Similar lots by type
-
#764
Een bronzen kaarsenluchtertje met 12 lichtpunten.
Petit lustre aux chandelles en bronze. 12 lumières.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#798
Een paar natuurstenen honden.
Une paire de statues de chiens en pierre.No longer availableEstimate: € 1800/2000 -
#799
Een paar levensgrote liggende stenen leeuwen.
Paire de lions couchés en pierre de taille nature.No longer availableDim. H. 77 x L. 152 cmEstimate: € 2000/4000 -
#350Laco-sport
Een automatische herenhorloge van roestvrij staal met lederen polsband. Vintage 1960.
Montre automatique d’homme en acier inoxydable à bracelet en cuir. Années 60.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#635
Groot eikenhouten buffet met twee deuren. XIXde eeuw.
Grand buffet en chêne ouvrant à deux portes. XIXe siècle.No longer availableDim. 112 x 142 x 57 cmEstimate: € 150/250 -
#765
Luchter van geslepen glas en metaal. Acht lichtarmen.
Lustre en verre taillé et métal. Huit lumières.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#783
“Bacchus”. Een marmeren beeld.
“Bacchus”. Statue en marbre.No longer availableDim. H. 157 cmEstimate: € 1500/1800 -
#796
Een beeld van een staande Boeddha.
Statue Bouddha position debout.No longer availableDim. H. 150 cmEstimate: € 850/950 -
#785
“Leeuw en leeuwin”. Een beeld van natuursteen.
“Lion et Lionne”. Statue en pierre.No longer availableDim. 50 x 115 x 80 cmEstimate: € 2400/2600 -
#797
Een paar stenen leeuwen.
Une paire de lions en pierre.No longer availableDim. 97 x 104 x 30 cmEstimate: € 1800/2000 -
#401
Een monteerbare bel, getooid met een gepolychromeerde koe van gietijzer.
Cloche décorée d’une vache polychrome. Fonte.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 20/30 -
#800
Een paar wit marmeren zuilen.
Une paire d’obélisques en marbre blanc.No longer availableDim. H. 100 cmEstimate: € 1000/1200 -
#415
Een paar gietijzeren jardinières in classicistische stijl.
Paire de jardinières en fonte de style classique.No longer availableEstimate: € 300/350 -
#795
Een stenen tuinbeeld in de vorm van een adelaar.
Statue de jardin en forme d’aigle.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 300/400 -
#790
Een paar wit marmeren tuinvazen.
Une paire de vases de jardin en marbre blanc.No longer availableDim. H. 75 cmEstimate: € 1200/1400 -
#425
Een paar tuinvazen in classicistische stijl van terracotta op voetstuk.
Paire de jardinières de style classique en terre cuite. Sur pied.No longer availableEstimate: € 850/900 -
#360
Een lot van drie oude theaterkijkers, waarvan één ingelegd met paarlemoer, maar met beschadiging.
Lot de trois paires de lunettes de théâtre dont une incrusté de nacre mais avec dégât.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#365Swatch Irony
Een roestvrij stalen herenhorloge. Water resistant.
Montre d’homme en acier inoxydable. Imperméable.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#772
Een gesculpteerde houten hangvitrine.
Vitrine à suspendre en bois sculpté.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#285
Een paar natuurstenen watergoden. Sokkel: 49 x 177 x 68 cm.
Une paire de divinités des eaux en pierre. Socle: 49 x 177 x 68 cm.No longer availableDim. H. 99 cm, L. 168 cmEstimate: € 10000/12000 -
#787
Een sobere houten hallbank.
Banc de vestibule en bois sobre.No longer availableDim. b: 185 cmEstimate: € 80/120 -
#655
Eikenhouten luifelstoel in Lodewijk XV-stijl. Rug en kap van gevlochten riet.
Chaise auvent en chêne de style Louis XV. Dos et auvent en osier canné.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#120
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 12,02 gEstimate: € 500/600 -
#419
Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.
Petit lustre en cristal à six points de lumière orné de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120/180
Other lots in this auction
-
#200
Een 18 karaats wit gouden armband bezet met robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Bracelet en or blanc 18 ct serti de rubis ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 40,70 gEstimate: € 1000/1200 -
#192Villeroy & Boch
Een plaquette van blauw en wit biscuit met een mythologische voorsteling. Achteraan gemerkt. Jaren ‘70.
Plaquette en biscuit bleu et blanc représentant une représentant une scène mythologique dans le style de Wedgwood. Marque au verso. Années 70.No longer availableDim. 29 x 51,5 cmEstimate: € 200/240 -
#16
Een houten speeltafeltje in Régencestijl met een vilten blad.
Table à jeu de style Régence à tablette recouverte de feutre.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#444Vlaamse School
“Maskers”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd.
“Masques”. Huile sur toile. Sans signature.No longer availableDim. 50 x 85 cmEstimate: € 100/120 -
#503
Een balustervaas van Satsuma-aardewerk. Met houten sokkel.
Vase balustre en faïence de Satsuma. Avec socle en bois.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 20/40 -
#723
“Gevleugeld vrouwelijk naakt met dwarsfluit”. Een beeld van gepatineerd brons.
“Nu féminin ailé jouant la flûte”. Sculpture en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 120/200 -
#469Shirma Guaysamin
“Naakt met luipaarden”. Gouache op papier. Gesigneerd. Origineel werk van een illustratie voor een boek over Amazonelegenden.
“Nu aux léopards”. Gouache sur papier. Signé. Illustration originale d’un livre sur les légendes de l’Amazone”.No longer availableDim. 42 x 35 cmEstimate: € 60/100 -
#86
Een mahoniehouten meubel met twee deuren en een lade en doucine. Tijdperk Louis-Philippe.
Meuble en acajou ouvrant à deux portes et un tiroir en doucine. Epoque Louis-Philippe.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#754
Een haardscherm van gedreven koper met voorstelling van personages rond een spinnewiel.
Pare-feu en cuivre repoussé représentant des personnages autour d’un rouet.No longer availableDim. H.102 cmEstimate: € 40/60 -
#778
Drie gigognetafeltjes met kalfslederen bladen.
Trois table gigognes aux tablettes en vachette.No longer availableDim. b: 59 cmEstimate: € 30/50 -
#463
Een dekselvaas van Chinees porselein, versierd met een decor van bloesems op groene fond.
Vase couvert en porcelaine de Chine à décor de prunus en fleurs sur fond vert.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 60/100 -
#398
Een lot porselein, bestaande uit een jongen en een meisje met bloemen, twee zittende dames en vijf hangeschilderde kleine plaquettes als broches van Limogesporselein.
No longer availableEstimate: € 50/80