Similar lots by type
-
#214Lucien FrankPeriod: 1857 - 1920
“Havengezicht bij nacht”. Gemengde techniek op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur le port, nocturne”. Techniques mixtes sur panneau. Signé.No longer availableDim. 36 x 22 cmEstimate: € 350/450 -
#229Charles LebonPeriod: 1906-1957
“Bosriviertje”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan.
”Petit cours d’eau près de la forêt” Huile sur toile. Signature en bas à droite.No longer availableDim. 27 x 34 cmEstimate: € 180/240 -
#664Jan Laenen
“De thee drinkende dame”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Dame buvant du thé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#832
“Schapen en geiten”’. Olieverf op paneel. Vlaamse school, XIXe eeuw. Niet gesigneerd.
”Moutons et chèvres”. Huile sur panneau. Ecole flamande, XIXième siècle. Pas de signature.No longer availableDim. 26 x 29 cmEstimate: € 100/150 -
#219
“Man met brief”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Madou.
”Homme et lettre”. Huile sur toile. Attribué à Madou.No longer availableDim. 18 x 15 cmEstimate: € 240/300 -
#184
“Duinenlandschap”. Olieverf op doek. Gemonogrameerd ‘A G’.
”Paysage de dunes”. Huile sur toile. porte le monogramme ‘A G’.No longer availableDim. 45 x 55 cmEstimate: € 120/200 -
#824
“Stilleven met haringen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd ‘De Kat’.
”Nature morte, harengs”. Huile sur panneau. Porte la signature ‘De Kat’.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200/300 -
#232Franz De VadderPeriod: 1862 - 1932
“Paardenkar in een heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1910.
”Charrue et Bruyère”. Huile sur toile. Signée et datée 1910.No longer availableDim. 36 x 53 cmEstimate: € 150/200 -
#672F. Mestdagh
“XVIIIe eeuws tafereel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Recent werk.
”Scène du XVIIIième siècle”. Huile sur panneau. Signé. travail récent.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#429
“Compositie”. Olieverf op papier. Draagt handtekening.
”Composition”. Huile sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 11,5 x 8 cmEstimate: € 100/120 -
#689Jules DuboisPeriod: 1888 - 1958
“Vrouwenportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Portrait de femme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 42 x 34 cmEstimate: € 100/120 -
#669G. Pynaert
“Schipper”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Marin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#820
“Compositie”. Olieverf op doek. Draagt handtekening ‘Ombar’.
”Composition”. Huile sur toile. Porte la signature ‘Ombar’.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 400/500 -
#187Conrad HoffPeriod: 1816 - 1883
“Nachtelijke marine”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Marine nocturne”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 17 x 34 cmEstimate: € 360/400 -
#224John LinnellPeriod: 1792 - 1882
“Engels heuvellandschap met figuren”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd. Volgens bijgevoegd expertiserapport dateerd het werk van 1839.
”Paysage de collines et figures”. Huile sur toile marouflée. Signée. Datée 1839 d’après le rapport d’expertise joint.No longer availableDim. 30 x 50 cmEstimate: € 300/500 -
#207Kurt PeiserPeriod: 1887-1962
“Het schoonmaken van de boeg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Le nettoyage de la proue”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 400/600 -
#828
“St. Joris en de draak”. Olieverf op doek. Kleine perforatie. Achteraan gedateerd 1848.
”St. Georges et le dragon”. Huile sur toile. Petite perforation. Datée à l’arrière 1848.No longer availableDim. 53 x 42 cmEstimate: € 80/120 -
#172Jean HodruPeriod: 1870 - 1932
“Duinenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur les dunes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 80 cmEstimate: € 200/240 -
#197Otto EerelmanPeriod: 1839 - 1926
“Twee paardenhoofden”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Als studie voor een groter werk. Gemonogrameerd
”Deux têtes de chevaux”. Huile sur toile marouflé. Etude pour un travail plus important. Porte un monogramme.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 1200/1400 -
#729L. Verheyen
“Begijnhof te Lier”. Gesigneerd.
”Béguinage à Lier”. Signé.No longer availableDim. 67 x 49 cmEstimate: € 70/80 -
#194
“Personages in een uitgestrekt rivierlandschap”. Olieverf op doek. Herdoekt. Toegeschreven aan B.C. Koekkoek.
”Personnages dans un paysage fluvial étendu”. Huile sur toile. A été rentoilé. Attribué à B.C. Koekkoek.”No longer availableDim. 64 x 90 cmEstimate: € 1500/2000 -
#174Koers
“Hoeve aan een waterloop met een molen in de achtergrond”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Restauratie.
”Fermette auprès d’un cours d’eau et moulin sur l’arrière plan”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 60/100 -
#764Leo JordaensPeriod: 1944-2000
“Vissersboten” & “Hooimijten”. Olieverf op board. Gesigneerd rechts bovenaan.
