Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Bliksemskater”. Een bronzen beeldje.
“Bliksemskater”. Een bronzen beeldje.

“Bliksemskater”. Een bronzen beeldje.

"Patineur de foudre". Une statuette en bronze.
Dim. h: 25 cm
SKU: 3008220093.
Categories: Beeld, Brons.
Auction day: 30 August 2022 19:00
Catalogue #93
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #463

    “Koppel”. Een bronzen groep. Achteraan gemerkt.

    "Couple". Un groupe en bronze. Marqué au dos.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #477

    “Abstracte compositie”. Een modern beeld van wit marmer.

    "Composition abstraite". Une statue moderne en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. h: 92 cm
    Estimate: € 1000 / 1100
  • #133

    Een paar bronzen paarden. Naar P.J. Mène.

    Une paire de chevaux. D’après PJ Mené.
    No longer available
    Dim. 31 x 34 x 15 cm & 31 x 36 x 16 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #107

    Een gepolychromeerd gipsen pierrot met spiegeltje.

    Un pierrot en plâtre polychrome avec miroir.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #531

    Twee geschilderde grote houten beelden.

    Deux grandes statues en bois peint.
    No longer available
    Dim. h: 78 - 82 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #458

    Een albasten beeld.

    Sculpture en albâtre.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #507
    Pierre Lenordez
    Period: 1815 - 1892

    “Angelo”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd. Met losse marmeren sokkel.

    "Angelo". Une statue en bronze patiné. Signée. Avec socle en marbre amovible.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 350 / 550
  • #88

    “Aphrodite van Melos”. Een bronzen hoofd op zwart stenen sokkel.

    Aphrodite de Melos. Une tête en bronze sur un socle en pierre noire.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #165

    “Moeder met kind”. Een groengepatineerd gipsen beeld. Achteraan gesigneerd. Kleine barst in de basis.

    Mère à l'enfant. Une statue en plâtre patiné vert. Signée au dos.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #435

    Een bronzen Boeddha.

    Bouddha en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #558
    Paul Sersté
    Period: 1910 - 2000

    “Dans le vent”. Een terracotta buste op sokkel/.

    "Dans le vent". Un buste en terre cuite sur socle.
    No longer available
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #695

    Een klein bronzen luchtertje met vijf lichtarmen.

    Un petit lustre en bronze à cinq bras de lumière.
    No longer available
    Dim. H:30cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #634
    F. Van Baden

    “Hertenstier”. Een gesculpteerd houten beeld. Gesigneerd. Lichte schade aan het gewei.

    "Cerf". Une statue en bois sculpté. Signée. Légers dommages aux bois.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #198
    Auguste De Wever
    Period: 1836 - 1910

    “Mephisto”. Een bronzen beeldje uit het verhaal van Faust. Op rood marmeren voetstuk.

    "Méphisto". Une statuette en bronze de l'histoire de Faust. Sur socle en marbre rouge.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #217

    “De paardenmenner”. Een gepatineerd zamakken beeld naar Coustou.

    "Le dompteur de cheval". Sculpture en zamak patiné d'après Coustou.
    No longer available
    Dim. H:54cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #128

    “Engelenkoor”. Een beeld in geglazuurd stenen wandgroep.

    "Chœur des anges". Une sculpture en groupe mural en pierre vernissée.
    No longer available
    Dim. 60 cm x 33 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #425

    Drie houten paarden waarvan één op wielen. Indisch werk.

    Trois chevaux en bois dont un sur roues. Travail indien.
    No longer available
    Dim. H: 11 - 31 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #352

    “Flore”. Een beeldje van zamak op houten sokkel.

    "Flore". Une sculpture en zamak sur un socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #537

    “Jachthond met fazant”. Een bronzen beeldje.

    "Chien de chasse au faisan". Une statuette en bronze.
    No longer available
    Dim. 20,5 x 7 x 13 cm
    Estimate: € 10 / 140
  • #155

    Een paar rijkelijk versierde bronzen vazen.

