Similar lots by type
-
#609“Zeilboten op het water”. Olieverf op board. Gesigneerd.
"Voiliers sur l'eau". Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#619Bernard Ruysbroek“Terug naar den stal, Brasschaat”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Retour à l'écurie, Brasschaat." Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#529Karel VerschootenPeriod: 1910 - 1993“Heidezicht te Kalmthout”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1979.
Heidezicht à Kalmthout. Huile sur toile. Signée et datée 1979.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 50 / 80 -
#532“Huisje bij een meertje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Maison au bord d'un lac". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 40 / 60 -
#459M. Ellens“Massa”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘90.
"Masse". Technique mixte sur papier. Signé et daté '90.No longer availableDim. 37 x 32 cmEstimate: € 100 / 120 -
#534I. Dehouck“Hoeves”. Olieverf op board/ papier. Gesigneerd.
"Fermes". Huile sur carton/papier. Signé.No longer availableDim. 23,5 x 31 cmEstimate: € 75 / 100 -
#540“L’union fait la force”. Een verzilverd metalen zakhorloge met afbeelding op de achterkant. Souvenir de l’indépendance. 1830-1905.
"L'union fait la force". Une montre de poche en métal argenté avec une image au dos. Souvenir de l'indépendance. 1830-1905.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#449M. Ellens“Massa”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘91.
"Masse". Technique mixte sur papier. Signé et daté '91.No longer availableDim. 50 x 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#130Titus Genève SwissEen 18 K geelgouden herenhorloge met lederen polsband.
Une montre pour homme en or jaune 18 ct avec un bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#620Een 18 K witgouden ring bezet met een robijn van +- 0,15 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van+- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un rubis de +- 0,15 ct et de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 2,32 gEstimate: € 300 / 400 -
#182“Romantisch landschap met vee”. Olieverf op doek. Enkele restauraties. XIXe eeuw.
Paysage romantique avec du bétail. Huile sur toile. Quelques restaurations. XIXème siècle.No longer availableDim. 62 x 89 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#394Albert Hulstaert“Vissersboot op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Bateau de pêche sur la plage". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 70 cmEstimate: € 70 / 100 -
#194Stein“Hollands winterlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Paysage d'hiver hollandais". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 100 / 120 -
#444Charles Louis La SallePeriod: 1938“Damesportret”. Pasteltekening op doek. Gesigneerd.
"Portrait de dame". Dessin au pastel sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 cm x 100 cmEstimate: € 80 / 100 -
#209Lode Verhoeven“Landelijk vergezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 48 x 66 cmEstimate: € 50 / 70 -
#189Felix EyskensPeriod: 1882 - 1986“Herfstzicht met boerenpaarden bij een hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue d'automne avec des chevaux de ferme devant la ferme". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 102 cmEstimate: € 120 / 200 -
#484Lode Bosmans“Boom naast het veld”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Arbre à côté du champ". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 54 cmEstimate: € 80 / 120 -
#464Francis Busschots“Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage d'hiver". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#184Felix EyskensPeriod: 1882 - 1986“Landweg met paard en kar”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Route de campagne avec cheval et charrette". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 125 cmEstimate: € 120 / 200 -
#174Napoléon François GhesquierePeriod: 1812 - 1862“De schilder in zijn atelier”. Olieverf op mahoniehouten paneel. Gesigneerd en gedateerd 1852 (?).
Le peintre dans son atelier. Huile sur panneau d'acajou. Signée et datée 1852 (?).No longer availableDim. 38 x 30 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#354“Zicht met bomen aan water”. Vier schilderijen olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd
"Vue avec des arbres sur l'eau". Quatre tableaux huile sur toile. Signées illisiblement.No longer availableDim. 24 x 32 cm & 32 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#204Alfred Jacques VerwéePeriod: 1838 - 1895“Schaap in een landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. XIXe eeuw.
"Mouton dans un paysage". Peinture à l'huile sur panneau. Signé. XIXème siècle.No longer availableDim. 24 x 32 cmEstimate: € 200 / 300 -
#192Felix EyskensPeriod: 1882 - 1986“Weidezicht met koeien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de la pâturage avec des vaches". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 100 cmEstimate: € 120 / 200 -
#482Jef Leener“Boeren erf in de winter”. Olieverf op gemaroufleerd doek op karton. Gesigneerd.
"La cour du fermier en hiver". Huile sur toile marouflée sur carton. Signée.No longer availableDim. 37 x 45 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#496Bochara YomudAntiek wollen karpet met geometrisch motief. Handgeknoopt.
Tapis ancien en laine à motif géométrique. Noué à la main.No longer availableDim. 165 X 105 cmEstimate: € 75 / 100 -
#47Capodimonte“De rekenles”. Een groep van meerkleurig biscuit. Ontwerp Rori. Gemerkt.
"Les comptes". Un groupe de biscuit multicolore. Conception Rori. Marqué.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#490Een 18 K geelgouden ring bezet met een ovale aquamarijn van +- 0,50 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie d'une aigue-marine ovale de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 2,05 gEstimate: € 200 / 250 -
#457Denise“Liggend naakt.” Sculptuur in gips. Gesigneerd.
“Nu couché”. Sculpture en plâtre. Signée.No longer availableDim. 22 x 47 x 16Estimate: € 25 / 35 -
#588Goebel, Germany“Hoffentlich schneit's bald wieder”. Een paar beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 2036. Eerste uitgave 1999.
“Hoffentlich schneit's bald wieder”. Une paire de statuettes en biscuit polychrome de la série de M.I. Hummel. Marque sous la base No. 2036. Première édition 1999.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 35 / 45 -
#278Val Saint LambertEen kleine vaas van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt met label en onderaan. Genummerd M.P.U. 84/662.
Petit vase en cristal taillé et doublé rouge. Marqué avec étiquette et en bas. Numéroté MPH 84/662.No longer availableDim. h: 16,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#197J. DuquetEen bronzen haan met goudkleurig patina. Gesigneerd. Eerste helft XXe eeuw. We voegen er een soortgelijk vogeltje op rood marmeren sokkeltje aan toe.
Coq en bronze à patine dorée. Signé. Première moitié du XXe siècle. Nous ajoutons un oiseau similaire sur un socle en marbre rouge.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 120 / 200 -
#320Swarovski Lourdes“Ghirelli”. Een paternoster en twee tientjes opgebouwd met kristallen van Swarovski en tussenstukken van 925‰ zilver. In originele doosjes en met certificaat.
"Ghirelli". Un chapelet et deux dizaines composés de cristaux Swarovski et d'entretoises en argent 925‰. Dans les boîtes d'origine et avec certificat.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#94Lepic“Markttafereel te rue Colincourt bij Montmartre”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Scène de marché rue Colincourt près de Montmartre". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 100 / 150 -
#21“Muze”. Een meerkleurig Duits porseleinen beeldje. XIXe eeuw. Schade aan een teen en een hand.
"Muse". Une figurine en porcelaine allemande multicolore. XIXème siècle. Dégât à un orteil et à une main.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#106Een grote tweedeurskast.
Une grande armoire à deux portes.No longer availableDim. 200 x 120 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#655SaksenEen dansend paar met druiventrossen als allegorie op de oogst.
Un couple dansant avec des grappes de raisin comme allégorie des vendanges.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 200 / 240

