Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Blauwtje Lopen”. Een schilderij, olieverf op doek. Acheteraan gesigneerd en gedateerd ‘91.
Wilbert Doorakkers

“Blauwtje Lopen”. Een schilderij, olieverf op doek. Achteraan gesigneerd en gedateerd ‘91.

"Blauwtje Lopen". A painting, oil on canvas. Signed and dated '91 on the back.
Dim. 50 x 54cm
SKU: 2410230444.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 25 October 2023 19:00
Catalogue #444
Estimate: € 150 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #379
    Sergio Zaffanello

    ‘Zicht op huizen’, olieverf op koperen plaat, gesigneerd en met certificaat door Sergio Zaffanello, gedateerd 1984.

    "View of Houses", oil on copper plate, signed and comes with certificate by Sergio Zaffanello, dated 1984.
    No longer available
    Dim. h 40 x b 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #289
    Cor Van Reken

    ‘Plas op de heide’, olieverf op doek in groenig gepatineerde vergulde kader, getekend C. Van Reken.

    "‘Pond on the heath’, oil on canvas in greenish-patinated gilded frame, signed C. Van Reken."
    No longer available
    Dim. h 50 x b 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #259
    De Koninck

    “Winterlandschap in Vlaanderen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Winter landscape in Flanders". Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #359
    Leo Jordaens
    Period: 1944-2000

    ‘5 bomen op de heide’, olieverf op paneel, getekend Jordaens.

    '5 trees on the heath', oil on panel, signed Jordaens.
    No longer available
    Dim. h 27 x b 22 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #374
    Jan de Praet

    “Dame met hoed”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan en verso gesigneerd, gedateerd 1908.

    "Lady with Hat." A painting, oil on board. Signed and dated 1908 at the bottom and on the back.
    No longer available
    Dim. 22,5 x 14cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #172
    Frans Van Tongerloo

    “Kalmthoutse Heide”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1917.

    "Kalmthout Heath". A painting, oil on canvas. Signed and dated 1917 at the bottom.
    No longer available
    Dim. 64 x 99cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #279

    “Divine intervention”. Een schilderij, olieverf op paneel. Monogram S onderaan. Onderging zware restauratie. 19e eeuws.

    "Divine intervention". A painting, oil on panel. Monogram S at the bottom. Underwent extensive restoration. 19th century.
    No longer available
    Dim. 70 x 50cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #189
    Jacobus Leonardus van der Meide

    “Le port d’Anvers”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    "Le port d'Anvers". A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 60 x 100cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #219

    ‘Schaapskudde met herder’, olieverf op doek, draagt handtekening rechts onder.

    'Sheep flock with shepherd', oil on canvas, signed lower right.
    No longer available
    Dim. h 60 x b 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #239

    ‘Dorpsgezicht’, Schelle, 1943, olieverf op board gesigneerd, draagt handtekening links onder.

    'Village View', Schelle, 1943’, oil on board, signed, bears signature lower left.
    No longer available
    Dim. h 51 x b 59 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #626
    Jos Waelkens

    Een groot formaat Vlaamse strijdvlag.

    A large-format Flemish battle flag.
    No longer available
    Dim. 280 x 280cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #234

    “Boswegel”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd, vermoedelijk “J. van Lint”.

    "Forrest road." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom, presumably "J. van Lint."
    No longer available
    Dim. 23 x 53cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #252
    Karel De Pauw

    “Brabants type”. Litho genummerd 183/250 en gesigneerd Karel De Pauw.

    "Brabant type". Lithograph numbered 183/250 and signed by Karel De Pauw.
    No longer available
    Dim. 30 x 26 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #229
    Frans Van Tongerloo

    “Hooimijten”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1913.

    "Haystacks". A painting, oil on canvas. Signed and dated 1913 at the bottom.
    No longer available
    Dim. 33 x 44,5cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #192
    Cor Van Reken

    ‘Onweerswolken boven de heide’, olieverf op doek in een vergulde kader, getekend C Van Reken.

    "Thunder clouds over the heath", oil paint on canvas in a gilded frame, signed C Van Reken.
    No longer available
    Dim. h 60 x b 80 cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #224
    Hubertus

    ‘Stilleven met fazant, duiven en fruit’, olieverf op doek, gesigneerd Hubertus en gedateerd 1936.