”Bateaux de pêche” et “Meules de foin”. Huile sur carton. Signé à droite au dessus.No longer availableDim. 37 x 42 cmEstimate: € 30/50 -
#217Théodore FourmoisPeriod: 1814 - 1871
“De watermolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd links onderaan.
”Le moulin à eau”. Huile sur toile. Signature à gauche en bas.No longer availableDim. 33 x 51 cmEstimate: € 400/600
Other lots in this auction
-
#226
Een cylinderbureau in mahoniehoutfineer met onderaan negen laden, bovenaan een grote en twee kleine laden boven het rolluik. XIXe eeuw, twee poten gerestaureerd en schade aan het fineer.
Bureau à cylindre en placage d’acajou. Le bas ouvrant à neuf tiroirs, le dessus à un grand et deux petits tiroir au dessus du volet. XIXe siècle. Deux pieds restaurés et dégâts au placage.No longer availableDim. b: 136 cmEstimate: € 300/500 -
#606
Een tweeledig meubel met twee paneeldeuren.
Un meuble à deux corps à deux portes panneaux.No longer availableDim. 222 x 104 x 60 cmEstimate: € 100/160 -
#290
Een halssnoer van malachiet met een zilveren hanger 925 ‰ en malachiet.
Un collier en malachite et pendentif en argent 925 ‰ et malachite.No longer availableEstimate: € 200/250 -
#396
Drie eikenhouten gigognetafeltjes in regencestijl.
Trois tables gigognes en chêne, style Régence.No longer availableDim. b: 35, 45 & 55 cmEstimate: € 30/50 -
#51
Een lot Franstalige boeken:- “Le palais de Fontainebleau” Een fotoboek.- “L’Aiglon”. 1900.- “La Belgique Illustrée”. 1913.- “Larousse des sciences”. 2 delen. 1933.- “Dictionaire national”. 1883.
Un lot de livres en Français:- “Le palais de Fontainebleau” Een album aux photos.- “L’Aiglon”. 1900.- “La Belgique Illustrée”. 1913.- “Larousse des sciences”. 2 volumes. 1933.- “Dictionaire national”. 1883.No longer availableEstimate: € 25/40 -
#703
Een Chinees porseleinen schaaltje.
Un petit plat en porcelaine de Chine.No longer availableDim. l.27,50 cmEstimate: € 80/100 -
#359
Een art deco koffiestel van verzilverd metaal, bestaande uit een koffiepot, melkkannetje en een suikerpot. Op dienblad met hoornen handvatten.
Un service à café Art Déco en métal argenté, comprenant une cafetière, un pot à lait et un sucrier. Sur un plateau à poignées en corne.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#106
Een paar eikenhouten crapeauds in Lodewijk XV-stijl, bekleed met groen fluweel.
Deux crapauds en chêne , style Louis XV, revêtement de velours vert.No longer availableEstimate: € 160/220 -
#769Hydrographic Office U.S. Navy
Een partij van 9 gedetailleerde nautische kaarten uit diverse jaren van de XXste eeuw. “Saint-Helena”. 2e Ed. 1924. “Marianas”. 9e Ed. 1921. “Pt. Arguello to San Isidro Pt”. 1e Ed. 1928. “North Coast of Brazil”. 4e Ed. 1939. “Marshal Islands Southern Part”. 1e Ed. 1924. “Booby Island to Albany Pass”. 2e Ed. 1927. “Anchorages in Aniwa Wan”. 1e Ed. 1924. “Bahia Honda”. 11e Ed. 1934. “Canal Chacao - Chile”. 1e Ed. 1924.
Un lot de cartes nautiques du XXième siècle, années différentes:“Saint-Helena”. 2e Ed. 1924. “Marianas”. 9e Ed. 1921. “Pt. Arguello to San Isidro Pt”. 1e Ed. 1928. “North Coast of Brazil”. 4e Ed. 1939. “Marshal Islands Southern Part”. 1e Ed. 1924. “Booby Island to Albany Pass”. 2e Ed. 1927. “Anchorages in Aniwa Wan”. 1e Ed. 1924. “Bahia Honda”. 11e Ed. 1934. “Canal Chacao - Chile”. 1e Ed. 1924.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#320
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 10,93 gEstimate: € 600/700 -
#317
Een messingen vuurkorf met bronzen haardijzer. Gedateerd 1774.
Un brasier en laiton et pare-feu en bronze. Datés 1774.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#459
Archeologische vondst van textiel met voorstelling van een mannenfiguur. Egypte, periode Amenemhet II (XIIde Dynastie). Toeschrijving door Prof. Whitham.
Une trouvaille archéologique en textile avec une représentation d’une figure masculine. Egypte, période Amenemhet II ( XIIième Dynastie). Attribution par Prof. Whitham.No longer availableDim. 6,5 x 8 cmEstimate: € 50/80