Similar lots by type
-
#434
“Pero geeft haar gevangen vader Cimon de borst”. Olieverf op paneel. Als onderdeel van een groter werk. XVIIIde eeuw.
”Pero qui offre son sein à son père Cimon”. Huile sur panneau. Fait partie d’une oeuvre plus grande. XIXème siècle (?).No longer availableDim. 17 x 12 cmEstimate: € 200/300 -
#592
“Moderne compositie”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
”Composition moderne”. Huile sur toile. Pas de signature.No longer availableDim. 60 x 60 cmEstimate: € 200/300 -
#292Robert DetrixhePeriod: °1935
“Liggende poes”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd.
”Chat couché”. Huile sur panneau. Monogramme.No longer availableDim. 17 x 21 cmEstimate: € 120/160 -
#609Van der Elst
“Zicht op de Semois te Herbeumont”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1973.
“Vue du Semois à Herbeumont”. Huile sur toile. Signée et datée 1973.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 60/100 -
#309
“Virgo Lactans”. Olieverf op paneel. XVIIe eeuw. Kleine beschadiging bovenaan.
”Virgo Lactans”. Huile sur panneau. XVIIème siècle. Petit dégât au dessus.No longer availableDim. 39 x 28 cmEstimate: € 200/300 -
#404Alfons VermeirPeriod: 1905 - 1994
“Plattelandszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Scène de campagne”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200/300 -
#229Floris JespersPeriod: 1889 - 1965
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vase à fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 350/450 -
#659Jean DecoenPeriod: 1890 - 1979
“Ijspret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1915.
“Joies d’hiver”. Huile sur toile. Signée et datée 1915.No longer availableDim. 38 x 44 cmEstimate: € 150/200 -
#614Courtin
“Dames met paraplu op de boulevard te Parijs”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Dames aux parapluies dans un boulevard à Paris”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 80/100 -
#622Joe Van RossemPeriod: °1940
“Twee meisjes”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
”Deux filles”. techniques mixtes sur papier. Signé.No longer availableDim. 34 x 46 cmEstimate: € 200/300 -
#759Jan CockxPeriod: 1891-1976
“Stilleven met fruit en jachtbuit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fruits et butin de chasse”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 68 x 80 cmEstimate: € 180/240 -
#639Fernand LiénauxPeriod: 1897 - 1980
“Zonnig herfstzicht te Bouillon”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘38.
“Automne doré à Bouillon”. Huile sur toile. Signée et datée 1938.No longer availableDim. 120 x 150 cmEstimate: € 200/240 -
#232Helmert Van der FlierPeriod: 1827 - 1899
“Koeien en schapen in de wei”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1856.
”Vaches et moutons”. Huile sur panneau. Signé et daté 1856.No longer availableDim. 32 x 43 cmEstimate: € 850/1000 -
#589
“Zeilboten”. Olieverf op doek. Draagt handtekening. Russische school.
”Voiliers”. Huile sur toile. Porte une signature. Ecole russe.No longer availableDim. 89 x 69 cmEstimate: € 200/300 -
#612
“Pastoraal landschap met een naaiende herderin en een slapende herder met hun hond bij hun kudde”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Zonder signatuur.
“Paysage pastorale avec une bergère cousante et un berger dormant avec leur chien et leur troupeau. Huile sur panneau. XIXe siècle. Sans signature.No longer availableDim. 43 x 68 cmEstimate: € 300/400 -
#769Marie-France GarnichPeriod: °1944
“Personages”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Personnages”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 140 x 80 cmEstimate: € 100/120 -
#672Robert HelsmoortelPeriod: 1922 - 2007
“Havengezicht”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. Beschadigd.
“Vue de port”. Huile sur toile. Sans signature. Dégât.No longer availableDim. 90 x 130 cmEstimate: € 200/240 -
#664Jean DecoenPeriod: 1890 - 1979
“Winters plattelandszicht”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Vue de campagne en hiver”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 38 x 45 cmEstimate: € 100/150 -
#252Frans Van DammePeriod: 1858 - 1925
“Geitjes”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘81.
