costume with matching kepi and a badge inscribed Reigersvliet.Place a bid ›Estimate: € 80/120 -
#586
Een 19e eeuws heiligenbeeld in terracotta, onderaan gerestaureerd en mist één hand.
A 19th-century terracotta religious statue, restored at the bottom and missing one hand. -
#175G. Claassen
“Portret van Ds. Eleazar Swalmius”. Een schilderij, olieverf op doek. Bovenaan gesigneerd. Naar het werk van Rembrandt.
"Portrait of Rev. Eleazar Swalmius". A painting, oil on canvas. Signed at the top. After the work of Rembrandt. -
#395
Een grote pop van de kerstman. Geschenken in arm en draagtas.
A large Santa Claus doll. Gifts in arm and carry bag. -
#556
Een groot bas-reliëf in terracotta met als voorstelling de heilige familie in de Kerststal. Aangekocht als gemaakt door Jan Antheunis. Gerestaureerd.
A large terracotta bas-relief depicting the Holy Family in the Nativity scene. Acquired as made by Jan Antheunis. Restored. -
#226
Een massief eikenhouten gesculpteerde koffer. Aan beide kanten is er een deurtje. 19e eeuws.
A solid oak carved trunk. A small door is incorporated on both sides. 19th century. -
#412
Een lot van 3 stolpen met hieronder religieus polychroom biscuit beelden. Jezus mist een deel van zijn hand bij het beeld met Maria.
A lot of 3 glass domes containing polychrome religious biscuit figures. Jesus is missing part of his hand in the statue with Mary. -
#599
Een 19e eeuws Chinees handgeknoopt tapijt in bruintinten.
A 19th-century Chinese hand-knotted carpet in shades of brown. -
#625Gils
Een vintage treinenset, ca 1950, van het merk Gils, op ambachtelijke wijze gefabriceerd in familiale kring te Jupille. O-spoor. In originele doos met nog extra spoordelen.
A vintage train set, circa 1950, by the brand Gils, handcrafted in a family setting in Jupille. O-gauge. In original box with additional track pieces. -
#527
“Piëta”. Een groot gesculpteerd polychroom massief houten beeld.
"Pieta". A large sculpted polychrome solid wooden statue. -
#552Frans De BruynPeriod: 1867-1943
“Landschap met drinkende koeien aan de vijver”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
"Landscape with Drinking Cows by the Pond". A painting, oil on canvas, signed at the bottom. -
#655
Een taxidermisch kapstok in eik met 4 everzwijnenpoten.
A taxidermy coat rack in oak with 4 wild boar legs. -
#635
Een kerkelijke hanglamp/olielamp in geel koper. Bovenaan versierd met een kruis.
A church hanging lamp/oil lamp in yellow copper. Decorated with a cross at the top.
Other lots in this auction
-
#672
Een Boheems kristallen vaas, rood in de massa gekleurd en een geslepen bloemenmotief.
A Bohemian crystal vase, red colored in the body with a cut flower motif. -
#277
“Madonna met kind en druiventros”. Een polychroom houten gesculpteerd beeld, opschrift onderaan. Begin 20e eeuw.
"Madonna with Child and Bunch of Grapes". A polychrome wooden carved statue, inscribed at the bottom. Early 20th century. -
#594
Een lot van 16 stuks verzilverd metaal bestaande uit serveerschalen, schotels en terrines.
A lot of 16 pieces of silver-plated metal including serving dishes, plates, and tureens. -
#715
Een notenhouten speeltafel met klapblad.
A walnut game table with drop leaf. -
#135
Een verguld bronzen luchter met 8 lichtpunten en diverse ornamenten.
A gilded bronze chandelier with 8 light points and various ornaments. -
#185Alexandre Ouline
‘Athlète Marin’, een bronzen beeld met een groene patina. Getekend “Ouline” met inscriptie ‘Bronze’. Met een groen marmeren voetstuk.
"Athlete Marin", a bronze sculpture with a green patina. Signed Ouline with inscription 'Bronze'. With a green marble pedestal. -
#429Philippe SwyncopPeriod: 1878-1949
“Portret dame met hoed”. Een litho op papier. Onderaan binnen de plaat gesigneerd.
“Portrait lady with hat”. A litho on paper. Signed in the plate at the bottom. -
#12
Oude Belgische legerhelm met binnenhelm en kinriem.
Old Belgian army helmet with liner and chinstrap.Place a bid ›Estimate: € 40/50 -
#442Diane BogaertsPeriod: 1946
“Naakt”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"Nude". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom. -
#30
Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with old European cut diamonds with a total weight of approximately 0.12 ct. -
#674
Een set van 2 grote koperen lampenvoeten in de vorm van kandelaars.
A set of 2 large copper lamp bases in the shape of candlesticks. -
#25
Een bronzen luchter met glazen vlamblaker en bloemen.
A bronze chandelier with glass flameshade and flowers.