    'Still Life with Pheasant, Doves, and Fruit', oil on canvas, signed Hubertus and dated 1936.
    No longer available
    Dim. h 85 x b 115 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #179
    Victor Dolphyn

    “Dorpsgezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Village landscape". A painting, oil paint on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 79 x 103cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #602
    C. Vermoelen

    ‘Interieur met spelende kittens’, olieverf op doek gesigneerd C. Vermoelen.

    'Interior with playing kittens', oil on canvas signed C. Vermoelen.
    No longer available
    Dim. h 70 x b 53 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #322

    ‘Zeemeeuwen’, olieverf op doek in een witte kader getekend Y. Segers.

    "Seagulls", oil on canvas in a white frame, signed Y. Segers.
    No longer available
    Dim. h 70 x b 80 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #627

    Een gesculpteerd houten masker. Kwele Congo-Brazzaville.

    A sculpted wooden mask. Kwele Congo-Brazzaville.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #244
    Hubertus

    ‘Stilleven met fazant aan feesttafel’, olieverf op doek, gesigneerd Hubertus en gedateerd 1-11-58.

    'Still Life with Pheasant at Banquet Table', oil on canvas, signed Hubertus and dated 1-11-58.
    No longer available
    Dim. h 80 x b 110 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #182
    Frans Van Tongerloo

    “Vennezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1921.

    "Heath view". A painting, oil on canvas. Signed and dated 1921 at the bottom.
    No longer available
    Dim. 64 x 88cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #14
    Burnett

    “Straatzicht Parijs”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Street view Paris". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 39 x 29cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #304

    ‘Bloemenstilleven’, olieverf op doek in vergulde kader, draagt handtekening.

    "Flower still life", oil on canvas in a gilded frame, bears signature.
    No longer available
    Dim. h 50 x b 40 cm
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #9

    “Antwerps Straattafereel”. Een schilderij, olieverf op paneel.

    "Street scene". A painting, oil on panel.
    No longer available
    Dim. 19 x 9cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #563
    -

    Een penseelkoker van blauw en wit Chinees porselein met een drakendecor.

    A brush holder of blue and white Chinese porcelain with a dragon decoration.
    No longer available
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #12

    “Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Vlaamse School, XIXde eeuw.

    "Church Interior". Oil on canvas. Flemish School, 19th century.
    No longer available
    Dim. 33 x 29 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #262
    A. Zwanenberg

    “Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Farm view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 28 x 38cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #300

    Een 18 kt witgouden stervormige hanger met ketting bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,08 ct.

    An 18 kt white gold star-shaped pendant with chain set with brilliant-cut diamonds with a total weight of 1.08 ct.
    No longer available
    Dim. 3,40 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #249

    Een glas in loodraam met floraal en kerkelijk decor.

    A stained glass window with floral and ecclesiastical decoration.
    No longer available
    Dim. 80 x 67cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #21
    Delft

    Een lot van 3 blauw en witte Delftse vazen.

    A set of 3 blue and white Delft vases.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #53

    Een lot tinnen voorwerpen.

    A lot of pewter.
    No longer available
    Dim. 15kg
    Estimate: € 150 / 200
  • #85

    Een Frans porseleinen jardinière met floraal decor en drakenkoppen. 1 stukje van drakenoor manco.

    A French porcelain jardinière with floral decoration and dragon heads. 1 piece of dragon ear is missing.
    No longer available
    Dim. 42 x 23cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #560

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met kleine en een peervormige briljant.

    An 18 kt yellow gold ring set with small and a pear-shaped brilliant.
    No longer available
    Dim. 2,48 g
    Estimate: € 650 / 750
  • #506

    Een handgeknoopt tapijt, 375 x 265 cm.

    A hand-knotted carpet, 375 x 265 cm.
    No longer available
    Dim. 375 x 265 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #569
    Kashgai

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    A hand-knotted Oriental wool carpet.
    No longer available
    Dim. 130 x 95cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Oktober 2023

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 20 & Zaterdag 21 oktober van 10.00 tot 17.00

24 October 2023 19:00
25 October 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 October 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More