Other lots by Pauwels
#269Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Winters Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#264Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#139Henri Joseph Pauwels
“Plattelandsweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Chemin de terre campagnarde”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 61 x 90 cmEstimate: € 80/120
#24
Une reproduction d’une ancienne lithographie représentant un trois-mâts.No longer availableDim. 49 x 69 cmEstimate: € 30/50 -
#808
Een houten kinderbureautje met drie laden.
#447
Een Art-Deco vaas in groene glaspasta.
#322Christian-Pieter SnijdersPeriod: 1881 - 1943
”Port d’intérieur”. Huile sur toile. Signée et probablement du XIXème siècle.No longer availableDim. 18 x 30 cmEstimate: € 100/120 -
#498
Een kolompendule, stijl Napoleon III. Met pendule.
Une petite pendule à colonnes, style Napoléon III.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#465
Een Chinese piëdestal van gesculpteerd hardhout en met een roze marmeren blad.
#541
Een balustervaas van Chinees porselein met een sang-de-boeufglazuur.
Un vase balustre en porcelaine de Chine, glaçure sang-de-boeuf.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 160/180 -
#213
Een lederen tweezitscanapé met een bijpassende fauteuil.
#450L. D’Aoust
Een kinderkopje van gips. Gesigneerd.
#209Buuk
“Hoevelandschap.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#28
Een beddenpan van rood koper.
Une chaufferette en cuivre rouge.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#186
Een eikenhouten tweedeurskast. XIXe eeuw.
Une armoire à deux portes en chêne. XIXème siècle.No longer availableDim. 158 x 150 x 43 cmEstimate: € 50/100