“Petites chèvres”. Huile sur toile. Signée et datée ‘81.No longer availableDim. 36 x 56 cmEstimate: € 120/200 -
#212Hilaire Bals
“Kippen op de mesthoop”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Poules et fumier”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 23 x 40 cmEstimate: € 320/400 -
#632Felix De Boeck
“Begin en einde”. Olieverf op paneel. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1992.
”Début et fin”. Huile sur panneau. Signature au verso et daté 1992.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 300/340 -
#222
“Toren en ruiters in een romantisch landschap”. Olieverf op doek. Restauratie.
”Tours et cavaliers dans un paysage romantique”. Huile sur toile. Restaurations.No longer availableDim. 51 x 65 cmEstimate: € 260/360 -
#294
“Spaniël op een kussen”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
”Epagneul sur coussin”. Huile sur panneau. XIXème siècle.No longer availableDim. 15,5 x 19 cmEstimate: € 120/180 -
#499J. Carro***
“Romantisch rivierlandschap”. Olieverf op doek. Naar de XIXde eeuwse landschapschilders.
”Paysage romantique”. Huile sur toile. D’après les paysagistes du XIXe siècle.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#433
Een lotje XIXe eeuws glaswerk, waaronder een Luiks kannetje met een dop in de vorm van een zwaan
Un lot de pièces en verre du XIXème siècle, dont une verseuse de Liège à couvercle sous forme de cygne.No longer availableDim. h: 11 - 17 cmEstimate: € 50/80 -
#799Wim Van Kuyck
Een serie van 20 genummerde etsen, waaronder 3 series van ‘Het begijnhof van Dendermonde, Het groot begijnhof van Leuven en Het klein begijnhof van Gent. Alle gedateerd 1983.
Une série de 20 eaux-fortes numérotées, dont 3 séries en relation avec le Béguinage de Termonde, le Grand Béguinage de Louvain et le Petit Béguinage de Gand. 1983.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 60/80 -
#187
“Leeuwinnen”. Een groep van zamak op een sokkel van grijsgeaderd zwartmarmer en albast. Tijdperk art deco.
”Lionnes”. Un groupe en régule sur socle en marbre noir veiné et albâtre. Période Art Déco.No longer availableDim. l: 84 cmEstimate: € 450/550 -
#471
Twee doosjes en een sigarettenhouder van ivoor. Begin XXe eeuw.
Deux boîtes et un porte-cigarettes en ivoire. Début XXème siècle.No longer availableDim. h: 4 - 11 cmEstimate: € 20/40 -
#823
Een fotokadertje en een een Chinees brievenkokertje van fijn gesculpteerd ivoor. XIXe eeuw.
Un cadre-photos en un porte-lettres chinois en ivoire finement sculptés. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 11 - 16 cmEstimate: € 100/120 -
#23
Een art deco sierstuk van gegoten glas.
Une pièce décorative Art Nouveau en porcelaine.No longer availableDim. h: 22 b: 17 cmEstimate: € 25/30 -
#877
Een serie van zeven tinnen maatbekers. Omstreeks 1900.
Une série de sept mesureurs en étain. +- 1900.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 35/45 -
#328Junghans
Een schouwpendule in houten kast, versierd met sober inlegwerk.
Une pendule de cheminée, armoire en bois et sobre.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 40/50 -
#114
Een hoge hoed met mollenvacht. In oorspronkelijke doos. Antwerpen;
Un haut de forme à fourrure de taupe. Dans sa boîte d’origine. Anvers.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#84Pros ColpaertPeriod: 1923 - 1990
“Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme hivernale”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 180/220 -
#286
Een eikenhouten buffetkast met twee deuren onder twee laden onderaan en twee deuren in het opzet. XIXe eeuw.
Un buffet à deux corps en chêne à deux portes sous deux tiroirs et deux portes sur la partie supérieure. XIXème siècle.No longer availableDim. 260 x 126 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#762D. Coster
“Tungerloa, celeberrimum totius Taxandriae...”. Een oude gravure met zicht op de abdij van Tongerlo.
”Tungerloa, celeberrimum totius Taxandriae..”. Une ancienne gravure avec vue sur l'abbaye de Tongerlo.No longer availableDim. 35 x 46 cmEstimate: € 150/200