Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Blauwtje Lopen”. Een schilderij, olieverf op doek. Acheteraan gesigneerd en gedateerd ‘91.
Wilbert Doorakkers

“Blauwtje Lopen”. Een schilderij, olieverf op doek. Achteraan gesigneerd en gedateerd ‘91.

"Blauwtje Lopen". A painting, oil on canvas. Signed and dated '91 on the back.
Dim. 50 x 54cm
SKU: 2410230444.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 25 October 2023 19:00
Catalogue #444
Estimate: € 150 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #289
    Cor Van Reken

    ‘Plas op de heide’, olieverf op doek in groenig gepatineerde vergulde kader, getekend C. Van Reken.

    "‘Pond on the heath’, oil on canvas in greenish-patinated gilded frame, signed C. Van Reken."
    No longer available
    Dim. h 50 x b 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #219

    ‘Schaapskudde met herder’, olieverf op doek, draagt handtekening rechts onder.

    'Sheep flock with shepherd', oil on canvas, signed lower right.
    No longer available
    Dim. h 60 x b 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #189
    Jacobus Leonardus van der Meide

    “Le port d’Anvers”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    "Le port d'Anvers". A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 60 x 100cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #14
    Burnett

    “Straatzicht Parijs”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Street view Paris". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 39 x 29cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #172
    Frans Van Tongerloo

    “Kalmthoutse Heide”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1917.

    "Kalmthout Heath". A painting, oil on canvas. Signed and dated 1917 at the bottom.
    No longer available
    Dim. 64 x 99cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #602
    C. Vermoelen

    ‘Interieur met spelende kittens’, olieverf op doek gesigneerd C. Vermoelen.

    'Interior with playing kittens', oil on canvas signed C. Vermoelen.
    No longer available
    Dim. h 70 x b 53 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #224
    Hubertus

    ‘Stilleven met fazant, duiven en fruit’, olieverf op doek, gesigneerd Hubertus en gedateerd 1936.

    'Still Life with Pheasant, Doves, and Fruit', oil on canvas, signed Hubertus and dated 1936.
    No longer available
    Dim. h 85 x b 115 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #279

    “Divine intervention”. Een schilderij, olieverf op paneel. Monogram S onderaan. Onderging zware restauratie. 19e eeuws.

    "Divine intervention". A painting, oil on panel. Monogram S at the bottom. Underwent extensive restoration. 19th century.
    No longer available
    Dim. 70 x 50cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #234

    “Boswegel”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd, vermoedelijk “J. van Lint”.

    "Forrest road." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom, presumably "J. van Lint."
    No longer available
    Dim. 23 x 53cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #626
    Jos Waelkens

    Een groot formaat Vlaamse strijdvlag.

    A large-format Flemish battle flag.
    No longer available
    Dim. 280 x 280cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #359
    Leo Jordaens
    Period: 1944-2000

    ‘5 bomen op de heide’, olieverf op paneel, getekend Jordaens.

    '5 trees on the heath', oil on panel, signed Jordaens.
    No longer available
    Dim. h 27 x b 22 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #374
    Jan de Praet

    “Dame met hoed”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan en verso gesigneerd, gedateerd 1908.

    "Lady with Hat." A painting, oil on board. Signed and dated 1908 at the bottom and on the back.
    No longer available
    Dim. 22,5 x 14cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #229
    Frans Van Tongerloo

    “Hooimijten”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1913.

    "Haystacks". A painting, oil on canvas. Signed and dated 1913 at the bottom.
    No longer available
    Dim. 33 x 44,5cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #627

    Een gesculpteerd houten masker. Kwele Congo-Brazzaville.

    A sculpted wooden mask. Kwele Congo-Brazzaville.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #179
    Victor Dolphyn

    “Dorpsgezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Village landscape". A painting, oil paint on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 79 x 103cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #304

    ‘Bloemenstilleven’, olieverf op doek in vergulde kader, draagt handtekening.

    "Flower still life", oil on canvas in a gilded frame, bears signature.
    No longer available
    Dim. h 50 x b 40 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #322

    ‘Zeemeeuwen’, olieverf op doek in een witte kader getekend Y. Segers.

    "Seagulls", oil on canvas in a white frame, signed Y. Segers.
    No longer available
    Dim. h 70 x b 80 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #259
    De Koninck

    “Winterlandschap in Vlaanderen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Winter landscape in Flanders". Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #239

    ‘Dorpsgezicht’, Schelle, 1943, olieverf op board gesigneerd, draagt handtekening links onder.