    Une paire de vases en bronze richement décorés.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 2500 / 2700
  • #625

    Een indische bronzen bel.

    Cloche indienne en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #473

    Een bronzen wandplaquette met een koe in hoogreliëf. Omstreeks 1900.

    Une plaque murale en bronze avec une vache en haut-relief. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. 18 x 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #498
    Lodewijk Van Boeckel

    Een smeedijzeren sierstukje met rozen. Gesigneerd.

    Un ornement en fer forgé avec des roses. Signé.
    No longer available
    Dim. l: 30 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #517
    Kitty

    “Hengst”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd. Op losse marmeren sokkel.

    "Étalon". Une statue en bronze patiné. Signée. Sur un socle en marbre amovible.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #591

    Drie West-Afrikaanse beeldjes, waarvan één van brons (H. 46 cm), twee van hout (32 en 29 cm), waarvan een Ashanti vruchtbaarheidsbeeldje.

    Trois figurines ouest-africaines, une en bronze (H. 46 cm), deux en bois (32 et 29 cm), dont une figurine de fertilité Ashanti.
    No longer available
    Dim. H:29-46cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #7

    Een lot brons, bestaande uit vier verschillende belletjes en een Franse asbak/ vide-poche van rond 1918 met opschrift “Un vrai Poilu, notre 75 en action”.

    Lot de bronze, composé de quatre cloches différentes et d'un cendrier/vide-poche français d'environ 1918 avec l'inscription "Un vrai Poilu, notre 75 en action".
    No longer available
    Dim. 7 - 12,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #202
    Paul Permeke

    “Dorpszicht met paardenkar.” Olieverf op board. Gesigneerd.

    "Vue sur le village avec charrette à cheval." Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #412

    “Abstract landschap”. Een papiercollage”. Draagt handtekening.

    "Paysage abstrait". Un collage de papier. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 30 x 45 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #570

    Een theedoek van borduurwerk en Franse naaldkant. We voegen er 25 ovale tafellopers en 25 ronde onderleggers aan toe.

    Un torchon en broderie et dentelle à l'aiguille française. Nous ajoutons 25 chemins de table ovales et 25 sous-verres ronds.
    No longer available
    Dim. 80 x 80 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #110

    Een 18 K witgouden bloemvormige ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,92 ct.

    Une bague en forme de fleur en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 1,92 ct.
    No longer available
    Dim. 7,32 g
    Estimate: € 1500 / 1600
  • #252
    Daniël Levering

    “Bank te park den Brandt te Wilrijk”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kader stuk.

    “Banc au parc den Brandt à Wilrijk”. Huile sur toile. Signée. Cadre en mauvais état.
    No longer available
    Dim. 44 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #1

    Een antieke papegaai van meerkleurig Saksisch porselein. Gemerkt met gekroonde N. Een blaadje beschadigd.

    Perroquet ancien en porcelaine saxonne multicolore. Marqué du N couronné. Un feuillet est abîmé.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #421

    Een Chinees houten schilderskabinetje met vier schuifjes achter twee deurtjes.

    Meuble de peintre chinois en bois à quatre tiroirs derrière deux portes.
    No longer available
    Dim. 36 x 39 x 31 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #564

    Een gesculpteerde houten halspiegel.

    Miroir d'entrée en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. 69 x 109 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #676

    Een gedreven koperen godslamp, versierd met vogeltjes.

    Une lampe divine en cuivre martelé, à décor d'oiseaux.
    No longer available
    Dim. H:100cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #439

    Een paar Perzische gouacheschilderingen op zijde.

    Une paire de gouaches persanes sur soie.
    No longer available
    Dim. 19,5 x 11 & 18,5 x 12 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Augustus 2022

De catalogus is volledig - 700 loten.   Tentoonstelling: Vrijdag 26 & Zaterdag 27 augustus van 10.00u tot 17.00u.

30 August 2022 19:00
31 August 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 August 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More