Other lots by Timmermans
-
#53Felix TimmermansPeriod: 1886 - 1947
Pallieterkalender van het jaar 1928.
Calendrier Pallieter , 1928.No longer availableDim. 33 x 19 cmEstimate: € 60 / 80 -
#14Felix TimmermansPeriod: 1886 - 1947
Vier diverse prenten. Evenals een tekening van Fred Bogaerts (16 x 24 cm).
Quatre estampes divers. Et un dessin par Fred Bogaerts. (16 x 24 cm).No longer availableDim. 15 x 15 cm en kleinerEstimate: € 40 / 60 -
#24Felix TimmermansPeriod: 1886 - 1947
Zes kleurenprenten. Gesigneerd.
Six estampes en couleurs. Signées.No longer availableDim. 16,5 x 16,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#362Felix TimmermansPeriod: 1886 - 1947
“Dorp”. Kleurpotlood op papier. Gesigneerd.
”Village”. Crayon couleur sur papier. Signé.No longer availableDim. 19 x 23 cmEstimate: € 50 / 80 -
#29Felix TimmermansPeriod: 1886 - 1947
Errata: “Begijnhof”. Druk op papier - Geen tekening!
”Béguinage”.No longer availableDim. 24 x 21 cmEstimate: € 40 / 20
Similar lots by type
-
#748
Een handgeschilderde Chinese scroll met een voorstelling van twee oude mannen bij een meer. Inkt op papier.
Un scroll chinois peint à la main représentant deux vieux hommes auprès d’un lac. Encre sur papier.No longer availableDim. 131,5 x 51 cmEstimate: € 60 / 100 -
#432Eugène VerboeckhovenPeriod: 1798 - 1881
“Studie van geiten en schapen”. Potlood op papier. Gemonogrammeerd.
”Etude de moutons et de chèvres”. Crayon sur papier. Monogramme.No longer availableDim. 12 x 15 cmEstimate: € 100 / 120 -
#709William Degouve de NuncquesPeriod: 1867 - 1935
“De violist”. Potlood op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd ‘19.
”Le violoniste”. Crayon sur papier. Monogramme et daté ‘19.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 50 / 80 -
#69
“Oever”. Gouache op papier. Draagt handtekening ‘Henri Martin’.
“Bords de l’étang”. Gouache sur papier. Porte une signature “Henri Martin”.No longer availableDim. 30 x 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#332Ripa
“Zicht op Parijs”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1952.
”Vue sur Paris”. Huile sur toile. Signée et datée 1952.No longer availableDim. 44 x 36 cmEstimate: € 50 / 70 -
#439Henri EvenepoelPeriod: 1872 - 1899
“Oude blinde man”. Een studietekening, pen op papier. Gemonogrammeerd.
”Vieil homme âgé”. Une étude , pointe sèche sur papier. Monogramme.No longer availableDim. 8 x 8,5 cmEstimate: € 150 / 180 -
#424
“Vrouwelijk naakt”. Kleurpotlood op papier. Draagt handtekening ‘Rassenfosse 1924’.
”Nu féminin”. Crayons de couleurs sur papier. Porte la signature: ‘Rassenfosse 1924’.No longer availableDim. 24 x 14 cmEstimate: € 100 / 120 -
#454Emmanuel NotermanPeriod: 1808 - 1863
“Nobele honden”. Potlood op papier. Gemonogrammeerd.
”Chiens de noblesse”.Crayon sur papier. Monogramme.No longer availableDim. 12 x 16 cmEstimate: € 100 / 120 -
#758
Een handgeschilderde Chinese scroll met een afbeelding van een bok. Inkt op papier. Vochtvlekken.
Un scroll chinois peint à la main représentant un bouc. Encre sur papier. Tâches d’humidité.No longer availableDim. 131 x 34,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#429J. Seghers
Een reeks van vijf landschappen, inkt op papier. Gesigneerd. Omstreeks 1900.
Une série de cinq paysages, encre sur papier. Signés. +- 1900.No longer availableDim. 14 x 19 cmEstimate: € 30 / 50 -
#79Harry PrenenPeriod: 1915 - 1992
“Winteravond”. Een gewassen pentekening. Gesigneerd en gedateerd 1960.
”Soirée hivernale”. Un dessin lavis à pointe sèche. Signé et daté 1960.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#792Lode Bosmans
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 85 cmEstimate: € 80 / 100 -
#364De Linée(?)
“Zicht op Parijs”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1939.
”Vue sur Paris”. Une aquarelle. Signée et datée 1939.No longer availableDim. 26 x 35 cmEstimate: € 40 / 80 -
#799Pol MaraPeriod: 1920-1998
“Personages”. Litho. Gesigneerd.
