Similar lots by type
-
#364Edmond Van DoorenPeriod: 1896-1965
Een lot van 2 oude schoolkaarten door P. Sougy, imprimé en France, de ene van 1948, de andere uit 1950.
"Old city". An etching, signed and numbered 34/150 outside the plate. -
#117Lino Sabattini
Een theeset in verzilverd metaal bestaande uit een theekan, een vaas, een melk- en suikerpot en een schaal, gemerkt Christofle France, Collection Gallia door Lino Sabattini ontworpen. Ca. 1950. Toegevoegd een cassette met een vork, 2 lepels en een servetring.
-
#8Gabriels Biljarts
Een paar vintage carambole keuen, waarvan 1 gemerkt Imperator - René Gabriels. In lederen draagkoker. Lederen strip naar het slotje gescheurd.
-
#47
“Levensboom”, een abstract kunstwerk in gesmeed staal, medio jaren 60. Niet gesigneerd.
-
#48
Een vaas in Booms glas, ontwerp door Paul Heller.
-
#3Emirober
Een lot van 4 plastic Beatles, ca 1960 uit de reeks Beatlemania geproduceerd door Emirober.
-
#81Val Saint Lambert
Een lot bestaande uit een kristallen coupe met geslepen detail en onderaan gemerkt. En een kristallen bonbonnière met label.
-
#37View-Master Sawyer’s Inc
Een vintage View-Master 3-Dimension Model-E in originele doos met 13-tal thema’s, waaronder Mighty Mouse, Bonanza, etc.
Place a bid ›Estimate: € 50 / 75 -
#111Roberta De Camerino
Een vintage kalfslederen handtas. Gemerkt.
-
#323Minolta, Paillard Bolex
Een lot vintage foto en filmmateriaal bestaande uit een Minolta SRT-303 met Vivitar 28mm lens, een Minolta SRT-100X met MC Rokkor PF 50 mm 1:1.7 lens, een Upsilon tele-zoom 90-190mm 1:5.8, een Eyemik 200mm 1:3.5, een minolta rokkor 58mm 1:1.4 en een Paillard Bolex B8 met een Yvar 13mm 1:1.9 lens. Toegevoegd een vintage lichtmeter.
Place a bid ›Estimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#140
Een 18 kt roze gouden ring bezet met een centrale rookkwarts van +- 12 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,26 ct.
-
#240
Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,72 ct.
-
#61Goebel - M.I. Hümmel
Een 8-delig kerststalletje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt.
Place a bid ›Estimate: € 100 / 150 -
#19
Een lot filmaffiches met o.a. “The man with the golden gun”, “Time bandits”, “I am for the hippopotamus”, “the young master”, ...
-
#88
Een lot antiek messing en verzilverde items, bestaande uit een drinkfles, een lunch box en een waterkan, afkomstig uit Sarajevo. Bijgvoegd een Marrokaans suikerdoosje met verguld deksel.
-
#108Disney
Een vintage serie Disney boekjes in originele standaard. Bestaande uit; Donald Duck “Heeft Pech, Als Piloot, Moeilijkheden” & Mickey Mouse “In de wereld der toekomst, En de wonderdoos, En het geheim van v/d Lazy Daisy Ranch”. Enkele plaatsen herstelling met tape.
Place a bid ›Estimate: € 200 / 300 -
#118
Een Franse hoorn in geel koper met bijhorende beschermkoffer. Fach Premium FPH-102.
-
-
-
#280
Een 18 karaats geelgouden ring bezet met twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18 karat yellow gold ring set with two brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct. -
#110
Een 18 kt witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,93 ct.
-
#103
Een antieke tempelsteen met nis, vermoedelijk Aziatisch.