Other lots by Van Neste
Other lots in this auction
-
#258
“Strandvermaak”. Olieverf op paneel.Gesigneerd.
”Plaisirs de la plage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 23 x 30 cmEstimate: € 100 / 120 -
#337
Een paar Chinese juwelenkastjes, versierd met messingen beslag en met opengewerkte plaquettes van jade.
Une paire de coffrets à bijoux chinois, décoration de montures en laiton et plaquettes ajourées en jade.No longer availableDim. h: 18 & 28 cmEstimate: € 120 / 180 -
#94
Een spiegellijst met een foto van Marilyn Monroe.
Un cadre-miroir à photographie de Marilyn Monroe.No longer availableDim. 89 x 72 cmEstimate: € 160 / 180 -
#81
Een gesculpteerd houten voorouderbeeld. Fang, Gabon.
Une statue d’ancêtre en bois sculpté. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 70 / 80 -
#129Julien Creytens
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vase à fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#391
“Antwerpen.” NV Gevaert 1951 - Van Uffelen en Claes. We voegen nog andere documenten met betrekking tot Antwerpen toe. O.a ‘Waar is de tijd.’
Antwerpen.” NV Gevaert 1951 - Van Uffelen et Claes. Nous ajoutons d’autres documents en relation avec Anvers, dont ‘Waar is de tijd’.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#441
Een lot geslepen kristal, bestaande uit een mauve en een paarse vaas op voet, een mauve inktpot en een kleurloze vaas met 835‰ zilveren montuur.
Un lot de cristal taillé, comprenant un vase mauve sur pied, un encrier mauve et un vase incolore à montures en argent 835‰.No longer availableDim. h: 10 - 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#191
Een zilveren basreliëf met de voorstelling van muziekkanten in een herberg.
Un bas-relief en argent , représentation de musiciens dans une auberge.No longer availableDim. 16 x 10 cmEstimate: € 180 / 250 -
#42
Een lot van drie etsen, Allen gesigneerd buiten de plaat:- Jongensportret. Van Giel.- Spelende kinderen met blokken”. Goudaan.- Zicht op Antwerpen vanaf Linkeroever. Romain Malfliet.
Un lot de trois eaux-fortes, signées hors planche:- Portrait de jeune homme. Van Giel.- Enfants qui jouent”. Goudaan.- Vue sur Anvers de la rive gauche. . Romain Malfliet.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 30 / 50 -
#137
“Naakte baadster”. Gemengde techniek.
”Nageuse nue”. Techniques mixtes.No longer availableDim. 29 x 18,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#87
Een art nouveau bureaulamp van verkoperd tin met een nautilusschelp als kap.
Une lampe de bureau Art Déco en étain cuivré et une coquille Nautilus comme abat-jour.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#369Torii Kiyonaga
“Het badhuis”. Een Japanse kleurenhoutsnede.
”Les bains publics”. Une gravure sur bois japonaise polychrome.No longer availableDim. 37 x 52 cmEstimate: € 120 / 180