”Personnages”. Une lithographie. Signée.No longer availableDim. 60 x 85 cmEstimate: € 200 / 220 -
#124Gerard Cox
“Heidelandschap”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Paysage de bruyères”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 43 x 33,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#422Henri Evenepoel
“Personages”. Een studietekening op papier. Gesigneerd.
”Personnages”; Une étude sur papier. Signé.No longer availableDim. 22 x 20 cmEstimate: € 100 / 150 -
#802Roger Somville
“Personages”. Litho. Gesigneerd.
”Personnages”. Une lithographie. Signée.No longer availableDim. 69 x 49 cmEstimate: € 100 / 120 -
#372
“De Leurder”. Een man presenteert zijn waren aan een gezin in een landelijk interieur. Oost-Indische inkt op papier. Gesigneerd.
”Le Colporteur”. Un homme présente sa marchandise à une famille dans un intérieur rural. Encre de Chine sur papier. Signé.No longer availableDim. 78 x 62 cmEstimate: € 25 / 30 -
#623
Een handgeschilderde Chinese scroll met tekens. Inkt op papier.
Un scroll chinois peint à la main, représentation de signes. Encre sur papier.No longer availableDim. 124 x 62 cmEstimate: € 200 / 240 -
#754Dries Van den BroeckPeriod: 1923 - 1995
“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Composition”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 85 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#787
Twee kopjes en twee schoteltjes van Chinees porselein met capucinedecor.
Deux tasses et sous-tasses en porcelaine chinoise, décor Capucine.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#392
“Stilleven met koffiekan en haring”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
”Nature morte, hareng et cafetière”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 64 x 55 cmEstimate: € 50 / 80 -
#170
Een 14 karaats geel gouden schakelarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct.
Un bracelet à maillons en or jaune 14 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 3 ct.No longer availableDim. 22,08 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#176
Een Louis Philippe secretaire van mahoniehoutfineer met twee paneeldeuren onder het klapblad en bovenaan een lade en doucine onder het marmeren blad.
Un secrétaire à abattant Louis Philippe en bois de placage acajou à deux portes pleines sous la tablette et un tiroir et une doucine sous la tablette.No longer availableDim. 153 x 105 cmEstimate: € 200 / 240 -
#354Hipolit MaikowskiPeriod: 1885 - 1963
“Vissersboten in de haven van Oostende”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Bateaux de pêche , Ostende”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 18x 24 cmEstimate: € 200 / 300 -
#150
Een 18 karaats wit gouden ketting met schelpvormige hanger en bijpassende oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct. en twee parels.
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif en forme de coquillage et boucles d’oreilles assorties serties de diamants ayant un poids total de ± 3 ct et deux perles.No longer availableDim. 33,42 gEstimate: € 1500 / 800 -
#464Gränna Glasbruk
Een set mondgeblazen polychroom kristallen glazen en een karaf. Zweeds, naar Italiaans voorbeeld.
Une série de verres en cristal soufflés à la bouche et une carafe. Travail suisse, d’après un exemple italien.No longer availableDim. h: 22 en 11 cmEstimate: € 30 / 40 -
#345
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. een robijn van ± 0,20 ct. en een smaragd van ± 0,25 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct et d’un rubis de ± 0,20 ct et une émeraude de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 3,22 gEstimate: € 550 / 650 -
#197
“Labradora”. Beeld gesigneerd Miro en genummerd 100/2500. Met certificaat.
”Labradora”. Une statue signée Miro et numérotée 100/2500. Avec certificat.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 200 / 250 -
#777
“Collection S. Bing” - Complete catalogus van de Oosterse collectie. In 6 delen en met originele kaft.
”Collection S. Bing - Complete catalogus van de oosterse collectie”. En six volumes et couvertures d’origine.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#516Hamadan
Een handgeknoopt wollen karpet. Iran.
Une carpette en laine nouée main. Iran.No longer availableDim. 154 x 109 cmEstimate: € 40 / 60 -
#859
Een lot wagons voor spoortype HO:- Märklin - Duitse goederenwagon met transformator van AEG.- Märklin - Lange open goederenwagon. - Märklin - Korte open goederenwagon.- Märklin - D-trein-rijtuig. In originele doos.- Jouef - Pullman rijtuig. in originele doos.
Un lot de wagons pour rails type HO/- Märklin -Wagon marchandise avec transformateur AEG.- Märklin - Long wagon marchandise.- Märklin - Court wagon marchandise ouvert.- Märklin - Wagon passager D; Emballage d’origine.- Jouef - Wagon passagers Pullman. Emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 80 / 120