    'Village View', Schelle, 1943’, oil on board, signed, bears signature lower left.
    No longer available
    Dim. h 51 x b 59 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #252
    Karel De Pauw

    “Brabants type”. Litho genummerd 183/250 en gesigneerd Karel De Pauw.

    "Brabant type". Lithograph numbered 183/250 and signed by Karel De Pauw.
    No longer available
    Dim. 30 x 26 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #192
    Cor Van Reken

    ‘Onweerswolken boven de heide’, olieverf op doek in een vergulde kader, getekend C Van Reken.

    "Thunder clouds over the heath", oil paint on canvas in a gilded frame, signed C Van Reken.
    No longer available
    Dim. h 60 x b 80 cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #379
    Sergio Zaffanello

    ‘Zicht op huizen’, olieverf op koperen plaat, gesigneerd en met certificaat door Sergio Zaffanello, gedateerd 1984.

    "View of Houses", oil on copper plate, signed and comes with certificate by Sergio Zaffanello, dated 1984.
    No longer available
    Dim. h 40 x b 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #182
    Frans Van Tongerloo

    “Vennezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1921.

    "Heath view". A painting, oil on canvas. Signed and dated 1921 at the bottom.
    No longer available
    Dim. 64 x 88cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #244
    Hubertus

    ‘Stilleven met fazant aan feesttafel’, olieverf op doek, gesigneerd Hubertus en gedateerd 1-11-58.

    'Still Life with Pheasant at Banquet Table', oil on canvas, signed Hubertus and dated 1-11-58.
    No longer available
    Dim. h 80 x b 110 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #427

    Een Chinees stilleven van pietradura op paneel met jade en speksteen.

    A Chinese still life pietradura on panel made of jade and soapstone.
    No longer available
    Dim. 72 x 27cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #526

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt.

    A hand-knotted Persian carpet.
    No longer available
    Dim. 300 x 205cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #107

    Een opgezette zeeotter in presentatiekist.

    A stuffed sea otter in a presentation case.
    No longer available
    Dim. 40 x 87 x 25 cm
    Estimate: € 230 / 300
  • #323

    Een cachepot van porcelaine de Paris, een sierschotel van Pillivuyt gemerkt en een melkkannetje.

    A flower pot made of porcelain from Paris, a decorative plate by Pillivuyt with markings, and a milk jug.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm 15 cm l: 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #538

    Een Chinees porseleinen balustervaas met blauw-wit floraal decor.

    A Chinese porcelain baluster vase with blue and white floral decoration.
    No longer available
    Dim. 67 x Ø24cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #645

    Een ladenkast met 2 laden in marqueterie.

    A chest of drawers with 2 drawers in marquetry.
    No longer available
    Dim. 77 x 88 x 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #66

    Een mahoniehouten vitrinetafeltje met glazen blad, schuiflade en bordeaux vilten bekleding.

    A mahogany display table with glass top, sliding drawer, and burgundy felt lining.
    No longer available
    Dim. 73,5 x 98,5 x 55,5cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #527
    -

    Een bronzen beeldje van een uitdagende vrouw in een wasmand.

    A bronze statue of a provocative woman in a laundry basket.
    No longer available
    Dim. H. 22 cm
    Estimate: € 380 / 420
  • #90

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met twee kleine briljantjes en een saffiercabochon.

    An 18 kt yellow gold ring set with two small diamonds and a cabochon sapphire.
    No longer available
    Dim. 2,80 g
    Estimate: € 180 / 250
  • #260

    Een 18kt witgouden hanger met ketting met een citrine in briollete geslepen en briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,28 ct.

    An 18kt white gold pendant with necklace, featuring a briolette-cut citrine and brilliant-cut diamonds with a total weight of 0.28 ct.
    No longer available
    Dim. 5,65 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #624

    Een porseleinen theeservies met verguld motief. Gelobde buik. 12 schotels, 9 tassen, koffiepot, theepot, melkpot, suikerpot en kom.

    A porcelain tea set with a gilded motif. Lobed belly.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #253

    Een albasten coupe op voet versierd met druivenranken. Eén franje gebroken.

    An alabaster coupe on foot decorated with grapevines. One fringe broken.
    No longer available
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Oktober 2023

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 20 & Zaterdag 21 oktober van 10.00 tot 17.00

24 October 2023 19:00
25 October 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 October 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More