Similar lots by type
-
#174Koers
“Hoeve aan een waterloop met een molen in de achtergrond”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Restauratie.
”Fermette auprès d’un cours d’eau et moulin sur l’arrière plan”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 60/100 -
#828
“St. Joris en de draak”. Olieverf op doek. Kleine perforatie. Achteraan gedateerd 1848.
”St. Georges et le dragon”. Huile sur toile. Petite perforation. Datée à l’arrière 1848.No longer availableDim. 53 x 42 cmEstimate: € 80/120 -
#197Otto EerelmanPeriod: 1839 - 1926
“Twee paardenhoofden”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Als studie voor een groter werk. Gemonogrameerd
”Deux têtes de chevaux”. Huile sur toile marouflé. Etude pour un travail plus important. Porte un monogramme.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 1200/1400 -
#664Jan Laenen
“De thee drinkende dame”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Dame buvant du thé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#729L. Verheyen
“Begijnhof te Lier”. Gesigneerd.
”Béguinage à Lier”. Signé.No longer availableDim. 67 x 49 cmEstimate: € 70/80 -
#214Lucien FrankPeriod: 1857 - 1920
“Havengezicht bij nacht”. Gemengde techniek op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur le port, nocturne”. Techniques mixtes sur panneau. Signé.No longer availableDim. 36 x 22 cmEstimate: € 350/450 -
#184
“Duinenlandschap”. Olieverf op doek. Gemonogrameerd ‘A G’.
”Paysage de dunes”. Huile sur toile. porte le monogramme ‘A G’.No longer availableDim. 45 x 55 cmEstimate: € 120/200 -
#224John LinnellPeriod: 1792 - 1882
“Engels heuvellandschap met figuren”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd. Volgens bijgevoegd expertiserapport dateerd het werk van 1839.
”Paysage de collines et figures”. Huile sur toile marouflée. Signée. Datée 1839 d’après le rapport d’expertise joint.No longer availableDim. 30 x 50 cmEstimate: € 300/500 -
#429
“Compositie”. Olieverf op papier. Draagt handtekening.
”Composition”. Huile sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 11,5 x 8 cmEstimate: € 100/120 -
#669G. Pynaert
“Schipper”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Marin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#219
“Man met brief”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Madou.
”Homme et lettre”. Huile sur toile. Attribué à Madou.No longer availableDim. 18 x 15 cmEstimate: € 240/300 -
#689Jules DuboisPeriod: 1888 - 1958
“Vrouwenportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Portrait de femme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 42 x 34 cmEstimate: € 100/120 -
#207Kurt PeiserPeriod: 1887-1962
“Het schoonmaken van de boeg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Le nettoyage de la proue”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 400/600 -
#187Conrad HoffPeriod: 1816 - 1883
“Nachtelijke marine”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Marine nocturne”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 17 x 34 cmEstimate: € 360/400 -
#820
“Compositie”. Olieverf op doek. Draagt handtekening ‘Ombar’.
”Composition”. Huile sur toile. Porte la signature ‘Ombar’.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 400/500 -
#172Jean HodruPeriod: 1870 - 1932
“Duinenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur les dunes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 80 cmEstimate: € 200/240 -
#232Franz De VadderPeriod: 1862 - 1932
“Paardenkar in een heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1910.
”Charrue et Bruyère”. Huile sur toile. Signée et datée 1910.No longer availableDim. 36 x 53 cmEstimate: € 150/200 -
#672F. Mestdagh
“XVIIIe eeuws tafereel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Recent werk.
”Scène du XVIIIième siècle”. Huile sur panneau. Signé. travail récent.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#194
“Personages in een uitgestrekt rivierlandschap”. Olieverf op doek. Herdoekt. Toegeschreven aan B.C. Koekkoek.
”Personnages dans un paysage fluvial étendu”. Huile sur toile. A été rentoilé. Attribué à B.C. Koekkoek.”No longer availableDim. 64 x 90 cmEstimate: € 1500/2000 -
#764Leo JordaensPeriod: 1944-2000
“Vissersboten” & “Hooimijten”. Olieverf op board. Gesigneerd rechts bovenaan.
”Bateaux de pêche” et “Meules de foin”. Huile sur carton. Signé à droite au dessus.No longer availableDim. 37 x 42 cmEstimate: € 30/50 -
#217Théodore FourmoisPeriod: 1814 - 1871
“De watermolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd links onderaan.
”Le moulin à eau”. Huile sur toile. Signature à gauche en bas.No longer availableDim. 33 x 51 cmEstimate: € 400/600 -
#824
“Stilleven met haringen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd ‘De Kat’.
