Similar lots by type
-
#305Cotianna Horvath“Compositie in Oud-Egyptische stijl”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Composition de style Ancienne Egypte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 61 x 51 cmEstimate: € 40 / 50 -
#285“Herbergscène”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
“Scène d’auberge”. Huile sur panneau. XIXième siècle.No longer availableOnline onlyDim. 11 x 14,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#296Lanna“Eileen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1992.
“Eileen”. Huile sur toile. Signée et datée 1992.No longer availableOnline onlyDim. 75 x 90 cmEstimate: € 100 / 150 -
#322Fre Steeman“Trekpaarden” & “Bedrijvigheid aan de kade”. Resp. Olieverf en aquarel op papier. Allebei gesigneerd.
“Chevaux de trait” et “Travail à la rade”. Respectivement huile et aquarelle sur papier. Tout les deux signés.No longer availableOnline onlyDim. 20 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#381Willem BierwertzPeriod: 1927“Hoeve”. Olieverf op doek.
“Ferme”. Huile sur toile.No longer availableOnline onlyDim. 41 x 55 cmEstimate: € 40 / 50 -
#275Abel Cracco”Zuiders landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1959.
”Paysage du Midi”. Huile sur toile. Signée et datée 1959.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 36 cmEstimate: € 120 / 200 -
#273Marie Ingels-PauwertPeriod: 1864-1960“Stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 64 cmEstimate: € 150 / 250 -
#272Jean Poulain“Zuiders landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage du Midi”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 36 x 64 cmEstimate: € 120 / 180 -
#377Volkers“Stilleven met hortensia’s”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux hortensias”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 28 cmEstimate: € 120 / 200 -
#378Ignace KennisPeriod: 1888-1973“Tuinzicht vanuit een interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de jardin par une fenêtre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#310J. de Bruyn“Abstract stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte abstraite”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 54 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#286Alice Frey“Stilleven met groenten”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1943.
“Nature morte aux légumes”. Huile sur toile. Signée et datée 1943.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 50 cmEstimate: € 300 / 400 -
#290Roman Zuzuk“Drinkende man en vis met kippen” en “Maskerade”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘99. We voegen er derde werk aan toe: “Man met vis”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1999.
“Homme buvant et poisson aux poules” et “Mascarade”. Aquarelles sur papier. Signées et datées ‘99. nous y ajoutons une troisième: “Homme et poisson”. Huile sur toile. Signée et datée 1999.No longer availableOnline onlyDim. 17 x 24 cmEstimate: € 200 / 240 -
#333Antoinette Le BretonPeriod: 1888-1954“Koeien in de wei”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine herstellingen.
“Vaches dans le Pré”. Huile sur toile. Signée. Petites réparations.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 93 cmEstimate: € 300 / 400 -
#383Mary KennisPeriod: 1899 - 1965“Stilleven met uien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux oignons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 45 cmEstimate: € 80 / 100 -
#328M. HottotEen lente- en een herfstlandschap. Olieverf op karton. Gesigneerd.
Paysage de printemps et paysage d’automne. Huile sur carton. Signés.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 53 cmEstimate: € 30 / 50 -
#373Mireille Dabée“Griffuzoïde”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1986.
“Griffuzoïde”. Huile sur carton. Signé et daté 1986.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 49 cmEstimate: € 40 / 70 -
#369Rik WeggePeriod: 1923 - 2009“Portret van de dochter van de kunstenaar”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“La fille de l’artiste”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 58 x 48 cmEstimate: € 60 / 80 -
#276Ferdinand De PrinsPeriod: Brecht 1859 - Reet 1908“Winters landschap met meer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage hivernal au lac”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 41 cmEstimate: € 180 / 240 -
#324S. Meusel“Jongen met hond”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd.
“Garçon et son chien”. Huile sur panneau. Monogrammé.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 56 cmEstimate: € 60 / 80 -
#384Petrus MertensPeriod: 1919 - 1986“Landschap met hoeves bij ondergaande zon”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage aux fermes au crépuscule”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#371Constant TroyonPeriod: 1810-1865“Landschap met hoeve bij de rivier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage à la ferme au bord d’une rivière”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#271G. Springael“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1888. Kleine beschadigingen.
”Nature morte aux fruits”. Huile sur toile. Signée et datée 1888. Petits dégâts.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 53 cmEstimate: € 40 / 60 -
#370R. Collon“Stilleven met bloemen en fruit”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs et aux fruits”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 47 x 37 cmEstimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#98Saint LouisEen karaf van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Carafe en cristal taillé incolore. Avec marque.No longer availableOnline onlyDim. h: 37 cmEstimate: € 25 / 40 -
#135Een vaas van Imariporselein.
Vase en porcelaine d’Imari.No longer availableOnline onlyDim. h: 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#14Vijf diverse blauw en witte borden en een grote polychrome Delftse schotel. Evenals een polychroom tegeltje.
Cinq assiettes diverses en bleu et blanc et un grand plat polychrome de Deflt. Ainsi qu’un carreau polychrome.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#166Een bronzen lampenvoet met een bloemenvormige kap. Beschadigd.
Un pied de lampe en bronze avec abat-jour en forme de fleur. Dégâts.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#54“De kroning van Maria”. een bronzen bas-reliëf. XIXe eeuw.
”Le couronnement de la Vierge Marie.”Un bas relief en bronze. XIXième siècle.No longer availableOnline onlyDim. 31 x 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#289Henri Roidot“De Ploeg” en “Vijverzicht”. Twee tekeningen in Oost-Indische inkt. Gesigneerd.
”La charrue” & “Vue sur l’étang”. Deux dessins à l’encre de Chine. Signées.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#382Vic Van Berckelaer“Portret van een jongetje”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Portrait d’un petit garçon”. Technique mixte sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 33 x 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#20Een art deco vaas van Booms glas.
Vase art déco en verre de Boom.No longer availableOnline onlyDim. H. 29 cmEstimate: € 240 / 360 -
#7Twee paar kandelaars van rood koper.
Deux paires de bougeoirs en cuivre rouge.No longer availableOnline onlyDim. h: 21 & 28 cmEstimate: € 20 / 24 -
#233Een fragment tapisserie, vermoedelijk de bekleding van de zitting van een stoel, met een mythologische scène versierd. XVIIde eeuw en recenter vergroot en opgespannen op een houten raam.
Fragment de tapisserie, probablement pour la couverture d’une siège, représentant une scène mythologique. XVIIe siècle, récemment élargie et mise sur un cadre en bois.No longer availableOnline onlyDim. 41 x 47 cmEstimate: € 100 / 150 -
#367“Artiste au Chevalet”. Een ets toegeschreven aan Kurt Peizer.
“Artiste au chevalet”. Eau-forte attribué à Kurt Peiser.No longer availableOnline onlyDim. 17 x 13 cmEstimate: € 50 / 100 -
#82Een dekselvaas van Gouda-aardewerk met een meerkleurig bloemendecor.
Vase couvert en poterie de Gouda à décor de fleurs polychromes.No longer availableOnline onlyDim. h: 48 cmEstimate: € 30 / 50

