Other lots by Pauwels
-
#269Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Winters Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Scène de fermette hivernale”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 89 cmEstimate: € 60/100 -
#264Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Scène forestière”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 64 x 75 cmEstimate: € 80/120 -
#139Henri Joseph Pauwels
“Plattelandsweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Chemin de terre campagnarde”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 61 x 90 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#699
Drie kaders met reproducties van oude gravures met bloemenvazen.
Trois cadres, des reproductions d’anciennes gravures de vases fleuris.No longer availableDim. 61 x 87 cmEstimate: € 30/50 -
#506
Handgeknoopt Kashmir tapijt van wol en zijde. Met slijtage aan de randen.
Un tapis Kashmir en laine et soie nouée main. Usures au bords.No longer availableDim. 260 x 390 cmEstimate: € 200/300 -
#109P. J. Hendriks
“Haven te Nieuwpoort”. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘Péjé’ en op de achterkant gedateerd 1960.
”Le port de Nieuport”. Huile sur toile. Signature ‘Péjé’ et datée au dos: 1960.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 50/80 -
#676
Een handgeknoopte wollen Hamadanloper.
Un couloir Hamadam en laine nouée main.No longer availableDim. 390 x 107 cmEstimate: € 80/120 -
#123Christofle, Paris
Een paar tafelkandelaars van verzilverd metaal in Lodewijk XIV-stijl. Onderaan gemerkt.
Une paire de candélabres de table en métal argenté, style Louis XIV. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 300/400 -
#627
Paar Chinese dekselvazen van polychroom porselein.
Une paire de vases couverts en porcelaine de Chine polychrome.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 120/200 -
#438
Een lot Aziatisch porselein, bestaande uit een Japans kommetje op onderbordje met een decor van een tuin. We voegen er drie blauw-witte schoteltjes en één met een meerkleurig decor van dieren en pioenen aan toe.
Un lot de porcelaine asiatique, comprenant un bol japonais avec une souscoupe, décor de jardin. Nous ajoutons trois petits plats bleus et blancs et une assiette polychrome, décor de pivoines et animaux.No longer availableDim. Ø: 11, 13 & 17 cmEstimate: € 40/60 -
#558
Een houten schildersezel.
Un chevalet en bois.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#25
Een 14 karaats geel gouden broche met bijpassende oorbellen.
Une broche et boucles d’oreilles en or jaune 14 ct.No longer availableDim. 3,87 gEstimate: € 60/100 -
#126
Een metaal en lederen chaise longue naar het ontwerp van Le Corbusier.
Une chaise-longue d’après Le Corbusier en métal et cuir.No longer availableDim. L 167 cmEstimate: € 300/400 -
#789Patria Magazine
Een Rouwnummer voor Koningin Astrid uitgegeven in oktober 1935. Eén herinneringsalbum over Koning Albert I.
Une édition de deuil à la mémoire de la Reine Astrid, octobre 1935. Un album de mémoir du Roi Albert I.No longer availableEstimate: € 15/20 -
#26
Een mahoniehouten meubeltje met gedraaide poten met vernauwingen, twee laden en een los blad.
Un petit meuble en acajou, les pieds tournés aux étranglements , deux tiroirs et une tablette détachée.No longer availableDim. 83 x 54 x 46 cmEstimate: € 40/60