”Nature morte, harengs”. Huile sur panneau. Porte la signature ‘De Kat’.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200/300 -
#832
“Schapen en geiten”’. Olieverf op paneel. Vlaamse school, XIXe eeuw. Niet gesigneerd.
”Moutons et chèvres”. Huile sur panneau. Ecole flamande, XIXième siècle. Pas de signature.No longer availableDim. 26 x 29 cmEstimate: € 100/150 -
#229Charles LebonPeriod: 1906-1957
“Bosriviertje”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan.
”Petit cours d’eau près de la forêt” Huile sur toile. Signature en bas à droite.No longer availableDim. 27 x 34 cmEstimate: € 180/240
Other lots in this auction
-
#694Edward Ben AvramPeriod: °1941
“De ladder naar het paradijs”. Gesigneerd en genummerd 22/250 buiten de plaat.
”L'échelle vers le paradis”. Signé et numéroté 22/250 hors planche.No longer availableDim. 42 x 30 cmEstimate: € 100/160 -
#204
“Landschap met vier figuren en runderen.” Olieverf op doek, Italiaanse school, XVIIde eeuw.
”Paysage, boeufs et quatre personnages”. Huile sur toile. Ecole italienne, XVIIième siècle.No longer availableDim. 32 x 28 cmEstimate: € 650/700 -
#205
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband met vier verschillende munten. Herdenking Rubensjaar 1977. 20 frank Leopold I 1865. Jozef I van Oostenrijk 1915.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 ct. avec quatre pièces différentes. Année Rubens 1977. 20 francs Léopold I 1865. Joseph I d’Autriche 1915.No longer availableDim. 69,80 g Ø 2 cmEstimate: € 1600/1800 -
#285
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met twee diamanten oude slijp van ± 0,10 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct. serties de deux diamants ancienne taille ayant un poids total de +- 0,10 ct.No longer availableDim. 3,75 gEstimate: € 100/150 -
#122Theo BogaertPeriod: 1915 - 2000
“Vrouw met bloemen in een Kempisch landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Femme aux fleurs dans un paysage des Campines”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 80/120 -
#786
Een paar gesculpteerde armstoelen in Lodewijk XV-stijl, bekleed met groen fluweel.
Une paire de fauteuils, style Louis XV, revêtement en velours vert.No longer availableDim. H. 86 cmEstimate: € 100/160 -
#480
Een bergère van witgepatineerd hout met bekleding van olijfgroen fluweel.
Une bergère en bois blanc patiné, revêtement en velours vert olive.No longer availableDim. H. 80 cmEstimate: € 60/100 -
#743
Een juwelenkistje van exotisch hout met een marqueteriedecor en met inlegwerk van parelmoer. Binnenin bekleed met glanzend grijs fluweel. Met sleutel. Eind XIXe eeuw.
Boîte à bijoux en bois exotique, décor de marqueteries avec incrustations de nacre. L’intérieur a velours gris perle. Ave sa clef. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. 27,5 x 20 cmEstimate: € 80/1290 -
#390
Een drie rijen parelhalssnoer van malachiet.
Un collier de perles et malachite à trois niveaux.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#503
Een Chinese bloempot op sokkel.
Un pot à fleurs chinois sur socle.No longer availableDim. Ø 29,50 cmEstimate: € 130/150 -
#759Hydrographic Office U.S. Navy
Een partij van 9 gedetailleerde nautische kaarten uit diverse jaren van de XXste eeuw. “New Guinea - North West Coast”. 2e Ed. 1927. “Ports between Timor & New Guinea”. Ed. 1925. “Marshall Islands, Central Part’. Ed. 1924. “Woodlark Island”. Ed. 1925. “Colombia, Santa Marta Bay”. Ed. 1921. “Dominican Republic, Monte Christi Bay”. Ed.1931. “Borneo, West Coast”. Ed. 1926. “Nova Scotia, South Coast. Cape Sable to Yarmouth”. 16e Ed. 1933. “North East Coast of Guiana. Orinoco river to Point Gorabal”.(..)
Un lot de neuf cartes nautiques, XXième siècle, années différentes:“New Guinea - North West Coast”. 2e Ed. 1927. “Ports between Timor & New Guinea”. Ed. 1925. “Marshall Islands, Central Part’. Ed. 1924. “Woodlark Island”. Ed. 1925. “Colombia, Santa Marta Bay”. Ed. 1921. “Dominican Republic, Monte Christi Bay”. Ed.1931. “Borneo, West Coast”. Ed. 1926. “Nova Scotia, South Coast. Cape Sable to Yarmouth”. 16e Ed. 1933. “North East Coast of Guiana. Orinoco river to Point Gorabal”. 42e Ed. 1939.(..)No longer availableEstimate: € 80/120 -
#64Albert Zamarra
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 180/220